Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 14. listopadu 2019 ve 14:21® Mary
Mary

lenka80> reklama, jakmile sem cpou i odkazy , hovadská reklama

Čtvrtek 14. listopadu 2019 ve 14:13® Mary
Mary

PetrTheCrazy> no, otázka jestli to není vir. To se člověk bojí i otevřít, aspoň já, a nebo si děláte reklamu. Zdarma?

Pondělí 28. října 2019 v 18:12® Sintrix
Sintrix

Mistrtaktik> Jsem v několika obsahem si podobných skupinách na MRK i fejsu. V těchto skupinách je prvotní aktivita pouze u přispívajících členů. A to včetně krátkých videí. Však podívej na naši diskusi. Někdo nadhodí téma a ostatní se přidají. Na chytej jsem aktivně přispíval v jedné skupině. Občas se někdo přidal. celkem vlákno žilo. Pak se našel jede klávesnicový hrdina a totálně mě znechutil. Z vlákna jsem odešel a vlákno osiřelo a utichlo. Vše potřebuje nějaký ten motor.

Tento příspěvek byl editován 28.10.2019 17:15:37 uživatelem Sintrix.
Pondělí 28. října 2019 v 17:41® Mistrtaktik
Mistrtaktik

Sintrix> Nesmysl. Celé je to o kvalitě obsahu, lidi na web táhne kvalitní obsah. Poudívej se na mrk. každý týden nové články a spoustu videí z jejich produkce a i přes nástup socek tam furt diskutuje tisíce lidí. Na mrtvým webu nikdo diskutovat nebude…

Podívej se jaký obsah dělal David, vlastní videa Chytej.cz, spousty článků a tak dále…

Tento příspěvek byl editován 28.10.2019 16:43:40 uživatelem Mistrtaktik.
Neděle 27. října 2019 v 18:33® Sintrix
Sintrix

Problém není v majiteli, ale v nás. My vkládáme příspěvky a diskutujeme. Jenže většinou se hodně lidí přesunulo na „fejs“ do různých skupin a tady je ticho po pěšině. Bohužel

Středa 23. října 2019 ve 20:05® matx
matx

mof243> přesně tak. i já to tak vidím. prosím majitele o nějaké info jaký má cíl dovést tento web. dlouho jsem Vám věřil a doufal že se to nějak rozjede ale stále nic.

Středa 23. října 2019 v 15:46® mof243
mof243

Mistrtaktik> To co David pracně budoval mnoho let, to nový majitel pohřbil za pár měsíců.Teď už je to tu jenom na vkládání inzerátů a debilních reklam.Je mi z toho na blití.

Středa 23. října 2019 v 0:07® Mistrtaktik
Mistrtaktik

mof243> Přesně tak – bylo tu fajn. Podnikatelský záměr nového majitele – koupit web a pak ho nechat vyhnít je divnej

Úterý 22. října 2019 v 15:42® mof243
mof243

Mistrtaktik> CHYTEJ.CZ JE UŽ PO SMRTI!!!Docela mě to štve ,protože dřív to tady žilo. R.I.P. :-( :-( :-(

Tento příspěvek byl editován 22.10.2019 15:42:38 uživatelem mof243.
Úterý 22. října 2019 v 11:18® covarick

Candy Crush hrávám taky, ale pak gamblím i ostatní hry odtud https://anygamble.com/…maty-zdarma/ . Jak se to dá na mobil, je to v pohodě :-) Nejvíc teď gamblím asi todle – https://anygamble.com/…/lutty-bird/ . by mě zajímalo, jestli se to dá fakt umět tak, že to budu porážet i o peníze.

Sobota 19. října 2019 ve 13:20® Mistrtaktik
Mistrtaktik

matx> Myslím si, že to položil. web je prakticky mrtvý

Neděle 13. října 2019 v 6:04® lenka80

Ahojky,

mám možná trochu netradiční dotaz v lednu budeme s mužem na Maledivách v tomto resortu https://www.maledivy-sri-lanka.cz/…sland-resort. Během našeho pobytu bude mít manžel narozeniny a protože je to vášnivý rybář, chtěla jsme mu připravit překvapení v podobě toho, že si tam vyjede na vodu zachytat.

Vím, že se tady řeší sladkovodní rybolov, přece jenom mi to nedá se nezeptat, jestli tady není někdo, kdo má s podobnou záležitostí zkušenosti. Ráda bych se zeptala, jakým způsobem se to tam dá zařídit. ;-)

Moc děkuji za odpovědi, Lenka.

Tento příspěvek byl editován 13.10.2019 06:05:59 uživatelem lenka80.
Sobota 5. října 2019 ve 21:54® matx
matx

ahoj. chci se zeptat majitele chytej. cz jak je spokojený s fungováním webu. od té doby co to David prodal to jde od 10 k 5. stále vám fandím, protože mě tento web bavil a není mi jedno v jakém stavu se nyní nachází. díky za odpověď

Pondělí 30. září 2019 v 11:38® Mary
Mary

R Y B Á Ř S K É Z Á V O D Y v TEPLÉ u Mar.Láz. Dne 12. 10. 2019 zveme rybáře i nerybáře, na rybářské závody v Teplé za Betlémem (bývalá Ústečanka) na rybníku za restaurací Relax. Začátek: od 6.00 hod prodej vstupenek v 7.00 hod. zahájení závodu Konec: 13.00 hod. Vyhlášení 13. 30. hod Příspěvek na zarybnění: 500,–- Kč + polévka, guláš v ceně. Občerstvení zajištěno, již od pátku od 18.00 hod. Příjezd možný již v pátek. 49.9526756N, 12.8484128E Umístnění závodníci si vybírají cenu, dle svého výběru, k 1–3 místu poháry. Omezený počet míst. Po zaplacení startovného si může závodník vybrat označené místo k lovu. Info na telefonu: 602 741 753

Pondělí 30. září 2019 v 11:38® Mary
Mary

Zdravím, se mi nedaří vytvořit přidat akci. Už jsem to dávala minulý týden, to čekalo na schválení, ale to nevidím. Tak to zkusím zde.

