Chytej.cz

Rybaření v zahraničí

V diskuzi je 1.560 příspěvků, z toho 1560 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Čtvrtek 20. dubna 2006 ve 21:52® vanuz
vanuz

Aktualita: V Dansku sa pekne pohli morske pstruhy, takze odporucam…

Pátek 14. dubna 2006 v 8:11® nurse02
nurse02

Pratele jestli mate nekdo z vas zkusenost s rybolovem ve Švédsku mohli byste me, prosim, kontaktovat. Uvítam vsechny informace. Diky

Čtvrtek 13. dubna 2006 v 16:55® aspius
aspius

HaD:Úplné znenie novej vykonávacej vyhlášky bolo dnes-13.4.2006, uverejnené v Zbierke zákonov pod číslom 185/2006, v čiastke č.68. Viď www.zbierka.sk .

Sobota 1. dubna 2006 ve 21:11® HaD
HaD

aspius> bezva

Sobota 1. dubna 2006 v 17:55® aspius
aspius

HaD: Tak tá nová vykonávacia vyhláška k slovenskému Zákonu o rybárstve je už uverejnená na webovej stránke: www.srzrada.sk a v rubrike všeobecná diskuze o tom už dnes informoval aj Obor.

Pátek 31. března 2006 ve 23:17® janka

Jen bych chtela upozornit cestujici do Norska na novou trajektovou spolecnost www.masterferries.com ktera jezdi z Danska. Ceny za jedno auto, jednu jizdu a do 7 osob zacinaji od 9,20 EUR.

Středa 29. března 2006 ve 21:46® vanuz
vanuz

tiez som videl ako sa to naklada…viem si prestavit moje pruty leteli medzi ostatne kufre, hodom a lá Jan Zelezny… Ale uz som mudrejsi, starostlivo ich balim a verte alebo nie, v Bratislave na letisku takuto batozinu odbavuju v specialnej prepazke!!!

Středa 29. března 2006 v 9:36® Kyslik
Kyslik

Minuly rok jsem letel do Alesundu pres Oslo. Navijaky v prirucnim zavazadle – pozor musi byt bez vlasce, ale usmloval jsem to, pruty po dohode u odbaveni na Ruzyni uschovany v uzamcene skrince letusky v letadle CSA, taky jsem ale musel bojovat. Pri prestupu v Oslo na SAS navijaky pokracovaly bez problemu, pruty nekompromisne do podpalubi, ikdyz jsem sel po odmitnuti u odbaveni zadonit na vyssi mista. Zvlastni zavazadla (kocarky, sklenene veci, atd.) se odbavuji a extra zabaluji na zvlastni prepazce. V Alesundu vse v naprostem poradku (vlacak 5–25g a 50–150g). Maji opravdu profesionalni pristup. Zpatky jsem jel autem, ale kdyz obcas vidim jak manici v Ruzyni vykladaji zavazadla z letadel, skoro bych se predem s pruty rozloucil. Jestli je na Ruzyni nejake extra odbaveni krehkych zavazadel nevim.

Sobota 25. března 2006 v 7:56® xyz

vanuz> Po tydnu? Tak to opravdu neni zadny problem.

Sobota 25. března 2006 v 0:50® vanuz
vanuz

Skusennosti mam, raz mi ich zabudli nalozit do lietadla a prisli po tyzdni.Dalsi som niesol pred par dnami a v pohode. Inak na palubu ti ich nevezmu, treba ich zabalit do tvrdeho obalu a privezu ti ich spolu s kuframi, alebo ako nadrozmernu batozinu, inak ziadny problem.

Pátek 24. března 2006 v 1:41@ dali.k

Nemáte prosím někdo zkušenosti s přepravou prutů v letadle?

Čtvrtek 23. března 2006 v 18:46® aspius
aspius

HaD:Tak teda tá nová vyhláška-vykonávací predpis k zákonu o rybárstve bola definitívne schválená 17.3.2006. Podľa správy z Ministerstva životného prostredia SR, ako autora, oproti zverejnenému návrhu došlo pri schvaľovaní k „menším“ úpravám, avšak úplné znenie schválenej vyhlášky zatiaľ nie je k dispozícii. V Zbierke zákonov by mala byť uverejnená ešte do začiatku pstruhovej sezóny-16.4.2006 tak, aby ju stihli jednotlivé miestne organizácie SRZ zapracovať do svojich miestnych predpisov. Keď sa dopracujem k jej úplnému zneniu, tak Ti dám vedieť.

