Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

Rybaření v zahraničí

V diskuzi je 1.548 příspěvků, z toho 1548 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Středa 8. března 2006 v 16:49® HaD
HaD

aspius> OK, tak pak dej zprávu

Středa 8. března 2006 ve 13:39® aspius
aspius

HaD> Z Ministerstva životného prostredia SR mi na môj dotaz bolo oznámené, že predmetná nová vyhláška nebola doposiaľ schválená z dôvodu rozsiahleho pripomienkovacieho konania. Je však predpoklad žeby mohla byť schválená ešte do konca marca 2006 a účinnosť by mala nadobudnúť najskôr 15. apríla/dubna/ 2006. O jej chválení a konečnom znení Ti dám vedieť.

Pondělí 6. března 2006 v 10:44® HaD
HaD

Spustili jsme zkušební provoz vyhledávání na Chytej.cz!

foto/diskuze/zahranici/2006/th-img6381.jpg
Pátek 3. března 2006 v 8:59® Scanix
Scanix

Chtěl bych koncem dubna až začátkem května jet s kamarády do Švédska na přívlač. Lákají mě lokality jako Vastervik nebo Karlskrona. Nemáte někdo odkaz nebo kontakt na nějaké ubytování v těchto městech nebo jinde, kde se dají lovit štiky, mořští pstuzi či lososi. Budu moc vděčný za každý tip, klidně jej pošlete přímo na mail. Díky.

Úterý 28. února 2006 v 11:29® Hohza

Maďarské revíry jsou na www.fischinfo.com

Pondělí 27. února 2006 ve 20:51® tomy
tomy

sorry měli tam být fotky ale nějak se tam nezobrazili

Pondělí 27. února 2006 ve 20:49® tomy
tomy

léto na Oravě (Sk)

Pondělí 27. února 2006 v 10:59® MoravakX

Killer: Otec tam byl na nějakm týdením randeti před pár lety a při tom zkoušel něco ulovit. Povolenka stála víc než dosti, žádná sláva to tam nebyla a chytl za týden jenom jednoho cejna o kterém prohlásil: „Měl takovou nezdravou barvu, že kdyby jsem mu do řiti vrazil knot, tak by týden fungovat jako lampa“.

Čtvrtek 9. února 2006 v 15:21@ Killer

Chystám se v létě s přítelkyní a několika známými na dovolenou k Balatonu! Byl bych rád, kdyby mi někdo poradil jak a co? Zajímá mě hlavně cena povolenky, jakou potravu zdejší ryby převážně přijímají a jak mám tedy boilies přizpůsobit? Dále bych rád aby mi doporučili nějaký slušný camp, nebo nějaké místo s dobrým přístupem k vodě a podobně. Zajímá mě taky jestli někdo nemá odkaz na stránky s rybářským řádem v tamních podmínkách. Jestli je tam lov omezen nebo je povoleno chytat non-stop? Na kolik prutů se tam chytá? Za každé informace od Vás budu velice vděčný! Děkuji Petr Caha

Středa 8. února 2006 ve 20:24® ladamaj
ladamaj

Pánové a přatelé to též jako u chytání na dírkách ne mohu se smím zdraotním stavem vydat za rybami do zahraničí.Opět mohu jen závydět.Děkuji za pochopení,dg-mmr,rs,parkinson není pro mne žádná procházka ale držím se sem dost na sebe tvrdej doufám že to pochopíte.

Úterý 7. února 2006 v 17:55® HaD
HaD

aspius> dal jsem ho ke stažení

Pondělí 6. února 2006 ve 22:01® barn
barn

nazdar vsichni!!!!

Sobota 4. února 2006 v 16:56® aspius
aspius

Keby Ste náhodou chceli vedieť, ako by mal byť od 1.3.2006 upravený výkon rybárskeho práva na Slovensku, pozrite si návrh novej vykonávacej vyhlášky k zákonu o rybárstve na portáli: www.ryby.sk a to na prednej strane v rubrike najnovšie články- návrh vyhlášky 2006, alebo vľavo hore v rozdeľovníku, v kolónke-zákony a predpisy. Táto vyhláška je v súčasnosti v parlamente, v schvaľovacom konaní a ako som uviedol, platiť by mala od 1.3.2006.

Čtvrtek 2. února 2006 ve 22:46® red
red

Prichy :oP jehlici ale jak chutilo :o)))) Milky oni sa valaju staci pozret na mna :o/

Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:47® Milky
Milky

rede, být tebou ..... ty bys stejně dal celníkum cvaknout a až by ses vracel, ještě by se tam válali :-)) ))

Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:47® Prichy
Prichy

red> fuj jehliciiiiiiiii :-D

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:12® red
red

mne stacila borovicka :o)))

Středa 1. února 2006 v 17:35® HaD
HaD

Náhradní trenýrky, pas a jedeme za hranice!

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1