Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 6. října 2020 ve 21:15® Hofgut

Zdrabím Vás, Poznáte niekto tento starý bambusový prút? Neviem aka je to značka, neviem to prečitať ani najť na nete.Poradte prosím ak niekto poznáte tú značku.Je tam také niečo ako Triplex alebo nieco podobne.

foto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130969.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130970.jpg
Úterý 6. října 2020 ve 21:15® Hofgut

Zdrabím Vás, Poznáte niekto tento starý bambusový prút? Neviem aka je to značka, neviem to prečitať ani najť na nete.Poradte prosím ak niekto poznáte tú značku.Je tam také niečo ako Triplex alebo nieco podobne.

foto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130967.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130968.jpg
Úterý 6. října 2020 ve 21:15® Hofgut

Zdrabím Vás, Poznáte niekto tento starý bambusový prút? Neviem aka je to značka, neviem to prečitať ani najť na nete.Poradte prosím ak niekto poznáte tú značku.Je tam také niečo ako Triplex alebo nieco podobne.

foto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130965.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130966.jpg
Úterý 6. října 2020 ve 21:15® Hofgut

Zdrabím Vás, Poznáte niekto tento starý bambusový prút? Neviem aka je to značka, neviem to prečitať ani najť na nete.Poradte prosím ak niekto poznáte tú značku.Je tam také niečo ako Triplex alebo nieco podobne.

foto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130963.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130964.jpg
Úterý 6. října 2020 ve 21:15® Hofgut

Zdrabím Vás, Poznáte niekto tento starý bambusový prút? Neviem aka je to značka, neviem to prečitať ani najť na nete.Poradte prosím ak niekto poznáte tú značku.Je tam také niečo ako Triplex alebo nieco podobne.

foto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130961.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130962.jpg
Úterý 6. října 2020 ve 21:15® Hofgut

Zdrabím Vás, Poznáte niekto tento starý bambusový prút? Neviem aka je to značka, neviem to prečitať ani najť na nete.Poradte prosím ak niekto poznáte tú značku.Je tam také niečo ako Triplex alebo nieco podobne.

foto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130959.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130960.jpg
Sobota 3. října 2020 ve 23:50® veruska11

Dobrý večer. Chtěla bych Vás poprosit o radu. Choval někdo z Vás úhoře v akváriu? Přítel nám ulovil a nakonec jsme mu pořídili akrárko…Můj dotaz zní: Čím jste krmili? Jak často a kolik? (aby to moc nešpinilo vodu)…Byl by problém k němu pořídit ještě dalšího úhoře? Případně…Jaké jiné rybky by k němu byli přijatelné? Velice děkuji za každou radu a zkušenost…

Sobota 3. října 2020 ve 23:46® veruska11

Dobrý večer.

Tento příspěvek byl editován 3.10.2020 23:51:11 uživatelem veruska11.
Čtvrtek 10. září 2020 v 8:14® Partyzán

Dobrý den . Protože se názory rozchází , chtěl bych se informovat , jak je to s chytáním mládeže do 15 let. Na kolik prutů mohou chytat na severní moravě a na kolik na jížní moravě ? Také jaké způsoby lovu mohou používat . děkuji za odpověď.

Neděle 6. září 2020 v 15:33® koval

Ahoj, nemáte náhodou echolot Lowrawnce Hook 3X.
Echolot byl funkční. Najednou ukazuje špatná data.Nastaven ok. Teď nevím jestli je to v sondě , nebo samotném echolotu. Myslím , že jediný způsob jak to zjistit je, že kdyby někdo z Vás měl ten samý, tak bych mu zaslal můj echolot ať ho vyzkouší na své sondě. dík

Neděle 23. srpna 2020 ve 13:54® Ryszard

Jak se Vám líbí, když námi zvolení šéfové místních organizací zneužívají své pravomoci? Jako příklad: Třinecká organizace spravuje nádrže v povodí Černého potoka v k. ú. Střítež a pod záminkou lovu škodné(„obrovský“ sumec, který spořádá nejmíň 150 ks mírového kapra za rok… :-)) ), si udělali s rodinami a známými 2 krát soukromou , víkendovou nonstop párty. Procházel jsem mezi stany, ptal se, ale nikdo mi neprozradil, kolik chytli sumců na asi 20 udic nahozených na kapra, štiku a candáta. Pravda, byl tam jeden člověk, který měl nastraženy systémy na lov sumců, ale co ten zbytek – nonstop chytání pro vyvolené? Že by se nám vracely staré praktiky nepostižitelných funkcionářů?

