Chytej.cz

Z lovu

V diskuzi je 18.395 příspěvků, z toho 18395 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 4. dubna 2005 v 8:05® Chose
Chose

Voleška 1-jel sem se sousedem a já na feeder 4kapříci a soused na těžký kaprařský pruty 1kapřík. vše do těch 35cm.

foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img65.jpg
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
    Pondělí 4. dubna 2005 v 0:09® cercer
    cercer

    Vcera jsem vyrazil na Ploucnici v Benesove a ikdyz jsem toho moc nechytl,pár tloustiku,bylo tam nádherne a bylo mi fajn. teda az do doby nez jsem zahledl rybare,jak cpe igelitový pytel PLNY ploticek a tloustiku a nevim ceho jeste. no,dobrejch 5kgrybek. tak mu vzkazuji at si pochutná.

    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
      Neděle 3. dubna 2005 ve 22:34® Koudy
      Koudy

      V sobotu jsem byl na malé přehrádce nedaleko FM,a 4 kapry,2 cej­ny,1 plotice a 1 okoun,vše na plavanou na hnojáka,prádní počasí a parádní chytačka. ale už aby bylo 16. dubna;-)

      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
        Neděle 3. dubna 2005 ve 22:05® Rico
        Rico

        V 15:00 jsem se zdekoval ze zahrady od prace(na komposte jsem vybral par krasnych kousku zizalek) a vyrazil opram, jeste sem tam nechytal ale vim ze je tam, spousty okounu. Prijdu k vode ani krouzek na hladine klidno jak mrtvo pomalu jsem se bal. Vybral sem prihodne misto a narychlo napichl zizalu na zlaty hacek nahodim a nez jsem ztihl upravit splavek podle predstav zmizel podhladinou, chvilku cekam a zaseknu v tu ranu se to neco zaplasilo a kdybych nepovolil tak asi 14 vlasec nevydrzel bojoval jsem co to slo dravec rejdil od brehu k brehu na 2ha rybnicku naschval vjizdel do vazek. Asi po 15 minutach mi konecne ukazala hlavu jedna zubata ale po zjisteni jeji delky sem padl udivem pri jeji delce 35cm bojovala jak krokodyl. Z toho to uvodniho nahozu jsem byl tak nabuzenej a natesenej do lovu. Ale dalsi 3,5 hodiny se nedelo vubec nic ani tuk. 12 x jsem zkousel ruzne sestavy navazce navnadu sem menil a nic. Tak sem se nastval ulomil pul rohliku napichl a se splavkem poslal daleko od brehu asi po 3 minutach vidim vireni vody kolem splavku objevuje se i hrbet nejake velike ryby, splavek zacne cukat popojizdet a rikam jeste chvilku vydrzim ale moje ruce byly rychlejsi nez mozek po zaseku do prazdna z toho mista vyzkocil macek opravdu velikej kapr supinac a ja si nadaval jakej sem debil a po dalsi hodine sem to zabalil s prazdnou. Myslim ze ryby me nemaj radi :-(( (omlouvam se za chyby jsem linej to precist znovu)

        Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
          Neděle 3. dubna 2005 ve 20:59® havel
          havel

          byl jsem na Lužnici. Úlovek – tloušť cca 40cm. moc hezkej, ale ani nezamával(vlastně jo – ocasem), když jsem ho pustil zpátky do řeky…:-D

          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
            Neděle 3. dubna 2005 ve 20:49® CeP
            CeP

            dnes opet na bagru. rybky uz netahaly tak jako vcera, takze jsem mel moznost pozorovat u protejsiho brehu ondatry snad dovadejici ve svatebnim obradu. byla to uchvatna podivana, ale fotit se nechtely. jak jsem se priblizil tak zmizely. rybolovu jsem se venoval s vypetim. asi povolilo neco v ramenu, chvilema jsem myslel ze si pri nahazovani uciknu do gati a matchku se splaveckem jsem ani neudrzel v ruce. jinak nadhernej den.

            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
              Neděle 3. dubna 2005 ve 20:09® Padis
              Padis

              Novohradka 2A na plavanou páár tlouštú kolem 20cm a plotice jinak pěkná procházka

              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                Neděle 3. dubna 2005 v 19:50@ Karlos

                Davídkov:Kurva to byla ráno kosa!!!!

                Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                  Neděle 3. dubna 2005 v 19:49® Milky
                  Milky

                  Lužnice5 – těsně nad jezem Soukeník Pár plotiček, cejnek, ježdík Luxusní počasí, jen malinko víc foukal větřík.

