Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 15. září 2017 ve 22:58® jepice-zruseno

džigit> s loďma na lidský pohon jo, s elektromotory minimálně. Řeka teče cca 3 km/h a loď s možná slabším elektromotorem frčela proti proudu ve dvou lidech, takže si myslím, že třeba nějakou rychlostí 8 jet mohla :-D

Pátek 15. září 2017 v 16:51® džigit

jepice> 15 km/h :-)) Asi s loďma a elektromotory moc zkušeností nemáš…

Pátek 15. září 2017 v 15:21® jepice-zruseno

hraji> Tak to by pak odpovídalo, že je to elektromotor. Tady je přepočtová tabulka: https://www.mlsport.cz/…tor-rhino-vx Ve skutečnosti pak odpovídá motor s tahem 54lb/h výkonu cca půl koně.

63DEDEK> Pokud se skutečně jedná o podobný elektromotor, jako je výše na odkazu, tak to skutečně žádný fofr nebude. Pokud se bude jednat o nějakou běžnou rybářskou loďku, tak to pojede řádově tak 15 km/h. Na druhou stranu je to pro většinu situací dostatečná rychlost (pro krátké přejezdy kolem břehu) a pojede to bez problému i na řece proti proudu.

Pátek 15. září 2017 ve 13:23® hraji
hraji

jepice> třeba u elektromotorů Rhino je motor s tahem 54 liber nejsilnější z řady a podobně je to i u jiných výrobců.

Pátek 15. září 2017 ve 13:15® jepice-zruseno

63DEDEK> tady je k tomu nějaká diskuze https://www.boatdesign.net/…-1-hp.24964/ To je nějakej slabší elektromotor? Pokud to v té diskuzi čtu správně, tak by to byl motor tak na troling, čili jakékoliv myslitelné rybářské plavidlo by jelo poměrně pomalu.

Čtvrtek 14. září 2017 v 17:37® hraji
hraji

63DEDEK> 54 liber, to není rychlost, ale velmi pravděpodobně maximální tah, který ten motor vyvine. Tedy něco kolem 24 kilogramů. Nedá se říct, jak rychle pojede loď, protože nevíme jakou loď máš. Výslednou rychlost ovlivní tvar lodi, její zatížení, a dokonce i směr s síla větru.

Čtvrtek 14. září 2017 v 16:11® 63DEDEK
63DEDEK

Přátelé rybařiny potřebuji poradit chci koupil jsem motor na lod jede 54 liber za hodinu kolik je to přibližně kilometrů v hodině

Čtvrtek 14. září 2017 v 16:11® 63DEDEK
63DEDEK

Přátelé rybařiny potřebuji poradit chci koupil jsem motor na lod jede 54 liber za hodinu kolik je to přibližně kilometrů v hodině

Středa 13. září 2017 ve 23:49® patast

KOLIBŘÍK> co si psát spíše o rybařině než se tady vzájemě napadat , já jako nezůčastnělý stejně nemohu posoudit kde je pravda a myslím že to nezajímá ani ostatní kteří sem chodí kvůli rybaření

Středa 13. září 2017 v 11:59® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

hraji> Nikomu nedlužim ani halíř a nikdy jsem nedlužil.To jste si vy a tvý kamarádi vymysleli. Jsi lhář.A na vždy jim zůstaneš. A z Mrku jsem se odhlásil já sám tak že další lež. Jsi to to co jsem ó tobě napsal. ty jsi v životě nedokázal nic. Máš jen komunistickou minulost. Maťák je to samé. Z rybářského webu si udělal pouze byznys pro sebe. Nechybí š ani mě jelikož já jsem rybář…

Středa 13. září 2017 v 7:37® hraji
hraji

KOLIBŘÍK> kurňa to máš štěstí, že jsi utekl za hranice. Hele, jak to bylo na MRKu s lidmi, od kterých sis půjčil peníze a nikdy, opakuji, nikdy jsi jim je nevrátil, přestal jsi s nimi komunikovat a pak jsi raději zahnul za hranice, ví všichni z MRKu. Martin Maťák je můj kamarád, ale ani on, ani já jsme nezlikvidovali ani tebe, ani nikoho jiného. Tvůj profil byl smazán, protože jsi bezdůvodně urážel lidi, kteří se chtěli domoct zpět svých peněz. Věř tomu, že na MRKu nikomu nescházíš, a tady s největší pravděpodobností taky ne. Možná, když vrátíš lidem jejich peníze, a pochopíš, že lidé se k tobě chovají tak, jako ty se chováš k nim, se budeš moct vrátit i do republiky.