Sobota 25. července 2020 v 18:58® matx
matx

maku> ahoj. Jedná se o bochnatku. Koukni na google a zjistís víc. Pic

Čtvrtek 23. července 2020 v 19:53® maku

Všechny zdravím, chtěl bych místní znalce požádat o identifikaci živočicha na fotografii. Vyfoceno v rybníce Hejtman v Chlumu u Třeboně. Další takový spatřen o kousek dál v cca metrové hloubce. Tělo měkké, ve vodě se pohyboval jako nějaký měkkýš. Díky.

foto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130862.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130863.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2020/th-img130864.jpg
Čtvrtek 9. července 2020 v 17:50® Jethroghior

Oblíbená víkendová píseň se mi líbí.

Pátek 5. června 2020 v 16:09® guineu
guineu

Zdravím, chytáte taky někdo po praze, napr. v okoli holešovice/pal­movka?

Neděle 24. května 2020 v 19:13® matx
matx

sunet> no bylo by super. To tady trochu pozvednout už kvůli Davidovi, když to tak pěkně rozjel. Já se docela snažím. Ale chtělo by to víc lidí, aby se přidali. A ne jen samé reklamy.

Pátek 22. května 2020 ve 21:55® sunet

matx> Naděje umírá poslední ;-) . Každopádně by to chtělo člověka, který se bude o tento web starat, shánět články, moderovat diskuze, mazat spam atd. Do té doby to bude jen takové potácení se na hraně. Můžeme se o něco pokusit sami, výsledek však bude nejistý…

Pátek 22. května 2020 ve 20:40® matx
matx

sunet> ahoj. Plně s tebou souhlasím. Osprey byl super. Jeho články si pamatuji dodnes. Třeba kapři z proudu. To byl super článek. Ale docela mě to mrzí, že pak najednou zmizel .ani nevím proč. Třeba jsem naivní,ale já stále věřím že se to ještě zvedne.

Pátek 22. května 2020 v 17:33® sunet

matx> No, problém asi bude v novém majiteli, který jak se zdá o tento web nejeví pražádný zájem. Jak se říká, pozdě není nikdy, ale pomalý úpadek začal již odchodem Ospreye. Ten web pozvedl na velmi vysokou úroveň, bohužel byl odejít a tak skončila i sláva webu. Každopádně se podívejte na jeho články, byly vždy vynikající.

Středa 6. května 2020 ve 20:40® matx
matx

Zdarec. Je ještě někdo tzv. normální kdo chodí na tento web a ne jen za účelem dávat reklamy. Díky za info. Dříve to navštěvovalo dost lidí a dost přispívali fotky atd. Ale co to David prodal to jde hodně do kopru. Pomůže mi to někdo aspoň trochu pozvednout. Nebo už je hodně pozdě. pic

Pondělí 13. dubna 2020 ve 14:07® Pipetka vydra
Pipetka vydra

Predsinka k bivaku ma nekdo zkusenosti dekuji za odpived

Středa 1. dubna 2020 ve 23:43® Miloš21

Taky se připojuji. Mám v plánu letos koupit nafukovací člun http://sportcarp.cz/…t-170cm.aspx a taky vyrazit. Tak by mě taky zajímalo jak je to tam přístupností autem. Letos to nevypadá na žádnou dovolenou u moře, takže léto strávím asi na vodě.

