Chytej.cz

Z lovu

V diskuzi je 18.395 příspěvků, z toho 18395 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 30. prosince 2017 ve 2:45® Salmo
Salmo
Datum lovu: 29. 12. 2017 | Revír: řeka | Způsob lovu: Přívlač

Po minulé úspěšné vyjížďce mě neustále hlodala myšlenka na brzké repete a včera jsem se definitivně rozhodl vyrazit na poslední letošní tažení. Opět jsem přibral na výpravu parťáka (tentokrát jiného) a vydali jsme se na cestu, která místy spíše připomínala trip na víkendovou lyžovačku. Sněhu bylo na silnici a okolních polích opravdu požehnaně, ale i tak jsme se k řece dostali relativně brzy. První hodina chytání byla chladná a bez kontaktu s rybou, s přibývajícím časem ale vylezlo sluníčko a udělalo se hezky teplo. Vrstvy sněhu pod slunečními paprsky rychle mizely a odtátá voda začala postupně zvedat a kalit řeku. Tento sled událostí odstartoval sumčí apetit a během chvíle jsem obdržel čtyři pěkné záběry. První kopanec měl na svědomí neveliký sumík, který spadl z háčku po krátkém boji. Bohužel jsem po klepnutí nedostatečně zasekl a háček ho nejspíš jen polechtal v kartáči. Druhý a třetí záběr byl úspěšně proměněn (viz foto) a záběr čtvrtý byl z kategorie „vázka, co se rozjela“. Po jemném nadlehčení a následném ztěžknutí nástrahy přišel zásek jak do pařezu. Po mohutném zamletí vyrazila ryba pomalým tempem proti proudu, ujela deset metrů a poté se sunula silou lokomotivy zase dolů. Takové kolečko si dvakrát zopakovala a já mohl jen pasivně přihlížet. Když už se zdálo, že do průběhu mače trochu promluvím, přišla ještě jedna otočka a tah v prutu povolil. Vytáhl jsem lehce narovnaný háček a pěkný kus slizu na vlasci. Každý den holt nemůže být posvícení.. Z nadějného místa nás posléze vyhnal plovoucí bordel, který se neustále chytal na šňůry a znemožňoval nám rozumný lov. Kalná řeka také dočista vyřadila ze hry candáty, o které jsme ani nezavadili. Zvolili jsme proto přesun na jiné místo, kde kolega promarnil dvě ryby na prutu a já už jen trhal nástrahy. Rázem bylo šero a další den na rybách byl nenávratně pryč. Odebrali jsme se tedy k autu a vyrazili směrem k domovu bohatší o další zážitky. A o tom to přece je :-)

foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127962.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127963.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127964.jpg
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
    Úterý 26. prosince 2017 ve 23:54® Salmo
    Salmo
    Datum lovu: 26. 12. 2017 | Revír: řeka | Způsob lovu: Přívlač

    Když jsem se včera večer podíval na průtoky a předpověď počasí, nezbývalo nic jiného než oželet vánoční obžerství a vyrazit na jih s nadějí na poslední pěknou rybu tohoto roku. Vzal jsem s sebou kamaráda, protože ve dvou se to vždycky lépe táhne a už jsme mazali ranní mlhou na místo činu. Házeli jsme poctivě celý den, celkem dost nachodili a snaha se nám vyplatila. Záběry sice přicházely po delších časových intervalech, ale naštěstí to kompenzovala velikost úlovků. Měli jsme zacíleno hlavně na candáty a nakonec z toho byla třídruhová všehochuť. Podívala se na nás štika, dva candáti a dva sumci, přičemž konečné zúčtování mohlo být ještě lepší. Během zdolávaní mi totiž upadl candoš kolem sedmdesáti a poté jsem smolně utrhnul sumíka. Naštěstí mi těsně před setměním vylepšil náladu hezky vypasený a černý fousáč, který neomylně zacílil propadající kopyto. Předposlední vyjížďka tohoto roku se tedy vydařila a teď už zbývá jen vyhlížet závěrečné rozloučení s vodou :-)