Čtvrtek 26. září 2019 ve 14:13® Mezno

Ahoj, nevíte někdo z jakého materiálu je vyroben nafukovák Sevylor T68? Nemohu se dobrat správného lepidla či záplaty.Díky.

Sobota 24. srpna 2019 v 10:06® matx
matx

https://www.inrybar.cz/…rybu-zabili/

Čtvrtek 15. srpna 2019 v 7:39® NovakAdm

Ahoj, Jaké kotevní navijáky používáte na svých lodích? Známé značky jsou TRAK, Minn Kota a STRONGER. TRAK píše, že jsou Američané, ale je to Čína … myslí si také na STRONGER, někdo to zkusil? Viděl jsem jen ve slovenských obchodech. Dejte mi radu prosím

Středa 14. srpna 2019 ve 14:15® Mary
Mary

Shrek> a já myslela, že do teď uklízíš garáž, jsi se snámi rozloučil odpojil od sítí a šup jsi zpět.

Sobota 10. srpna 2019 v 5:15® Standa82

Ahoj všem, mám takový dotaz. V listopadu mám v plánu dovolenou v Indonésii, konkrétně budu pendlovat mezi ostrovem Bali a Lombok. Vždy jsem snil o tom zachytat si někde v exotických vodách. Takže se mi to konečně splní. Chtěl bych se zeptat, jestli tady s rybařením konkrétně v Indonésii či v krajinách, Indonésii podobným, má někdo zkušenosti. Nějaké info už jsem vyloup tady https://www.bali-indonesie.cz/…-v-indonesii . Rád bych ale slyšel i nějakou osobní zkušenost.. Co tam bere nejvíc, jak se připravit či klidně i kontakt na rybáře, který mě vezme na moře. Díky, Standa

Pátek 26. července 2019 v 10:39® milhom
milhom

Jedná se o Úžovku Hladkou. Celkem kousavý druh, ale neškodná. Bohužel je dost ohrožená, protože si ji lidi pletou se zmijí a zabíjejí ji :-(( Což nechápu i kdyby to zmije byla. Je celkem vzácná a nedorůstá větší velikosti.

Čtvrtek 25. července 2019 v 19:27® matx
matx

ahoj. prosím o radu. je to uzovka??

foto/diskuze/vseobecna/2019/th-img130151.jpg
Čtvrtek 11. července 2019 ve 23:30® Shrek
Shrek

Zdar jaxvině, nedalo mi to a nakouknul jsem sem… Nemyslím si, že by byl úpadek serveru vinou Davidovo propagace nástrah nebo něco podobného. Podle mě jen drtivá většina lidí komunikuje přes sociální sítě a vyvíjí se. S Davidem jsem v kontaktu na FB, Cepína tam potkávám taky (byť v králíkářské sekci), Kulina jsem potkal ve střelecké skupině a Robur s Regulem na mě serou, tak s těma nemluvim :-D Všem přeju hezké léto a snad někdy zase naviděnou.

Neděle 9. června 2019 v 10:05® lud63

Dobrý den co říkáte na zarůstaní koryt řek.Já chodím na Berounku 5 a je to hrůza ještě tak 3–5 let a je zde louka.

Středa 5. června 2019 v 17:32® Alov
Alov

Tak dalšího půl roku v prdeli, a tady to šlo totálně na držku. To musí být neskutečná fuška sehnat někoho na provoz stránek. A to už jářku máme skoro rok po prodeji.
Aaaaa nic. Takže chytej.cz zřejmě dochytalo…
Sbohem a věneček…:-)

Středa 5. června 2019 v 17:32® Alov
Alov

Tak dalšího půl roku v prdeli, a tady to šlo totálně na držku. To musí být neskutečná fuška sehnat někoho na provoz stránek. A to už jářku máme skoro rok po prodeji.
Aaaaa nic. Takže chytej.cz zřejmě dochytalo…
Sbohem a věneček…:-)

Úterý 21. května 2019 v 15:03® Sosnička

Zdravím. Absolvoval někdo zde rybolov v Norsku? Zkušenosti – na co se připravit, a pod.?:-93;

Čtvrtek 16. května 2019 ve 20:38® jakubjakub

Hlavně pořádně uvařit úlovky :-) Nejlépe s hrncemi od https://www.gastromania.cz/…kuchyne.html

Čtvrtek 9. května 2019 v 9:37® Ahonz
Ahonz

Partyzán> Asi trošku pozdě, ale třeba se to bude hodit i někomu jinému :-) Pokud hledám něco v poměru cena/výkon – nelze přehlížet pruty od Delphinu. Už jejich základní model Symbol je super prut. Jinak např. Armada mně sedí velice dobře :-) viz: https://www.ifish.cz/…360-cm-3-lb/

Úterý 7. května 2019 ve 20:56® matx
matx

Bigpista> ahoj. díky moc. Tak tvoje rada zafungovala a vše je ok. ještě jednou díky pic M.