Pátek 31. ledna 2020 v 0:09® Pavl

Zdravím všechny. Nevím, jestli tady podobný dotaz už není, ale vloni jsem pořídil nafukovací člun a začal na Lipně rybařit z lodi. Zjistil jsem, že od dob, kdy jsem tam jezdil jako náctiletej kluk, se možnosti příjezdu autem až k vodě neuvěřitelně změnily. Všude soukromej pozemek, zákaz vjezdu či dokonce závora přes cestu. Můžu se zeptat ostatních rybářů, jakou mají zkušenost a zda mohou doporučit nějaká místa na Lipně, kde se dá zajet autem až k vodě, spustit na vodu člun a pár hodin tam nechat auto stát? Pochopitelně mimo přívozy a kempy, kde jsou v sezoně mraky lidí. Předem díky za reakce.

Čtvrtek 23. ledna 2020 v 16:18® Jarko_456

dobry den, mam taky mensi problem a neviem koho sa opytat, v juni by sme chceli ist na troska netradicnu dovolenku. chceli sme objednat plavbu lodou. Avsak, mojou otazkou je, ci potrebujeme na to zhanat kapitana osobitne alebo popripade ci si viem urobit ryhclokurz kapitansky.. nevieme sa k tomu na ich stranke akosi doklikat, mozno to tam je, skuste ci to nenajdete, velmi by to pomohlohttps://www­.boataround.com/sk . tak vsetky odpovede mi pomozu .. dakujem pekne

Čtvrtek 2. ledna 2020 ve 22:58® davidd
davidd

Zdar chlapi, kdyby jste měli chvilku mrkněte na instagram dvou kapřích bláznů kdyby se stránka líbila budeme rádi za podporu. Diky
Ať to jezdí https://www.instagram.com/p/BxxveRLoL2H/?…

Tento příspěvek byl editován 2.1.2020 21:59:28 uživatelem davidd.
Úterý 24. prosince 2019 ve 21:47® matx
matx

všem přeji krásné svátky a pohodu doma a hodně rybářských úspěchů v příštím roce. doufám že se chytej brzo zvedne a opět se pořádně rozjede. zdar Matx

Pátek 13. prosince 2019 v 16:28® Fany Army
Fany Army

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se sháněním olova na následné odlěvání..? Díky

Úterý 3. prosince 2019 v 0:50® Matěj325
Matěj325

Dobrý den chtěl bych se vás zeptat má někdo zkušenosti s nákup kayaku v tomto obchodě? https://m.alibaba.com/…2Bkayak.html :-) nebo jiném zahraničním obchodě?

Úterý 26. listopadu 2019 ve 13:24® Nerodia
Nerodia

Prosba Přátelé, chtěl bych vás požádat o podporu Radky Boškové, s kterou dlouhodobě spolupracuji – ilustrátorky – která pro nás maluje obrazy ryb, raků atd. Řadě z vás jsem daroval pohlednice nebo plakáty jeseterů, jejichž autorkou je právě Radka. Kdo navštívil její výstavu ve Vodňanech, nebo viděl její obrazy, musí uznat, jak velký potenciál a talent se v ní skrývá. Její kresby se už pravidelně objevují v odborných publikacích, ale jejím velkým snem je dostat obrazy i do dražby, aby výtěžek z prodeje šel na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů. Její kresba Raka červeného byla vybrána do finále „Vědecké ilustrace roku“ a zároveň bude na výstavě v Národním muzeu přírodních věd v Madridu. Vy můžete pomoci svým hlasování na odkazu – https://pr.easypromosapp.com/…/8…/sort:votes/di­rection:desc…

  • kliknete na obrázek a u čísla, kde je napsáno Votar (hlasovat) rozkliknete
  • přihlášení Nombre (jméno), Apellidos (přijmení), váš email + zaškrtnutí, že nejste robot
  • následně potvrdíte hlas z vašeho emailu

Díky za váš čas.

Čtvrtek 14. listopadu 2019 ve 22:57® mof243
mof243

Mary> Jak už jsem tu kdysi psal, CHYTEJ šlo úplně do prdele. Teď už jsou tu jenom stupidní reklamy a inzeráty.