Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 13. června 2010 ve 21:08® Sander
Sander

majkyss > amuři na přehradě se hodně chytají na chleba z hladiny, stejnětak po dlouhodobém krmení kukuřicí, nebo i ovocem (třeba meruňky). Ale ode mne je to jen teorie. Pár jsem jich na Orlasu vyžehlil na rohlík z hladiny, na řece třeba na třešeň.

Neděle 13. června 2010 ve 21:06® majkyss
majkyss

Třeba tam kam chodím na přehradu jsou super kusani Amuři.Jsou občas vidět na hladině.Fakt obři!Chytam jen Kapry a to 35–50.Co platí na Amura?Poradte sím!

Neděle 13. června 2010 ve 21:06® Sander
Sander

Scanix > vím o místě, kde chytnu úhoře vždycky. Musí ale téct málo vody, bo to tam dost tahne a navíc se na ten flek musí zabrodit. To je ale poslední dobou sci-fi.

Neděle 13. června 2010 ve 21:02® Scanix
Scanix

Sander> no nekteri znas nechytaji ani tkanicky, takze nekecej ;-)

Neděle 13. června 2010 ve 21:01® Scanix
Scanix

majkyss> vetsina rybich druhu se opravdu necha selektovat a povetsinou to funguje, ze pri lovu ulovim ten ci jinen rybi druh, s primesi nejakeho prekvapeni. Kdyz vis, kde se takove ryby zdrzuji a co na ne plati, pak mas uz celkem vyhrano, tedy ne vzdycky, ale vetsinou ano.

Neděle 13. června 2010 ve 21:01® Sander
Sander

majkyss > nevěš hlavu, každému z nás se mnohokrát stane, že nevyžehlíme nic, to je normální.
Konkrétně já říkám že jdu na hady už jen z nostalgie. Pravda je taková, že už nevím jak úhoř vypadá.

Neděle 13. června 2010 ve 20:57® majkyss
majkyss

Moc nechápu tu vaši diskuzi!To jsem jen ja takové nemehlo?když razím na ryby tak jsem rád, že něco chytím a vy si řeknete jdu na hady a fakt je chytíte?To jste tak dobří rybáři???:-)

Neděle 13. června 2010 ve 20:48® Scanix
Scanix

Sander> je mi to jasny :-))

Neděle 13. června 2010 ve 20:47® Sander
Sander

Scanix > no proč myslíš že jsem byl tak nasranej, už jsem ho v tom komíně viděl…

Neděle 13. června 2010 ve 20:46® Scanix
Scanix

Sander> to fakt neznam, v zivote jsem nevidel amury tohle delat, fakt nekecam…jinak amur je zrovna uzenej moc dobrej, takova ta velikost pres 50 je vubec chutove nejlepsi…

Neděle 13. června 2010 ve 20:43® Sander
Sander

Scanix > hele ten sežral i březový list, zovna když jsem tam přišel.

Neděle 13. června 2010 ve 20:42® Sander
Sander

Scanix > no já pevně věřím že to doženeš.
Jinak já uzený ryby moc nemusím, později to vidím jen na teskodravce a pár candátů, když se povedou. Limit je naplněn, teď už si budu vybírat.

Neděle 13. června 2010 ve 20:42® Scanix
Scanix

Sander> tohle mi budes nekdy muset ukazat, tady je jich spousta, ale travu nezerou :-)

Neděle 13. června 2010 ve 20:41® Scanix
Scanix

Sander> kdyz je treba provetrat udirnu, tak jednou za cas to je treba…vloni to odnesl sumik a 2 amuri, samo par granulacu…letos to sidim, z MP ani supinu a P je par kousku granulacu. Ale sezona jeste nekonci ;-)

Neděle 13. června 2010 ve 20:40® Sander
Sander

osprey > samí kapři, všude, skorem jsem majznul třetího když už jsem byl v rybě…

Jinak jsem pudlil krásnýho amura v jednom vracáku tou tvojí metodou na stéblo. Sekl jsem brzo, ale krása, schovanej za stromem jsem to celý viděl.

Neděle 13. června 2010 ve 20:39® Scanix
Scanix

Sander> no vidis, ja bych tam taky neco hodil, ale na rybach jsem nebyl, stehoval jsem kamosku, predtim dospaval mensi flam a vcera me prohnala bourka a par mikrorybek predtim jsem nefotil, skoda, ze ted reky budou opet mimo limit :-((

Neděle 13. června 2010 ve 20:38® Sander
Sander

Scanix > votomnic. No myslim že ty to taky znáš :-D

Neděle 13. června 2010 ve 20:38® osprey
osprey

Sander> Kapr nebo duhák? Abych věděl, za kterými rybami mám jezdit do sousedního okresu:-))

Tento příspěvek byl editován 13.6.2010 20:38:48 uživatelem osprey.
Neděle 13. června 2010 ve 20:38® Scanix
Scanix

Sander> tak tohle je hodne padny argument, o tom zadna ;-)

Neděle 13. června 2010 ve 20:35® Sander
Sander

skwor > CaR je debil.
V úterý jedeme do Tábora pro gril s udírnou, přece to nebudem zkoušet na jednom kaprovi.

Neděle 13. června 2010 ve 20:32® skwor
skwor

Sander> Letos jedeš Catch and grelease ve velkém :-)

Neděle 13. června 2010 ve 20:30® Sander
Sander

Dneska je to ve Z lovu bída.
Já bych tam něco hodil, jenže jsem dnes bohužel dřív kuchal než fotil.

Neděle 13. června 2010 v 18:46® spike
spike

Sander> :-D

Neděle 13. června 2010 v 18:36® Sander
Sander

hecht > jinak to koupaliště má dokonalou akustiku. Prd jsem si tam na tom betonovym schodišti a ta dvojitá ozvěna neměla chybu.
:-D

Neděle 13. června 2010 v 18:33® Sander
Sander

hecht > houby píle, jen jsem měl chuť žehlit. Kdyby mě to nebavilo, zbalil bych cajky i kdyby braly zlatý latymérie.
Na hadech jsem byl podruhý, oba lovy jsem vzdal předčasně. Viz výš – musí na to být chuť.

Tento příspěvek byl editován 13.6.2010 18:37:06 uživatelem Sander.
Neděle 13. června 2010 v 16:08® džigit
Tomu říkáte klíště? Koukněte no tohle
Neděle 13. června 2010 v 15:55® Jak.novi
Jak.novi
spike> Tutomu říkám klíště. :-)
Neděle 13. června 2010 v 15:52® spike
spike

Robur> :-D

Sander> Když jsi na nás vyrazil s Komáři se ženili, tak tady máš jedno instruktážní video, když tam máte tolik klíšťat.
Tento příspěvek byl editován 13.6.2010 15:52:56 uživatelem spike.
Neděle 13. června 2010 v 15:37® Robur
Robur

no my už si tady notujem Bude zima, bude mráz kam se Sander kam schováš…

Neděle 13. června 2010 v 15:07® hecht
hecht

Sander> Těch úhořů tady musí bejt jak nas… Švára byl na Orlasu a i on chytil hada 80 cm, čímž mě dost nas… Přemýšlel jsem, čím to je, že letos žádného nemám. No a už jsem na to přišel, vždyť já na ně ještě ani jednou nevyrazil :-)) Ps: čekám teď na dvoře u okapu, kdy už tudy nějaký potáhne. Dám pak vědět co přišlo :-))