                  Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                    Neděle 3. dubna 2005 v 19:48® HaD
                    HaD

                    Lužnice 4, muška – jepička – a takovéhle úlovky, tloušti ještě nesbírají :-(( ale příjemě strávená hodinka u vody

                    foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img56.gif
                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                      Neděle 3. dubna 2005 v 17:38profil byl smazán

                      po spiatočnej ceste na slovensko,som sa zastavil na rybníku Milošová,MO Čadca. celý pod ľadom.

                      foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img55.jpg
                      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                        Neděle 3. dubna 2005 v 17:34profil byl smazán

                        revír Stonavka 3,MO Třinec,prvá tohoročná rybačka. zábery veľmi opatrné,samozrejme som nič nechytil. Ale aspoň som bol konečne u vody.

                        foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img54.jpg
                        Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                          Neděle 3. dubna 2005 v 16:54® muf

                          Dneska jsme se byli podívat asi po 9letech na Nechranici. Pár záběrů jeden kapřík a 3 plotice,ale ten bordel okolo vody je horší než na skládce. Stovkyv PET laheví,igelitů a všeho možného i nemožného. Od Vatkovic až po Poláky. Je to hnus co dokáže člověk naházet do vody.

                          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                            Neděle 3. dubna 2005 ve 13:36® SnakeX

                            Včera na Olešné, samí malí, ale byla zábava. Všichni na žížalku.

                            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                              Sobota 2. dubna 2005 ve 21:07® Chose
                              Chose

                              Tak já dneska Voleška 1,jeden kapřík se pustil u břehu,potom pár nezužitkovaných záběrů. foukal hnusně studenej vítr.

                              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                Sobota 2. dubna 2005 ve 21:01® HaD
                                HaD

                                Lužnice 7, odpoledne jsem se konečně zase na chvíli urval-feeder + plavačka na řece na balený rohlík – cejni, skaláci, plotice. pohodové odpoledne s přáteli u vody. na focení jsem byl línej a utahanej, tak někdy příště

                                Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                  Sobota 2. dubna 2005 ve 20:41® CeP
                                  CeP

                                  ted jiz vazne. odpoledne 13.30–17.30 bagr. brasulak s kamaradickem plavka, ja feedr. rohlicek a plavka dnes bodovaly a feeder prevalcovali. chlapci spoustu bile z hornich vrstev sloupce, kamaradicek nade dnem i dva kapriky. ja na druhe strane z vetsi hloubky dve plotky na brehu, dve vypnute pod nohama, hodne nepromenenych, spousta zaberu prosvihnutych, parkrat jsem rozmotaval. prijemne odpoledne…

                                  foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img49.jpg
                                  Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                    Sobota 2. dubna 2005 ve 20:26® CeP
                                    CeP

                                    dnes odpoledne na bagru. divcina zcela vlevo vladla svym bicem velice zdatne a brasulakovi s kamaradickem demonstrovala jak se to ma spravne delat. panove se pri odchodu zastavili na nekolik lekci…

                                    foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img48.jpg
                                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                      Sobota 2. dubna 2005 ve 20:00® kelt
                                      kelt

                                      Opět Kunštát na Moravě – Pif znovu velmi kvalitně zakrmil. Já feeder Pif plavačka. Plotice, karasi a kapříci. Daleko líp šli kapři na plavačku a tak Pif tahal jednoho za druhým. Tento bude sežrán. Míra 59 cm…

                                      foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img47.jpg
                                      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                        Sobota 2. dubna 2005 v 19:46® jiris
                                        jiris

                                        zdolavacka

                                        foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img46.jpg
                                        Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                          Sobota 2. dubna 2005 v 19:35® jiris
                                          jiris

                                          Tak jsme vyrazili na odpoledni rybacku do Jestrabic. Ze zacatku na nas ryby z vysoka kaleli, ale s prijemnil to pokec s Tr a Jozkou, k veceru jsme se rozchytali a ve trech to bylo kolem –20 rybicek. Vetsinu na vlacku, krom mych dvou na mouchu :-) malem jsem se na te snure od pilaku vobesil :-) Pocasi nadhera, jen ty rybicky mohli kousat okolnim min a nam vic :-((

                                          foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img45.jpg
                                          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                            Sobota 2. dubna 2005 v 18:13® SS

                                            Škoda, ty rybky moc vidět nejsou, ale věřte mi .............­....... jsou tam ........... jsou jich tam mraky :-))

                                            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                              Sobota 2. dubna 2005 v 18:10® SS

                                              Když jen trochu zaostříte zrak, tak je docela dobře vidět, jak se mi tam na hladině vyhřejvaji hejna rybyček. Doufám, že přilákaji i hejna pořádnejch okounů :-)