    Tento příspěvek byl editován 26.12.2017 23:00:13 uživatelem Salmo.
    foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127953.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127954.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127955.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127956.jpg
    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
      Úterý 26. prosince 2017 ve 2:11® Klobasa
      Klobasa
      Datum lovu: 24,12 | Revír: Řeka | Způsob lovu: Přívlač

      Jeden lepší od nás z řeky a jeden z domova od smrčku. Hezké svátky všem slušným rybářům a šťastnej a veselej Novej rok!

      foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127949.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127950.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127951.jpg
      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
        Pondělí 25. prosince 2017 ve 13:19® žaba

        daivids> Dnes je 25.12. a ty už víš co chytíš 26.12. to bych chtěl taky umět.

        Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
          Pondělí 25. prosince 2017 ve 12:46® daivids
          Datum lovu: 26.12 | Revír: Prehrada | Způsob lovu: Přívlač

          Dneska super rano okouni byli pri chuti sice 46 nema jako ten davida ale 37 je taky pekny candati jen malinky tak snad zase zitra

          foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127946.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127947.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127948.jpg
          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
            Pondělí 25. prosince 2017 v 0:55® Salmo
            Salmo
            Datum lovu: 24.12.2017 | Revír: řeka | Způsob lovu: Přívlač

            Dnešní dvouhodinová vánoční vycházka na domácí řeku byla zprvu krutá. Dlouho se mi nedařilo udělat záběr a často jsem váznul. Ke konci lovu mi ale řeka nadělila dárek v podobě parmy. Chytil jsem ji tu poprvé v životě a vzhledem k tomu, že máme parem na řece jako šafránu, moc si tohoto úlovku vážím. Tím víc, že byla na přívlač a koncem prosince. Poté ještě zabral menší tloušť a musel jsem se vydat domů ke stromečku. Zítra ale půjdu znova, protože čekání do zahájené bude nekonečné..

            Všem slušným rybářům přeji pohodové prožití svátků a v následující sezóně samé pěkné zážitky od vody! :-)

            foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127944.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127945.jpg
            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
              Sobota 23. prosince 2017 v 18:13® Tibi
              Tibi
              Datum lovu: 22.12.2017 | Revír: Žitavský Kanál | Způsob lovu: Přívlač

              Včera som mal asi hodinu a pól prevetrať vercajk po šiestich dňoch bez rybačky. Na pól ceste do Komárna som sa zastavil na Žitavskom kanáli. Ako to už býva zvykom jedna vec je „plán“ a druhá vec je „skutočnosť“. Začal som rybačku s optimistickými myšlienkami o ostriežoch a tak som nasadil 5 centimetrové smáčky a neskôr nymfy. Dlho sa nič nedialo a tak som sa rozhodol že vyskúšam 7.5 centimetrový D´Fin od Daiwi vo farbe LIME. Asi na 5 – 6 hod šupa do nástrahy počas klesania …čakal so všeličo ale prekvapenie bolo velké vo forme asi 40-centimetrového zubáčika. Domáci mi hneď oznámili že je to rarita…ta že som sa tešil dvojnásobne. No ale ozajstné prekvapenie prišlo až o 3 hody neskôr. Riper na dne poskakujúc vyprovokoval ďalší záber…po zaseknutí ryba ako blázon najprv doprava potom doľava …nakoniec sa na hladine ukázal krásny KARAS!!! Nástrahu krásne šlukol …háčik mal pekne zapichnutý z vnútornej časti úst. Behom pár minút dve prekvapenia. Čo dodať …asi len toľko že príroda ma opäť obdarila krásnym a nezabudnuteľným zážitkom. Ďakujem!!!
              Týmto prajem Všetkým Rybárom Šťastné a Veselé Vianoce:-)

              foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127927.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127928.jpg
              (0) (10) Komentáře k příspěvku: (1)Přidat komentář
              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
              • Neděle 24. prosince 2017 v 0:28

                wejwasser: Děkujeme, i tobě přejeme.

