Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 12. listopadu 2018 v 1:24® Cudla
Cudla

Občas nakouknu,ale je tu fakt dost pusto,koukam „velká hustota“starejch tváří zdravím chlapci…

Pátek 9. listopadu 2018 v 9:32® Robur
Robur
abych byl přínos, Dneska to tu prostě žije
Sobota 3. listopadu 2018 ve 20:47® Kubajs
Kubajs

cormoran> je to smutný. Atmosféra tu byla komornější. To co te su děje(dělo) je velká škoda. Mě se tu přestalo líbit od doby, co se tu propagace vlastních nástrah(nechci je hanit) dostala nad dobro serveru a nic jiného se nenabízelo.

Sobota 3. listopadu 2018 ve 12:19® karasek
karasek

a že prý je tady mrtvo,6 příspěvků během dvou dnů,tolik tu někdy nebylo za dva měsíce:-)

Pátek 2. listopadu 2018 ve 21:44® matx
matx

cormoran> někdy stáčí loď opravit a může plout dál. Jen to chce hodně práce, snahy a hlavně chtít. To se zatím neděje. Podle mě sem lidí hodí dost lidí, ale jen kouknout a pryč. Já stále věřím, že se to tady rozjede.

Pátek 2. listopadu 2018 ve 20:45® cormoran
cormoran

mof243> Nový majitel? No to snad nee..☺

Ona se těžko dostává zpátky na vodu loď., která tak tak plove.

Pátek 2. listopadu 2018 ve 20:41® cormoran
cormoran

Kubajs> Amen…

Kluci, pobalte cajk a šup k sousedům, jako stovky ostatních uživatelů.

Poslední zhasíná.

Čtvrtek 1. listopadu 2018 ve 22:39® mof243
mof243

matx> Taky bych byl rád,kdyby se daly věci do pohybu a Chytej se odrazilo ode dna.Občas skouknu i MRK,ale není to ono.Uvidíme jakým směrem se věci pohnou.Dokud tu budou přispívat jenom inzerenti a jak píše Robur trolové tak se nic nezmění.

Čtvrtek 1. listopadu 2018 ve 20:47® matx
matx

Ahoj. Je pravda že Osprey mi tu dost chybí. Je pravda že poslední dobou jsem jen koukal a vůbec žádné příspěvky a tak to má asi dost dalších. Každopádně doufám že tento server se probere a pojede dál. Mám ho radši než Mrk. Vždy mi přišel víc rodinný a přátelský a proto mě to bavilo.

Čtvrtek 1. listopadu 2018 ve 20:13® Robur
Robur

mof243> co dělá nový majitel jinak než starý majitel posledních několik let? Diskusi dělají lidé, ne majitel. Naopak si myslím, že web pohřbila tolerance různých trolů, kteří zde dostali takový prostor, že to až bylo nechutné. Sice to trochu vypadalo, že se něco děje. Ale web umíral, až je mrtvý docela, tedy krom reklam a občasných článků.

Tento příspěvek byl editován 1.11.2018 19:19:31 uživatelem Robur.
Středa 31. října 2018 ve 21:34® mof243
mof243

Kubajs> Nezbývá než konstatovat,že nový majitel tento server totálně pohřbil.Nejvíc mě serou ty stupidní reklamy.David asi nebude moc šťastný z toho,jakým směrem se to ubralo.:-( :-( :-(

Středa 31. října 2018 v 0:10® Kubajs
Kubajs

Celkově to tu umíralo už dřív. Chodim sem na kukandu víceméně kvůli vzpomínkám. Od odchodu ospreye to šlo z kopce. Celkem mě to mrzí, kdysi sem radši chodil sem než na mrk. Vytratily se postupně osobnosti, které to tu táhly a spousta lidí,které sem tu poznal sem dneska ani nechodí. Server nenabízí nic. Maximálně archivní články a videa, ale denní aktivita 0.Škoda

Úterý 30. října 2018 v 15:26® mof243
mof243

Se tady poslední dobou v diskuzích vyrojilo nějak moc debilních reklam s odkazem na webovky,samozřejmě anonymové.Nějak se nám to tady začíná ubírat spíše komerčním směrem a s rybařinou to přestává mít cokoli společného.Toť pouze můj osobní názor.8-( 8-( 8-(

Tento příspěvek byl editován 30.10.2018 14:30:45 uživatelem mof243.
Pondělí 29. října 2018 ve 22:44® milhom
milhom

U rybařiny se to dá ještě řešit cínem, ale u střelců je to zásadní problém protože olovo fakt nejde nahradit.

Pátek 26. října 2018 v 9:49® Karasák
Karasák

mof243> Je to pakárna. EU zase dělá z komára velblouda. Podle jejich studií by rybáři museli házet do vody olovo po kýblech a myslivci střílet zvěř kulometem, aby ten jejich odhad odpovídal skutečnosti. Je to další důkaz že se unie mění v totalitní režim.