Úterý 12. září 2017 ve 20:57® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

hraji> Hrají Ty jsi víc nežli zmetek. Jsi stejný dement jako je Martin Maťák. Oba dva klidně a bez jakých koli prokázaných důkazů dokážete zveřejnit o člověku že je podvodník a zloděj. Klidně otom zakládáte lživé diskuse. Jsi nejen pro mne hnusnej zkorumpovanej poskomunistickej rybářský funkcionář. Otom že za úplatek ty sám vrátíš rybářskou zabavenou povolenku jsi ty sám psal v diskusi na MRK.cz A poté jste ji nechali s tvým kámošem Maťákem raději smazat. Tak tu nelži. Bohužel všichni přítomní kdo se pustili s tebou a s Maťákem do križku jste nechali zlikvidovat. Dokážete zveřejnit vše a to na několik let na svých stránkách.A proti zákoně. Jsi pro mne hnusnej zkorumpovanéj nikým neodvolatelný a samozvolitelný rybářský funkcionář. Já už několik let nežijí v Česku ale když projíždím hranice ve Znojmě a jedu přes Brno tak si na vás dva ubožáky vždy musim vzpomenou. Měl jsem tě několik let v ignoraci ale bohužel už to nefunguje a to mně velmi mrzí. Musim tu tak bohužel číst ty tvé dementní a ubohé rady. Kdy z obyčejných rybářů děláš hlupáky.

Úterý 12. září 2017 v 7:55® hraji
hraji

KOLIBŘÍK> víš, kdybys znal systém, jakým funguje projednávání přestupků v Moravském rybářském svazu, věděl bys, že něco takového, jako vrácení zadržené povolenky v rámci pobočného spolku, není možné, protože zadržená povolenka se do spolku dostane až poté, co je přestupek projednán na úřadě a potom na svazové Kárné komisi a je uložen trest. Shrnuto. Pliveš tu jedovaté sliny a šíříš lži. Což je u tebe víceméně normální, to už si dávno lidé, kteří s tebou přišli do styku ověřili, mnohé to stálo i nemálo peněz. Mohl bych tě klidně smáznout, ale ne, rád tu ten příspěvek nechám, protože on vypovídá mnohem víc o tom, jaký jsi zmetek ty, než o mě.

Tento příspěvek byl editován 12.9.2017 07:55:49 uživatelem hraji.
Sobota 9. září 2017 v 19:48® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

hraji> Jsi pořád stejný kretén. Pořád tu někoho moralizuješ a poučuješ kdo jak má chytat ryby jak se kdo z nás má chovat u vody Řekni tady všem jaký jsi ty sám zkorumpovaný člen rybářské stráže. Řekni tu všem jak se ve tvé organizaci dá za úplatek vrátit zabavená povolenka. Sám jsi to všem řekl. A teď si tu hraješ na čestnou objektivní R.S.

Pátek 1. září 2017 ve 14:13® Nils Master
Nils Master

hraji> to je Sumeček skvrnitý… tam jich je hodně na Jestřabicích

Pátek 1. září 2017 ve 14:02® cormoran
cormoran

hraji> Už jsem na to poukazoval několikrát, pokaždý bez odezvy.

Namátkou, když kouknu třeba bez rozbalování na karase obecného, nevidím v náhledu ani jednoho. A na tenhle druh konkrétně jsem svůj příspěvek zaměřoval naposledy řádově před několika měsíci. Nenapadlo by mě, že to bude pořád stejný.