              Čtvrtek 21. prosince 2017 ve 13:14® HaD
              HaD
              Datum lovu: 20.12.2017 | Způsob lovu: Přívlač

              Včera byl den D. Sice měl několik nepříjemných atributů a moc to nebralo, nicméně Tonda dostal životní rybu, kterou většina rybářů za celý život ani neuvidí. Okouna 46 cm ze svazovky má neuvěřitelnou hodnotu a pohled na něj je neuvěřitelnej. A bude růst dále. Pokud bude mít Tonda mega štěstí, třeba ho uloví ještě jednou a většího! Pro mě oborvská radost i v tom, že byl uloven na naši nástrahu a naši čeburašku. Důvod k oslavám! :-) PS: Tony chytil ještě pěkného candáta, nám zbyly oči jen pro pár maličkých. Já měl na prutu sice pěknou rybu (asi největší rána letoška, ale povolil maličký stinger)…

              foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127923.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127922.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127924.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127925.jpg
              (0) (17) Komentáře k příspěvku: (4)Přidat komentář
              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
              • Úterý 26. prosince 2017 ve 21:28

                Fanda77: krásný ryby,a ten okoun to je super

              • Sobota 23. prosince 2017 v 18:20

                Tibi: Neskutočná ryba …ja by som asi od radosti skočil do vody :-) Gratulujem.

              • Čtvrtek 21. prosince 2017 ve 20:20

                patast: ten okoun je super gratuluji

              • Čtvrtek 21. prosince 2017 ve 14:35

                jepice-zruseno: Obrokoun. Má to nějakej větší význam používat ten trojhák na těch gumách? Já jsem línej se s tím dělat a dost trhám. Navíc pokud chytám bez lanka, tak bych případné kudle zbytečně více ublížil.

              Čtvrtek 21. prosince 2017 ve 12:15® daivids
              Způsob lovu: Přívlač

              Dneska krasne rano na prehrade okouni opatrni ale dva dobrali popa a pak dva candatci

              foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127921.jpg
              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                Úterý 19. prosince 2017 v 15:45® HaD
                HaD
                Datum lovu: 19.12.2017 | Způsob lovu: Přívlač

                Dnešní vyjížďka moc úspěšná nebyla. Tři záběry, tři malí candátci – ani jsem je netrápil focením a ve vodě vypnul. Nevím, čím to, že nebrali. Asi bylo těch –9°C znát v ovládání nástrahy :-)) ) I tak paráda. A i jsem maličko strážil – tenhle majitel prutů byl důrazně napomenut – pruty byli lehce bezprizorní. Byl ale poblíž a slušný, což jsem ocenil.

                foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127913.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127912.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127914.jpg
                Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                  Pondělí 18. prosince 2017 v 17:10® RKV
                  RKV
                  Datum lovu: 17.12 2017 | Revír: orlík | Způsob lovu: Přívlač

                  tento 70cm dlouhý krasavec,byl nádhernou tečkou za krásným dnem stráveným na orlické přehradě

                  foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127911.jpg
                  Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                    Pondělí 18. prosince 2017 ve 13:34® toro
                    toro
                    Datum lovu: uplynulý víkend | Revír: u nás | Způsob lovu: Plavaná

                    Pár strakáčů se nám přes víkend povedlo. Zajímavý je ten poloalbín. Mám za to, že jsem ho už chytil před dvěma roky. Jestli je to vážně on, tak tehdy měl třiatřicet, nyní o 12 čísel víc. Jestli mu rychlost růstu vydrží, tak ho chci znovu potkat za další dva roky.

                    foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127909.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127910.jpg
                    (3) (19) Komentáře k příspěvku: (6)Přidat komentář
                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                    • Úterý 27. února 2018 v 16:08

                      Pepeokoun: Twisp258 přečti si rybářský řád a potom mluv

                    • Pondělí 1. ledna 2018 ve 13:09

                      Twisp258: pokud rybář chytne rybu, má právo ze zákona se rozhodnout jak s rybou naloží.. Některé Vaše komentáře pánové jsou už malinko přes čáru..

                    • Sobota 23. prosince 2017 ve 23:21

                      hering: Toro,jste prachobyčejný pytlák. Nevidím jediné racionální vysvětlení proč jsou tři mníci na trávě!!! Živočich na seznamu ohrožených druhů. Revír „U nás“,tedy JM není žádná výjimka!!! Proč jsou ryby sakovány???

