Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:51® joba

HaD dík

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:50® HaD
HaD

> Alivio: :-))

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:50® HaD
HaD

> joba: zitra zjistim

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:49® joba

HaDe , no já mu nevolal,protože už bylo večer tak sem ho nechtěl rušit,tak sem mu psal sms,ale napsal jsem žes mi dal kontakt ty,neodpověděl. tak teď už to je jedno byli sme na bačaláku a super,ale až s nim budeš mluvit tak se ho prosimtě zeptej kterej rybník u pic to byl dík moc

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:49@ Alivio

HaD:neboj,hnedle dám kámošovi do tlamy,mohlo to být 118 :-)) )

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:45® HaD
HaD

> joba: doufám že jo, zejtra se mi tutově ráno ozve na icq, tak to prověřim. nedovolal jsi se vůbec? nebo jinam? možná jsem to popletl a dal ti číslo na Bezďu (náš kámoš z ligy)

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:44® Tomash
Tomash

To je tím, že je tu Ivoš Sláma! :-)

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:42® joba

HaDe, dal jsi mi včera správný číslo na DM ? Nějak selhalo spojení :-))

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:40® Padis
Padis

HaD díky a my hlavně tobě

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:39® SS

HaD- To bude zase v álejích nablito :-)) )))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:38® HaD
HaD

> Padis: snažíme se… za to vděčím především všem dobrým lidem zde, takže i tobě

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:37® Padis
Padis

HaD to je paráda co jen houšť

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:37® joba

Had byl si rychlejší… :-))

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:37® SS

a teď už jen 114

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:36® SS

HaD- moc to nepřežeň :-)) ))))))))))))

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:36® joba

Had gratuluju,ale kdybys neházel červenejma kartama tak máš 116 :-)) ))

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:35® HaD
HaD

117. tak to teda nevim. to uz staci :-)

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:34® HaD
HaD

hm…116, tak to bude monstr slavnost :-))

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:34® HaD
HaD

a hned padnul-115 !!! dnes budu slavit hned dvakrát

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:33® HaD
HaD

114 lidí online :-)) ) rekoooooord

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:16® HaD
HaD

> red: ;-)

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:13® jaryn

jarv – představ si

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:12® Milky
Milky

> jarv: Já viděl, jak to do Jaryna teče, jak do krtiny! :-)

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:11® Milky
Milky

> jaryn: lupeny jsou už jen na stání. O úterý a pátek je takový zájem, že jsou vykoupený už hodinu po zahájená předprodeje.

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:09® jarv

> jaryn: ty někdy vypiješ víc jak dvě piva?:-)

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:04® jaryn

Milky:

  1. vana bude a vem si drobné HaD bere karty dáme mariáš
  2. na slavnosti jdu s se ženou, TR a dalšími v úterý, budou-li lístky, které zařizuje Alča. Loni jsme byli se ženou takoví píči, že nám dal postřižinskýpivo var čepice
Neděle 29. ledna 2006 ve 20:03@ Alivio

knedlik:to nepůjde :-)

Neděle 29. ledna 2006 ve 20:01® red
red

paci sa mi reklama chytej. cz na mrk. cz :o)))))))))))­))))))))) Go HaDe Go!!!!

Neděle 29. ledna 2006 v 19:46® Milky
Milky

> HaD: > jaryn: … co slavnosti?

Neděle 29. ledna 2006 v 19:43® HaD
HaD

> jaryn: :-)) ) dosteneš zejtra černou :-)) ))