Pátek 1. září 2017 ve 13:08® hraji
hraji

Chci jen administrátora upozornit, že v trofejích je naprosto nesprávně zařazen sumeček americký dlouhý 62 cm, nejedná se o sumečka amerického.

Úterý 29. srpna 2017 v 8:25® Nils Master
Nils Master

COMBO> bochnatka

Pondělí 28. srpna 2017 ve 23:05® patast

Mary> hezké video

Pondělí 28. srpna 2017 ve 22:09@ COMBO

Zdravím lidičky.Nevíte někdo co to může být za rosolovitou hroudu?Vyfotil jsem to dnes na řece Moravě,mám i video.

foto/diskuze/vseobecna/2017/th-img127060.jpg
Středa 23. srpna 2017 v 8:27® Mary
Mary

Autor: Vladimír Kulštejn Dneska jsem po delší době zase zalezl pod hladinu Jesenice. Za hodinový ponor jsem viděl bohužel jen tři ryby. Krásné velké candáty. Tady je jeden z nich. Za celou dobu jsem nevidel ani jednoho okouna. Tam.kde bývaly hejna Okounů už poledni dobou není vůbec nic.

Tento příspěvek byl editován 23.8.2017 08:29:38 uživatelem Mary.
Pátek 18. srpna 2017 v 11:36® Nils Master
Nils Master

tak dneska to zvedli trochu nazpět, čili voda už zase jde lehce přes jez

Úterý 15. srpna 2017 v 11:45® Nils Master
Nils Master

áha, tak info už je tu, díky bohu

http://taborsky.denik.cz/…0170814.html

Úterý 15. srpna 2017 v 11:35® Nils Master
Nils Master

První fotka z rána, druhá a třetí teď…

Úterý 15. srpna 2017 v 11:35® Nils Master
Nils Master

První fotka z rána, druhá a třetí teď…

Tento příspěvek byl editován 15.8.2017 11:36:40 uživatelem Nils Master.
foto/diskuze/vseobecna/2017/th-img124250.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2017/th-img124251.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2017/th-img124255.jpg
Pondělí 14. srpna 2017 v 19:46® Nils Master
Nils Master

tak se nám jaksi dneska porozpadla šlasna u jezu na Brusírně… Co jsme slyšel tak se něco rozjebalo, ale nevím teď zda s ní hnuli t úmyslně na základě ty závady aby tekla voda aspoñ tudy nebo to tak udelala ta závada…

Každopádně šlasna je sklopena, snizena, čili voda de jen tudy docela hodně, přes jez prakticky nic…do rána se dá očekávat slušnější úbytek vody nad jezem…

To sem zvědav jak to budou opravovat a jestli vůbec…doufám že to nespadne celý, to by bylo po rybách

Tento příspěvek byl editován 14.8.2017 19:47:46 uživatelem Nils Master.
Pondělí 14. srpna 2017 ve 14:19® HaD
HaD

Rybář: osobně bych Tě napomenul a nechal to doplnit a maximálně dal zápis do povolenky. Při opakovaném porušení bych byl nejspíš přísnější. Napoprvé bych povolenku nejspíš nezadržel.

Neděle 13. srpna 2017 ve 12:55® matx
matx

Draky> tak já nakonec vstal až kolem 6h. Voda oproti včerejšku trochu opadla. Chytal jsem na feeder na kukuřici a mraky cejnu a ploticek ale všechno do 20cm. Kolem to všude lovilo. Příště beru sebou přivlac. Pic

Neděle 13. srpna 2017 v 11:25® Draky
Draky

matx> No, dal jsem si budíček na 5., pak se převalil na druhej bok a spal dál, takže se mnou to třeba nic nedělá. :-D

Sobota 12. srpna 2017 ve 20:13® matx
matx

Ahoj. Chci se zeptat jestli jste byli dnes někdo na Lužnicí když je zvedla. Jestli to něco dělá. Diky za info. Pic