                    • Sobota 23. prosince 2017 ve 20:20

                      toro: Pane 1M., nikdy jsme se osobně nepotkali, takže Vám budu vykat. Vyvádíte jako bych před třením vyfotil přímo Vás. Už slavný psychiatr S. Freud měl na vaši neadekvátní reakci stanovenou diagnózu, jedná se o tzv. Psanou hysterii. Údajně postihuje v drtivé většině ženskou část populace. Jste tedy naprostá rarita! Gratuluji.

                    • zobrazit všechny komentáře (6)
                    Neděle 17. prosince 2017 ve 21:51® lewi
                    lewi
                    Datum lovu: 17.12.2017 | Revír: Stojak

                    Ty vobludy vážně fungují

                    foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127891.jpg
                    (0) (9) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                    • Sobota 23. prosince 2017 v 18:17

                      Tibi: Krásne sfarbená ryba. Nymfy fungujú aj mne :-)

                    • Pondělí 18. prosince 2017 v 9:38

                      HaD: to si piš :-)

                    Neděle 17. prosince 2017 v 19:47® HaD
                    HaD
                    Datum lovu: 17.12.2017 | Způsob lovu: Přívlač
                    Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
                    foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127876.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127875.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127877.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127878.jpg
                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                      Neděle 17. prosince 2017 v 19:46® HaD
                      HaD
                      Datum lovu: 17.12.2017 | Způsob lovu: Přívlač

                      Zkráceně snad jen: „když to miluješ, není co řešit a nic tě nezastaví“. Méně zkráceně – jeden z top dní roku na rybách. Kamarádi, pořádná chumelenice, což považuju za nejromantičntější lov s bombastickou atmosférou, a ryby. Nádherné, zdravé. A dokonce jsme s bráchou splnili přání táty, kterej je po operaci žlučníku na přísné dietě – má vánoční rybu a mé děti taktéž :-) . Kromě toho jednoho, co je pro mé ratolesti jsem dalších 9 krásných céček (vše do 65 cm) v kondici jako obvykle pustil a s nimi odplavali i dva ranní okouni. Záběrů moře, pár spadlých ryb – no celkově jsem měl asi 20–25 „jeb jako kráva“ :-D Dny, na které se celý rok vždy těším, jsou tady a užiju si je plnými doušky! Miluju to. Na vodě zapomínám na celý svět a jsem šťastnej :-) PS: cesta domů byl opravdovej hardcore – chumelenice „jako kráva“ :-D

                      foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127872.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127871.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127873.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127874.jpg
                      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                        Sobota 16. prosince 2017 v 17:48® Klobasa
                        Klobasa
                        Datum lovu: Včera | Revír: Řeka | Způsob lovu: Přívlač

                        Potočáků je u nás na mimopstruhovce jako šafránu, tak jsem ho opatrně na památku blejsknul a vrátil. Trofejní podoustev na vláčku za hubu taky nechytám každej den, jelčákům šmakovalo víc než dost a zubatý mrně se taky juklo na displej. Krásnej den na řece to byl.

                        foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127863.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127864.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127865.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127866.jpg
                        Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                          Pátek 15. prosince 2017 ve 23:46® Noodling
                          Noodling
                          Datum lovu: Podzim | Způsob lovu: Kaprařina

                          Podzimní kapři

                          foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127855.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127856.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127857.jpg
                          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                            Čtvrtek 14. prosince 2017 ve 14:54® HaD
                            HaD
                            Datum lovu: 13.12.2017 | Způsob lovu: Přívlač

                            Mrazivá rána s východem slunce jsou na omrzlém kajaku největší odměnou za odvahu vyrazit sám ve všední den na vodu. Někdy se s přicházejícím dnem probudí i ryby, někdy se jim nechce. Včera se jim nechtělo (anebo jsem něco dělal blbě). Je potřeba si toho ale umět vážit a přijímat to s pokorou a úsměvem na tváři. Kdyby to totiž bralo pokaždé, nevážili bychom si pak okamžiků, kdy rány do prutu chodí. Byla by to fádní šeď s nádechem rutiny. Těším se na další vyjížďku!