                                              foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img43.jpg
                                              Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                                Sobota 2. dubna 2005 v 18:04® SS

                                                Dneska jsem byl s juniorem drobátko pohrabat zahradu na chatě. Nemusel mě ani moc dlouho přemlouvat a zašli sme se mrknout, jak vypadá voda v " Krakonošovo " :-)) ) ................. Moje milovaná zátoka

                                                foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img42.jpg
                                                Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                                  Sobota 2. dubna 2005 v 17:48® Raf
                                                  Raf

                                                  Kyjský rybník – Praha
                                                  S přítelkyní na Kyjáku bylo sice moc příjemně, ale bohužel foukal dost silnej vítr, a tak se na plavanou moc dobře nechytalo. I aktivita ryb byla mizivá. Za necelé tři hodiny 2 cejni a 2 perlíni. Nemít jeden z perlínů 29 cm, tak bych byl velice zklamán.

                                                  Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                                    Sobota 2. dubna 2005 v 15:30® BoBo-Falknow
                                                    BoBo-Falknow

                                                    Odrava 1 – Jesenice Tak letos poprvé na rybách, nějak nebyl čas… Na rohlíček jeden slušný cejn, na burisony dvě plotice a štika 61 krásně za šavli a druhým návazcem za řitní ploutev. Musím říct, že zdolávání jsem si vychutnal a do poslední chvilky jsem nevěděl která bije :-) Minulý rok to byla na stejném místě, ve stejnou dobu štika 72 a pak už jsem žádnou solidní nevytáhnul. To nám to zase začíná :-D P. S. Za foto nenadávat, mobil to lépe nezvládne…

                                                    foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img40.jpg
                                                    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                                      Sobota 2. dubna 2005 ve 14:33® Rico
                                                      Rico

                                                      Prave jsem prijel z chytacky na Labi(v Usti) s Tomashem, chytali jsme u pritoku Bíliny (hnojaci, masnaci, parenka). Krasne pocasi cca 20 stupnu na slunicku modra obloha jak z azura a spousty rybaru. Tom vytahl 2 okounky na hnojaka ale jeden nadherny (veliky) zaber prosvihl, jinak spousty drbancu. Sem tam nekdo vytahl Cejna, Karase i prez muj neuspech to bylo dnes super a jestli mi vyzbyde cas vecer jdu na stojaka tady kousek.

                                                      foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img39.jpg
                                                      Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                                        Sobota 2. dubna 2005 ve 12:07profil byl smazán

                                                        Dneska jsem se byl podívat na Záplavách asi 300 lidí a krásně se masařilo násadáci šli jak pitomí Ale bylo krásně

                                                        foto/diskuze/z_lovu/2005/th-img38.jpg
                                                        Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                                          Sobota 2. dubna 2005 v 11:38® CeP
                                                          CeP

                                                          ve čtvrtek 15.30–18 Otava 5/D. Poříčí, feeder. foukal studenej vitr, hodne se ochladilo, voda pekelne studena. lov na rozhrani toku a pritoku ramene. cervi, rohlik obyc a dipovany pernikovym korenim. zabery velmi jemnoucke, tezko jsem rozeznaval od poryvu vetru. na klidnejsim rameni o sobe davaly ryby znat. zkouseli to tam tri chlaci a jeden starsi domorodec s policajtama. vydrzeli hodinu bez zaberu. vcera 16.15–19.15. Otava 3-potok Barbora a slepe rameno/Čejetice-Přeborovice, feeder. červi, rohlik dipovany rybi mouckou. na to ze prijemne svitilo slunce bylo pomerne chladno, zezacatku lehce foukal vetrik. na potoku mrtvo, na rameni opet nerozeznatelne od zavanu vetru. asi petkrat nebo sestkrat jsem predelaval montaz. skoncil jsem u 60cm navazce 0,08. potahu pribylo a byly i citelnejsi protoze prestalo foukat. dneska valime na bagr; plavka, feeder. stojak by mel byt preci jen prohratejsi. snad se to projevi na aktivite ryb.

                                                          Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
                                                            Pátek 1. dubna 2005 ve 21:14® Zlinsky_lovec
                                                            Zlinsky_lovec

                                                            Denis Groeger,MO Zlín Naše lesní jezírko Plavaná na kuličku z rohlíka Ulovky:4 plotico-cejny:-)) )
                                                            3 cejny
                                                            5 tloušťů Nádhera!!!!Kdyby měl někdo zájem si tam zachytat(zlín a okolí),tak mě kontaktujte!!!!

                                                            Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.