Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Neděle 13. června 2010 ve 14:48® hecht
-
Sander> Díky za info z lovu. Vzhledem ke tvé píly a čuchu na fish sis zase místečko našel
Já jsem si užil = protrpěl celej den
s hasiči na soutěži.V tom parnu celkem humus, vyváženo to bylo nadměrnou
spotřebou pěnivého moku jakožto anestetika. - Neděle 13. června 2010 v 11:19® majkyss
-
Sander>
To je dobrý - Neděle 13. června 2010 v 10:44® sgt.mooody
-
Sander> Tak to je taky dobrý
Tento příspěvek byl editován 13.6.2010 10:45:01 uživatelem sgt.mooody.
- Neděle 13. června 2010 v 10:41® Sander
-
sgt.mooody > měl jsem je doma v kýbli na vnitřním parapetu okna, zavíčkované, ráno jeden chyběl. Máme tu pod oknem metrovej parapet s okapy, no a v něm si to štrádoval. Stačilo málo a měl grátis bangee jumping bez gumy.
- Neděle 13. června 2010 v 10:39® sgt.mooody
-
Sander> Zvláštní ryby,a to je to co mě k nim táhne
A jak se tam proboha dostal?
- Neděle 13. června 2010 v 10:34® Sander
-
sgt.mooody > to je v pohodě, já měl jednoho úhoře přes noc v okapu pátého patra paneláku, mě už nic nepřekvapí.
- Neděle 13. června 2010 v 10:21® džigit
-
Sander> tý „chajzle“
je vidět,že v kolektivu o křiváka
nezavadíš 
- Neděle 13. června 2010 v 10:10® sgt.mooody
-
Sander> Byl jsem včera ráno na hadách ale jen 3ks zas 50–60cm aspon bylo všechno v pohodě. Ale včera jak bylo přez den vedro a dusno jsem si pak večer všiml opravdu velké zajímavosti. Když jsem šel večer na záchod uslyšel jsem náký divný čvachtání,hned pod oknem mám kád a v ní ty čtyři úhoře,šel jsem se podívat co se tam děje a úhoři v kádi doslova skákali! Myslím si že včera po tom týdením pařáku museli hadi jít jeden za druhým,jelikož když jsem viděl co se s nimi děje tak by mě zajímalo co se právě muselo dít ve vodě
.. - Neděle 13. června 2010 v 1:13® Jak.novi
-
Sander> Wow

- Neděle 13. června 2010 v 1:00® Sander
-
Muhehe…něco pro Prutose a ostatní moravaky
Tento příspěvek byl editován 13.6.2010 01:00:46 uživatelem Sander. - Sobota 12. června 2010 ve 23:45® Sander
-
Svině slizký…jedny…!
- Sobota 12. června 2010 ve 23:24® Jak.novi
-
osprey> I když malba tužkou mi docela jde. No, uvidím.
- Sobota 12. června 2010 ve 23:23® Jak.novi
-
osprey> Nad tím vyrobením a nafocením jsem též přemýšlel a jeví se mi to jako nejrozumější. Chystám to do jednoho článku.
- Sobota 12. června 2010 ve 23:03® osprey
-
Jak.novi> A to myslíš, že v editoru ti to půjde líp?
Co tu montáž vyrobit a nafotit?
- Sobota 12. června 2010 ve 22:34® Jak.novi
-
osprey> Zkusím ten GIMP.
- Sobota 12. června 2010 ve 22:32® Jak.novi
-
osprey> Díky! Ano, chci obrázky těch montáží. Nakreslit ručně? Tady bude problém, jsem krslící antitalent.
- Sobota 12. června 2010 ve 22:22® osprey
-
Jak.novi> Zadarmo je GIMP, za peníze Photoshop. Například.
Já velmi často preferuju metodu nakreslit ručně a pak nafotit či naskenovat (předpokládám, že chceš obrázky těch montáží).
- Sobota 12. června 2010 ve 22:04® Jak.novi
-
Nevíte někdo o nějakém dobrém grafickém prográmku? (chci si udělat nějaké montáže)
- Sobota 12. června 2010 ve 21:55® osprey
-
skwor> Švédsko se blíží? Nějaký geologický drift? Kdy dorazí a co z toho vzejde pro nás Čechy?
(v případě, že ti tato reakce přijde příliš stupidní, ignoruj ji
) - Sobota 12. června 2010 ve 21:45® skwor
-
Sander> Náhodo jsme tam byli domluvit další věci ohledně blížícího se Švédska
Ono taky na tyhle věci se lepší míso
hledá bblě. - Sobota 12. června 2010 ve 21:20® osprey
-
Sander> Už se chytají, o to by nešlo. Já se nechytám…

- Sobota 12. června 2010 v 19:45® Jak.novi
-
Sander> Chystal jsem se dneska, ale po zralém uvážení jsem se na to vykašlal.
- Sobota 12. června 2010 v 19:43® Sander
-
osprey > jasně, myslim že času je ještě dost, teprve teď se ta voda začala ohřívat…
skwor > ale já se ptal jestli jde někdo na hady. Vono sedět v hospodě umí každej

- Sobota 12. června 2010 v 19:22® osprey
-
Sander> Na řece určitě – on úhoř neroste moc rychle, řeka jde z průseru do průseru a tlak na ryby roste.
Mohli bychom někdy zkusit přehradu, tam prý ještě něco zbylo. Ale dnes už to nedám.
- Sobota 12. června 2010 v 19:22® skwor
-
Sander> Jdu. Posedět do jednoho podniku ve městě

- Sobota 12. června 2010 v 19:10® Sander
-
osprey > já se právě bojim že jak potáhnou těma kanálama, v řece zbyde zase howno

Nějak to s nima jde do kopru. - Sobota 12. června 2010 v 19:08® osprey
-
Sander> Dneska jsem si už na ryby doběhl, pozdravuj ode mě ten slizkej národ. Nemůžu mít všechno

- Sobota 12. června 2010 v 19:04® Sander
-
osprey > jsem dneska koukal jak ses činil

Metrák nemáš, uvezl bych tě na kolci, když si ho přihodíš do kufru.

- Sobota 12. června 2010 v 19:02® osprey
-
Sander> Šel bych, ale museli by mě tam dotáhnout i se židlí

- Sobota 12. června 2010 v 18:56® Sander
-
Dneska potáhnou hadi i kanálama…
Jdete někdo?
Tento příspěvek byl editován 12.6.2010 18:57:19 uživatelem Sander.