                            foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127841.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127840.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127842.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127843.jpg
                            (0) (10) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
                            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                            • Pondělí 18. prosince 2017 v 9:40

                              HaD: Od 5 metrů hlouběji

                            • Čtvrtek 14. prosince 2017 v 18:22

                              Fanda 81: Ahoj,moc pěkný,prosím na jaké hloubce nyní chytáš candáty.

                            Úterý 12. prosince 2017 v 18:07® Tibi
                            Tibi
                            Datum lovu: 12.12.2017 | Revír: Kanál | Způsob lovu: Přívlač

                            Tak dnes som mal viac času na rybičky a predsa ich viac ako včera nebolo. Zo včerajškom sa dnešná rybačka podobala iba v tom že šťuka opäť neodolala smáčku vo farbe cheatreuse vo velkosti 5 cm. Potvrdilo sa mi osvedčené „no wind – no pike“ :-)

                            foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127836.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127837.jpg
                            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                              Pondělí 11. prosince 2017 ve 21:18® Tibi
                              Tibi
                              Datum lovu: 11.12.2017 | Revír: Kanál | Způsob lovu: Přívlač

                              Po pár dňoch bez rybačky som mohol na hodinu k vode a rybičky boli pri chuti. 5 centimetrový smáčik bodoval na celej čiare …farba biela a aj charteuse boli lákavé. Behom necelej hodinky som mal na prúte 3 šťuky dorastenky :-) Zajtra asi „vybavím“ viac času :-)

                              foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127827.jpg
                              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                Pátek 8. prosince 2017 v 16:55® Klobasa
                                Klobasa
                                Datum lovu: Na Mikuláše | Revír: Řeka | Způsob lovu: Přívlač

                                Řeka byla na Mikuláše štědrá a nulou mě nevytrestala.

                                foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127809.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127810.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127811.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127812.jpg
                                Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                  Čtvrtek 7. prosince 2017 ve 21:21® HaD
                                  HaD
                                  Datum lovu: 7.12.2017 | Způsob lovu: Přívlač

                                  Dá se tohle nemilovat?! Nebýt další spadlé velké ryby, větru a nutnosti se brzy vrátit, bylo by to dokonalý! Záběrů asi 15, céček 6 :-)

                                  foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127807.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127806.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127808.jpg
                                  Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                    Čtvrtek 7. prosince 2017 v 15:47® baco360
                                    Datum lovu: 7,12,2017 | Revír: M.Dunaj | Způsob lovu: Přívlač
                                    Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
                                    foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127802.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127803.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127804.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127805.jpg
                                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                      Úterý 5. prosince 2017 v 15:25® HaD
                                      HaD
                                      Datum lovu: 3.12.2017 | Způsob lovu: Přívlač
                                      Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
                                      foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127793.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127794.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127795.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127796.jpg
                                      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                        Úterý 5. prosince 2017 v 15:24® HaD
                                        HaD
                                        Datum lovu: 3.12.2017 | Způsob lovu: Přívlač

                                        V sobotu proběhla v Českých Budějovicích rybářská výstava „Jihočeský rybářský den“. Mimo to, že jsme zde vystavovali, jsem zde měl i dvě přednášky o lovu candátů. Překvapil mne mimořádný zájem. Opakovaně na tomto místě chci apelovat na lovce candátů: pokud neskončí každá ryba na pánvi a rybáři je budou brát v rozumné míře a dostatek jich i pustí, budeme si moci užívat jejich adrenalinového lovu i v budoucnu. Co si budeme povídat, lovců, kteří je umí více a více chytat, přibývá. Přemýšlejte nad tím prosím! V neděli jsem nabuzen vyrazil s přáteli opět k vodě. Pln očekávání. Bohužel nebyla naplněna dle mých představ. První slušná ryba mi spadla, pak jsem dalších 5 menších vytáhl a další solidnější mi urazila při záseku stinger. Záběrů dost, ale lepší ryby se nekonaly. Kluci byli úspěšnější – Ondra dal několik ryb k 60 cm, dokonce i na velkou 20 cm nymfu. Tonda zářil jak sluníčko, vytáhl ryb dokonce tuším deset. Prý nemám zapomenout říct, že nejlíp šlapalo zelený Magneto L z propadu a pak nymfa :-D . Fotky bohužel nic moc a jen z mobilu – můj v létě utopený foťák sice fungovat začal, ale po první fotce zase přestal. Začínám mít ale velký problém s rukou – po deseti hodinách na vodě další dvě noci skoro bolestí nespím – karpály jsou pěkný „kurvy“. Dnes už to celkem šlo, tak snad zas zítra a pak zas dvě bezesný noci…:-P

