Chytej.cz

Vysočina

V diskuzi je 295 příspěvků, z toho 295 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 18. března 2014 v 19:11® juráš

pajos07> Dík za snahu,já jsem nic zásadního nezjitil,pouze to že je někdo koupil.

Neděle 16. března 2014 v 11:46® pajos07

juráš> těžko říct ale ja se zeptam komoše co tam jezdí na ryby k Velmezu :-)

Úterý 25. února 2014 v 10:10® juráš

Ahoj kolegové,nemáte někdo informaci o sádkách ve Velkém Meziříčí,doslechl jsem se že mají nového majitele a jsou prázdné,děkuji.

Neděle 23. února 2014 v 17:19® Véna

V Kramolíně na Dalešické jsem byl v pulce ledna,brali kapři 40–45 cm,jsou to kapři,kteří měli při nasazení do přehrady 20 cm…

Pátek 21. února 2014 ve 20:49® gta.pepik

Já jsem občas nahlédnu,jestli tady není nějaký nový příspěvek,ale dlouho už sem nikdo nic nenapsal.Jelikož je to diskuze vysočina,tak by mě zajímalo,jestli chodíte na dalešickou přehradu?Popří­padě,jestli jde něco jiného než co v prosinci-násaďáci cca 30–40cm.

Pátek 21. února 2014 ve 12:44® pajos07

chodí sem vůbec někdo ?

Sobota 28. září 2013 ve 21:30® Janko
Janko

juráš> Já jsem přijel po tom co to dokončili domů a musím říct, že se mi to vůbec nelíbí :/ minulý rok, když jsem se dozvěděl, že se má rušit to chráněné území tak jsem si říkal, že to bude super sezóna na této řece, jenom co jsem viděl vždy těch ryb co tam je tak to byla paráda, ale tady tímto celou sezónu zkazili :/

Úterý 17. září 2013 v 18:47® juráš

Janko> Ahoj,nejhorší je že tohle dělají „paka“co nemají k vodě žádný vztah ,ale mají tu moc vše zničit.

Sobota 14. září 2013 v 10:30® Janko
Janko

juráš> To teda je zničená :/ já nemám nějak moc času chodit do velmezu na pstruháč kvůli škole, ale jezdím kolem na kole na kapry a zničili to :/ úplně stejný je to na Moráni taky kvůli tomu splavu je na tom úseku úplně celá sezóna zkažená a to to tam bylo super :/

Pondělí 9. září 2013 ve 12:16® juráš

Janko> To jsem rád že se Ti daří,u „kabla“je řeka naprosto zničená,je znát vysoká odbornost povodí moravy,takhle chápou jak má vypadat příroda.

Čtvrtek 29. srpna 2013 ve 20:48® Janko
Janko

juráš> já na Oslavu 6 nechodím, ale taky jsem slyšel, že je to tam bídný. Chytám na Oslavě 5 a jako na pstruhy a na kapry je to dobrý docela tato sezóna i když je pstruhů méně než minulý rok, ale zase je více kaprů :-D co se týče štik tak to je na tomto revíru bída už nějaký 3 roky takže já už pořádně ani štiky nezkouším :-D

Neděle 4. srpna 2013 ve 14:14® lubos.meny

Dobrý den, prosím jedu na Trnávku na dovču, můžete někdo poradit nač se tam dobře chytá a jaké jsou úlovky? Dík všem Luboš.

Pondělí 24. června 2013 v 18:27® juráš

ahojJanko> 2X jsem navštívil Oslavu 6,takovou bídu jsem tu ještě nezažil,jak jsi na tom Ty?

Čtvrtek 4. dubna 2013 ve 12:24® Janko
Janko

Jezdíte někdo na revír Oslava 5 nebo s ním máte nějaké větší zkušenosti????

Pondělí 1. dubna 2013 ve 14:52® Janko
Janko

juráš> Díky moc tobě přeji taky krásnou sezónu

Neděle 24. března 2013 v 9:48® juráš

Janko> Splav v Kablu se bohužel bourat má,jen se čeká až si zařídí přívod vody,ani já z toho nemám dobrý pocit,nechme se překvapit,přeji Ti dobrou sezonu.

Sobota 23. března 2013 ve 20:43® Janko
Janko

No splav na Moráni se zboří a bude tam nafukovací asi :-D to máš pravdu, ale ten splav za Kablovkou se měl bourat už minulý rok takže nevím :-D sezóna tím bude poškozená pokud by se boural i ten druhý tak bude trvat docela dlouho než se ryby vrátí do řeky to by bylo na hovno, ale třeba se bořit nebude a ty ryby se tam do konce dubna vrátí :-D doufám, že to tak bude bylo by to bídný jinak :-D

Sobota 23. března 2013 v 10:30® juráš

Janko> Dík za informaci,splav na Morani se má osadit nafukovacím,má se také bourat splav v kablovce,obávám se, že sezona bude tím poškozena.

