Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Pondělí 9. října 2017 v 18:39® HaD
HaD
Datum lovu: 7.10.2017 | Způsob lovu: Přívlač

V rámci rybářského srazu jsme se mezi vařením dobrot s Ondrou každý den věnovali nějaký čas štikám. Já jsem se na ně nijak zvlášť nepřipravoval, neboť tu obvykle moc neberou – přeci jen je rybník malý a už tu viděly kde co a trefit se jim do chuti je sakra těžké. Jelikož se mi tu ale asi před 7 lety opravdu hodně dařilo, prut jsem si vzal. K němu jen zavrtávací očka, stingery, 5g dovažovací trny a nové velké Swimmery (20 cm). Řekl jsem si když už, tak ať je nachytám na novinku :-) Když první dva dny zkrátím do několika vět, tak jsme jich chytili možná dohromady 20 + hodně dalších záběrů, několik jich mělo okolo 80 cm a zbláznili jsme do téhle nástrahy a tohoto nastražení docela dost lidí. Na nic jiného to totiž moc nešlo a tahle velká nástraha s minimální zátěží tažená hodně pomalu 20 cm pod hladinou byla na tyhle opatrný mršky hodně solidní recept. Dokonce byla i „dableta“. Nutno tedy dodat, že chod je i při pomaličkém tažení fakt luxusní. Poslední den – v neděli už jsme nechytili nic – ryby byly hodně opatrné. Byly tuším tři záběry, kdy štika relativně pomalu k nástraze přijela, opatrně do ní kousla a pustila. Stále je to lákalo, i když už věděly, že je zle :-)) )

foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127334.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127335.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127336.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127337.jpg
(0) (8) Komentáře k příspěvku: (1)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Pondělí 9. října 2017 ve 23:39

    patast: hezké ryby gratuluji

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.