Středa 8. března 2006 v 17:49® HaD
HaD

aspius> OK, tak pak dej zprávu

Středa 8. března 2006 ve 14:39® aspius
aspius

HaD> Z Ministerstva životného prostredia SR mi na môj dotaz bolo oznámené, že predmetná nová vyhláška nebola doposiaľ schválená z dôvodu rozsiahleho pripomienkovacieho konania. Je však predpoklad žeby mohla byť schválená ešte do konca marca 2006 a účinnosť by mala nadobudnúť najskôr 15. apríla/dubna/ 2006. O jej chválení a konečnom znení Ti dám vedieť.

Pondělí 6. března 2006 v 11:44® HaD
HaD

Spustili jsme zkušební provoz vyhledávání na Chytej.cz!

foto/diskuze/zahranici/2006/th-img6381.jpg
Pátek 3. března 2006 v 9:59® Scanix
Scanix

Chtěl bych koncem dubna až začátkem května jet s kamarády do Švédska na přívlač. Lákají mě lokality jako Vastervik nebo Karlskrona. Nemáte někdo odkaz nebo kontakt na nějaké ubytování v těchto městech nebo jinde, kde se dají lovit štiky, mořští pstuzi či lososi. Budu moc vděčný za každý tip, klidně jej pošlete přímo na mail. Díky.

Úterý 28. února 2006 ve 12:29® Hohza

Maďarské revíry jsou na www.fischinfo.com

Pondělí 27. února 2006 ve 21:51® tomy
tomy

sorry měli tam být fotky ale nějak se tam nezobrazili

Pondělí 27. února 2006 ve 21:49® tomy
tomy

léto na Oravě (Sk)

Pondělí 27. února 2006 v 11:59® MoravakX

Killer: Otec tam byl na nějakm týdením randeti před pár lety a při tom zkoušel něco ulovit. Povolenka stála víc než dosti, žádná sláva to tam nebyla a chytl za týden jenom jednoho cejna o kterém prohlásil: „Měl takovou nezdravou barvu, že kdyby jsem mu do řiti vrazil knot, tak by týden fungovat jako lampa“.

Čtvrtek 9. února 2006 v 16:21@ Killer

Chystám se v létě s přítelkyní a několika známými na dovolenou k Balatonu! Byl bych rád, kdyby mi někdo poradil jak a co? Zajímá mě hlavně cena povolenky, jakou potravu zdejší ryby převážně přijímají a jak mám tedy boilies přizpůsobit? Dále bych rád aby mi doporučili nějaký slušný camp, nebo nějaké místo s dobrým přístupem k vodě a podobně. Zajímá mě taky jestli někdo nemá odkaz na stránky s rybářským řádem v tamních podmínkách. Jestli je tam lov omezen nebo je povoleno chytat non-stop? Na kolik prutů se tam chytá? Za každé informace od Vás budu velice vděčný! Děkuji Petr Caha

Středa 8. února 2006 ve 21:24® ladamaj
ladamaj

Pánové a přatelé to též jako u chytání na dírkách ne mohu se smím zdraotním stavem vydat za rybami do zahraničí.Opět mohu jen závydět.Děkuji za pochopení,dg-mmr,rs,parkinson není pro mne žádná procházka ale držím se sem dost na sebe tvrdej doufám že to pochopíte.

Úterý 7. února 2006 v 18:55® HaD
HaD

aspius> dal jsem ho ke stažení

Pondělí 6. února 2006 ve 23:01® barn
barn

nazdar vsichni!!!!

Sobota 4. února 2006 v 17:56® aspius
aspius

Keby Ste náhodou chceli vedieť, ako by mal byť od 1.3.2006 upravený výkon rybárskeho práva na Slovensku, pozrite si návrh novej vykonávacej vyhlášky k zákonu o rybárstve na portáli: www.ryby.sk a to na prednej strane v rubrike najnovšie články- návrh vyhlášky 2006, alebo vľavo hore v rozdeľovníku, v kolónke-zákony a predpisy. Táto vyhláška je v súčasnosti v parlamente, v schvaľovacom konaní a ako som uviedol, platiť by mala od 1.3.2006.

Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:46® red
red

Prichy :oP jehlici ale jak chutilo :o)))) Milky oni sa valaju staci pozret na mna :o/

Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:47® Milky
Milky

rede, být tebou ..... ty bys stejně dal celníkum cvaknout a až by ses vracel, ještě by se tam válali :-)) ))

Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:47® Prichy
Prichy

red> fuj jehliciiiiiiiii :-D

Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:12® red
red

mne stacila borovicka :o)))

Středa 1. února 2006 v 18:35® HaD
HaD

Náhradní trenýrky, pas a jedeme za hranice!

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1