Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Čtvrtek 2. července 2015 ve 22:36® pemalda
pemalda
Datum lovu: 2.7.2015 | Způsob lovu: Přívlač

Hodně jsem se letos na prvního sumce nadřel.Hlavně pár posledních dnů jsem se na svém top místě díky počasí docela vypotil a použil snad všechny nástrahy co mám a ani drb.Rozhodl jsem se pro změnu místa,kde už jsem to v minulosti občas zkoušel,ale nikdy neuspěl.Až dnes a navíc u toho bylo i dost legrace.Povedlo se mi po větších kamenech doskákat trochu dál od břehu a postavit se na nepříliš stabilní balvan.Asi na sedmej hod plandou mi po ní z pod toho balvanu na kterým jsem stál vystartoval sumec.Vůbec jsem to nečekal už jsem měl plandu u sebe téměř na hladině,ale aspoň jsem měl možnost si jeho atak dokonale prohlédnout(jsou to dost hbitý ryby).A aby nebyla taková nuda,tak jen co vyrazil ode mě pryč,tak podjel pod hladinou slušnou větev o které jsem do té doby neměl tušení.Měl jsem docela strach jak se zachová šňůra.Po chvíli přetahování a mého balancování na balvanu se nám ji společnými silami povedlo odlepit ode dna.Rozhodl jsem se,že přeskáču po kamenech na břeh,ale to už nebylo tak jednoduché jak cestou tam.Dost mě omezoval sumec i z větví na prutě a navíc mě už týden děsně bolí koleno.Nakonec jsem to zvládl a i s větví sumce dostal ke břehu.Ve finále se mi povedlo zbavit se větvě,která se ladně potopila a já už neměl větší problém sumce vylovit.Zas mam pěknej zážitek:-)

foto/diskuze/z_lovu/2015/th-img114669.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2015/th-img114670.jpg
(0) (17) Komentáře k příspěvku: (6)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Pátek 3. července 2015 v 7:01

    kubas: pemalda: Jo, ale velikostně žádná hitparáda, je to boj :-).

  • Pátek 3. července 2015 v 0:52

    _Beny: Fajn počtení a ještě lepší zážitek :-)

  • Čtvrtek 2. července 2015 ve 23:52

    spike: Pěkný zážitek :-)

  • Čtvrtek 2. července 2015 ve 23:37

    pemalda: A co ty?už se nějakej letos poved?krom Itálie

  • Čtvrtek 2. července 2015 ve 23:35

    pemalda: Nee jezdim na ně na kole:-)

  • Čtvrtek 2. července 2015 ve 23:20

    kubas: Krása, už jsem si říkal, jestli na ty vousace chodis :-)…

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.