Tento příspěvek byl editován 26.10.2018 09:53:52 uživatelem Karasák.
Čtvrtek 25. října 2018 v 6:06® mof243
mof243

Dneska ráno proběhla rádiem zpráva,že Brusel chce zakázat používat olovo myslivcům a rybářům.Jsem zvědavej co vymyslí jako náhražku třeba u jigových hlaviček a bročků. :-)

Pondělí 8. října 2018 ve 20:00® mirek66
mirek66

Naprosto souhlasim a co vy klucí?

foto/diskuze/vseobecna/2018/th-img129365.jpg
Čtvrtek 4. října 2018 v 18:33® HaD
HaD

matx> na kapry je asi dobré jezero Jaroslav

Čtvrtek 4. října 2018 ve 13:10® matx
matx

Nemá někdo tip na dobrý soukromý revír v jižních čechách???

Čtvrtek 4. října 2018 ve 13:03® matx
matx

Já stále doufám, že se to rozjede. Ale je to už dost dlouhý.

Úterý 2. října 2018 ve 22:42® cercer
cercer

džigit> hm…a co s kravkou???pro­dáš???

Úterý 25. září 2018 v 19:45® džigit

HaD> myslím,že sklidím a na jaře už nezasiju. Zřejmě nás bude vícmkterým tahle situace vadí. A to už od jara letošního roku!

Tento příspěvek byl editován 25.9.2018 19:51:36 uživatelem džigit.
Pátek 21. září 2018 v 7:06® HaD
HaD

Chlapi, buďte prosím tolerantní. Vše nejde hned.

Pátek 7. září 2018 v 8:29® mof243
mof243

Taky mám pocit,že to tu jde tak nějak do kytek.Dřív to tady táhli Ostraváci a sem tam přibyl nějaký článek.Teď je ticho po pěšině.Uvidíme jak se k tomu nový majitel postaví.Dávám tomu čas do vánoc a pokud se to nezlepší tak nemá smysl tady pokračovat.

Pátek 7. září 2018 v 7:35® Jožko

Škoda úpadku aktivity na tejto stránke,aspoň dúfam že je iba dočasný. Ale ako sa hovorí: Každá udica má svoj koniec…

Úterý 4. září 2018 v 17:32® hraji
hraji

Taky jsem čekal víc, než že se do diskuzí budou vkládat jen naprosto nepokrytě reklamní záležitosti. Ale jo, je tu mnohem víc těch reklam, které jsou pro rybáře nezajímavé, ale nesou asi prachy majiteli webu. Tak uvidíme do vánoc.

Pondělí 3. září 2018 ve 21:31® Alov
Alov

matx> Chtěl bych sdílet Tvůj optimismus.
Nicméně, když něco koupíš s nějakým záměrem, tak do toho nevrazíš prostředky a nesereš na to, což se tady děje. Takže já neočekávám vůbec nic.
A pokud se pletu, tak budu jen rád… :-)

Pondělí 3. září 2018 ve 20:51® matx
matx

Alov> ahoj. Já jsem optimista a doufám že to bude lepší. Co píšeš je asi bohužel pravda. Taky jsem to měl a mám radši než mrk. Kartáč asi nedostaneš, protože není od koho. Já se v tuto chvíli snažím aspoň něco dát na lov, ale jsem v podstatě jediný. Mě přijde, že od té doby co odešel Osprey to začlo být naprd. Ten by to třeba zvedl. Lovu zdar.

Pondělí 3. září 2018 v 19:25® Alov
Alov

džigit> No synku, já už změny zaznamenal. Mě např. zmizel seznam for kromě úvodní stránky.
Jako není co čekat. Eseróčko založeno těsně před převodem, vklad 600 Kč a tady mrtvo. To spíš vypadá na to, že se to nechá padnout a bůh ví, co se s tím sveze. Je to celé divné…
Ono co taky čekat. Poslední snad rok to tu držíte vy ostraváci. Ve Z lovu to byla z 90% havlíčkova reklamní One man show, články atd. taky začali upadat… Celkově už tomu majitel věnoval snad z časových důvodů minimum.
Je to škoda. Chodil jsem sem radši než na MRK, ale od poslední rozepře už jen bez přihlášení na kukačku, takže jsem byl svědkem úpadku v přímém přenosu.
Aby se to tady zvedlo, to by musel nový provozovatel přijít s fakt velkou peckou, čemuž nevěřím. Ono v podstatě už není ani moc co nabídnout. Jedině že by se zjevil nějaký vizionář typu Jobse :-D
Tak a teď dostanu kartáč :-D

Pondělí 3. září 2018 v 10:14® Mysak1

džigit> Citim to stejně, myslel jsem ,že třeba nový pan majitel vyhodí nějaké prohlášení či uvítání nebo tak něco. Čekal jsem nějaký nový vítr a ono ticho po pěšině. Víš jak já mám chytej spojený až s váma, došel jsem mezi posledními.