Pátek 22. března 2013 ve 21:37® Janko
Janko

juráš> Ve Velkém Meziříčí se zboural splav, pod kterým byla chráněná oblast :-D nevím co se tam bude dělat, ale čistí na Moráni řeku a to jak bylo chráněný už tento rok nebude :-D Vliv to bude mýt asi takový, že všechny ryby než to začali bourat z řeky vychytali od Mostišť až po penny, ale prý se budou co nejdříve vracet :-D Co se týče otázky jak jsou daleko nevím přesně co tím myslíš, ale jestli myslíš jako kde jsou tak to bude jen u toho mostu u Domusu ve vodě jinak to jsou jen betonové stěny na břehu :-D

Pátek 22. března 2013 v 11:17® juráš

Zdravím pstruhaře ve Velkém Meziříčí,ve městě se dělají protipovodnová opatření,jak jsou daleko?Budou mít vliv na sportovní rybolov na revíru Oslava 6?Děkuji a přeji dobrou sezonu.

Pátek 22. března 2013 v 11:09® juráš

Janko> splav u tábora Nesměř,tam končí P revír,ale od roku 2013 náhon na elektrárnu patří do P revíru,dej si na to pozor

Čtvrtek 21. března 2013 ve 13:12® Janko
Janko

Robur> Dík moc myslel jsem si, že je to tento splav co je koncem pstruhovky, ale musel jsem mýt jistotu :-D

Středa 20. března 2013 ve 23:02® Robur
Robur

a jsou tam i cedule

Středa 20. března 2013 ve 23:01® Robur
Robur

Janko> pstruhovku ukončuje kus olejnaté vody, která končí jezem. Je to kousek na t táborem Nesměř. Tuším jsou tam zelená stavidla a strouha odvádějící vodu směrem vlevo. Na žádném splavu železo nenajdeš.

Úterý 19. března 2013 v 15:19® Janko
Janko

Zdravím potřebuji pomoci :-D Ti co chytáte ve Velkém Meziříčí nebo alespoň tam někdy zajedete na pstruhový revír Oslava 6 nebo na mimopstruhový Oslava 5 :-D potřebuji se ujistit jestli je konec revíru Oslava 6 splavem u tábora Nesměř nebo je to až ten další splav, který rozděluje tyto dva revíry :-D Vím tak na 80% procent že je to ten první splav, ale potřebuji to vědět na 100% díky

Neděle 10. března 2013 ve 12:09® xhekm00
xhekm00

smisma> tak v tom případě se omlouvám, psal jsem o rybníku peklo v Polné u Jihlavy :-) přeji hodně štěstí a klidu ať už budeš chytat kdekoli.

Neděle 10. března 2013 v 0:05® smisma

Přesně tak, pro mě je důležitá klid a také krajina kolem rybníka (les). Proto se mi Peklo zalíbilo a dokonce se mi tam na podzim podařilo zdolat 80cm kapra, takže i nějaká ta větší rybka tam plave :-) Jinak škoda, že moc lidí se zde do diskuse nezapojuje. Ale teď jsem si uvědomil že myslíme jiné Peklo, já myslím Peklo u Poličky..on je to možná jiný kraj, ale pro mě je to Vysočina :-D To Peklo které myslím já, je právě soukromý revír.. Já právě soukromé revíry hledám, jelikož ještě nemám zkoušky..a tenhle rok je ještě ani dělat nebudu, ale i přesto jsem rybář který má rád klid a kempování přímo u vody, nejlépe i s ohněm ( nepatřím mezi bordeláře! to naopak, až moc si uvědomuji důležitost přírody :-) )

Čtvrtek 7. března 2013 v 16:22® xhekm00
xhekm00

smisma> Ahoj, co já vím, tak rybník Peklo v Polné spravuje spolek rybářů z Polné. Kromě Pekla mají ještě (co já vím) 2 menší rybníky – jeden v Polné a jeden u Dobronína, tj. asi 4 km od polné. Tam jsem chytal párkrát i já – je to o chytání menších ryb, ale bylo to v příjemném okolí v lese a byla to zábava.Chytal jsem v zarostlé zátoce na kukuřici a splávek a nebyl problém dostat za večer třeba 6 kapříků. Konkrétně v Pekle jsem nechytal, ale musím říct, že okolí a místa v lese jsou suprová, chodím tam na procházku. Obecně si myslím(a co jsem slyšel a viděl), že chytání na Pekle je spíš o menších rybách. Ale třeba patříš, stejně jako já, mezi ty, kteří místo přeplněných soukromých kaprodromů dají přednost klidu a míru :-) To Peklo přináší :-)

Středa 6. března 2013 v 19:21® Moravák

smisma> Čáslavice okres Třebíč.

Úterý 5. března 2013 v 15:36® smisma

Zdravím všechny rybáře. Mám dotaz jestli jste se už někdo byly podívat na RS Vysočina, konkrétně na rybník Peklo? Jak to vypadá s ledem ? A vůbec jaké máte zkušenosti s Peklem a celkově s RS Vysočina? Začal jsem rybařit minulý rok po delším čase (předtím sportovní povinosti, které už nemám) a dlouho jsem hledal na internetu vhodný soukromý rybářský revír a právě RS Vysočina v poměru cena/dostupnost (jsem z Brna) a především krásné prostředí na Pekle, mne přesvědčili.. Nebo můžete doporučit jiné dostupné soukromé revíry ? Je pro mě důležité i zasazení rybníka do přirody, nejlépe u lesa (jak z důvodu přenocování, tak z toho důvodu, že u vesnic chytat nechci.. není to ono) … Hodně otázek, já vím.. ale předem děkuji za odpovědi :-)