                                        foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127790.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127789.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127791.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127792.jpg
                                        Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                          Neděle 3. prosince 2017 ve 20:23® toro
                                          toro
                                          Datum lovu: 30. 11. 2017 | Revír: u nás | Způsob lovu: Plavaná

                                          Pár jaguárů z posledních dnů…

                                          foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127759.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127760.jpg
                                          (2) (16) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
                                          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                          • Pátek 8. prosince 2017 ve 14:41

                                            Padis: Já jsem na tom stejně zatím bez úspěchu

                                          • Středa 6. prosince 2017 v 15:19

                                            viking: Krásná práce, gratuluju. Já zatím jenom mrznu…

                                          Neděle 3. prosince 2017 v 15:42® patast
                                          Datum lovu: 3.12.2017 | Způsob lovu: Plavaná

                                          asi letos poslední rybaření na tomto revíru, rybník byl ráno celý zamrzlý jen s jedním okem pro rybařinu kreré mi pomohly udělat kachny a labutě za pár rohlíků . I přes tyto obtíže se podařila jedna štička cca 55 cm

                                          foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127757.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127758.jpg
                                          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                            Neděle 3. prosince 2017 v 0:40® Noodling
                                            Noodling
                                            Datum lovu: Podzim | Způsob lovu: Kaprařina

                                            Nádherní podzimí kapři (dvě ryby přes 30 kg), ulovení v listopadových dnech na boilie Monstercarp a PH Squid.

                                            Tento příspěvek byl editován 2.12.2017 23:42:22 uživatelem Noodling.
                                            foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127754.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127755.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127756.jpg
                                            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                              Sobota 2. prosince 2017 v 16:40® baco360
                                              Datum lovu: 2.12.2017 | Revír: M.Dunaj | Způsob lovu: Přívlač

                                              Dnes som si vymodlil štrbaveho :-)

                                              Tento příspěvek byl editován 2.12.2017 15:41:41 uživatelem baco360.
                                              foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127752.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127753.jpg
                                              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                                Čtvrtek 30. listopadu 2017 ve 21:19® Tibi
                                                Tibi
                                                Datum lovu: 30.11.2017 | Revír: Obidský kanál | Způsob lovu: Přívlač

                                                Dnes celé predpoludnie počasie dávalo jasne najavo čo nás v nasledujúcich mesiacoch čaká … dážď so snehom a k tomu ešte vietor :-/ Okolo druhej som už nevydržal a keď už nepršalo tak som sa narýchlo pobalil a šipirc ku kanálu. Dúfal som že aspoň ostriežiky budú v pohotovosti a tak som nastražil 5 centimetrový smáčik vo farbe cheatreuse. Podarilo sa ..... a smáčik „skrížil cestu“ zubatej královnej našich vôd. Po krátkom preťahovaní sa som už videl že háčik je krásne seknutí za tvrdý okraj rybej tlamy a tak som už smelo jednou rukou pripravoval mobil k fotografovaniu. Podarilo sa pár mi pár obrázkov aj počas zdolávania. Možno to budú posledné tohtoročné fotky o úlovku na stojatej vode :-(( Tak že dnes som opäť odchádzal od vody s úsmevom na tvári a aj na duši :-) P.S. Šťuka samozrejme pláva ďalej :-)

                                                foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127743.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127744.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127745.jpg
                                                Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.