Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 10. června 2010 ve 21:37® sus1
-
Robur> No když jsme na ryb.servru a byla řeč o přívlači,tak jsem si myslel,že chceš taky do repre.:-:-

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 21:34® Robur
-
sus1> florbal
- Čtvrtek 10. června 2010 ve 21:24® Jak.novi
-
Leník> Úúúúúúúúúú!

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 20:16® Leník
-
Jak.novi> Tak příště přijď na zoubky k nám, nějakej obrázek ti nakreslím krví Robura

- Čtvrtek 10. června 2010 v 19:48® swashik
-
sem strašně natesenej na zahájení
Tento příspěvek byl editován 10.6.2010 20:00:41 administrátorem osprey.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Čtvrtek 10. června 2010 v 19:16® Sander
-
HaD > co jsi potřeboval?
- Čtvrtek 10. června 2010 v 19:13® kopi
-
Už sem na to kápnul, jak ty fotky zmenšit.

- Čtvrtek 10. června 2010 v 18:26® sus1
-
Robur>>Na co trénuješ???!!
))) ,, Sám trénuji a sháním
sponzory, a taky se nikoho neptám /krom sponzorů/ "…(viz. článek
o repre.) - Čtvrtek 10. června 2010 ve 14:43® Bigpista
-
spike> Taky jsem včera chytil akorát igelitku z Billy. A dokonce bez nákupu

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 14:02® spike
-
Dneska je krásný den. O hodinu a půl jsem došel dřív dom ze školy, venku krásné počasí, mírně fouká a tak rychle letím napravit včerejší zero na kaprech

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:53® Tommy
-
Jak.novi> Tak to je jasnýýýý,tak mazej

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:52® Jak.novi
-
Tommy> Mimochodem, efekt to mělo pro její ruku.

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:51® Jak.novi
-
Tommy> No jo no.
Jdu si připravit montáže na
kostřičky, zatím. - Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:46® Tommy
-
Jak.novi> Nemá to být spíš reflex

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:45® Jak.novi
-
Tommy> Ono to nějak zabolelo, no efekt.

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:44® Tommy
-
Jak.novi> A proč koušeš zubařku? nebo zubaře?
- Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:41® Jak.novi
-
Tommy> Ale ode mně má otisk mích zubů na ruce!

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:39® Tommy
-
Jak.novi>

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:32® Jak.novi
-
Tommy> Prdy, obrázek mi nedala.

- Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:15® sgt.mooody
-
cormoran> Nechytám na velký háčky,a vždy když je více zažraný snažím se s ním co nejméne manipulovat. Tak či tak se s tím nic nedá dělat,tak už to prostě chodí.Ale věřim že budou ok zrovna úhoř neni žádná křehounká rybka
.Jsem zvědavý jak dopadnou jelikož
dříve když jsem chytil více zažranýho hadáka uřízl jsem mu silon
u tlamky a mazal zpátky.skwor> Zkus se někdy podívat na záběr od úhoře na plavanou
je to uplně jiný kafe,na položenou taky zasekávám hned a jeto
v pohodě.Stejně se s tím nic nenadělá,ale hodně štěstí
s dalšími úhoři. - Čtvrtek 10. června 2010 v 11:56® Tommy
-
Robur>

- Čtvrtek 10. června 2010 v 11:56® Tommy
-
Robur>

- Čtvrtek 10. června 2010 v 11:56® Tommy
-
Robur>

- Čtvrtek 10. června 2010 v 11:47® Robur
-
Tommy> jj, teta je zubařka, obrázky se malují krví předešlých pacientů
- Čtvrtek 10. června 2010 v 9:59® Tommy
-
Jak.novi> Neboj,když nebudeš plakat tak dostaneš obrázek

- Čtvrtek 10. června 2010 v 9:52® Jak.novi
-
Fůj, teď letím k zubákovi. Bléééé

- Čtvrtek 10. června 2010 v 9:51® Jak.novi
-
skwor> Feeder je na úhoře sakra dobrá zbraň. Ostatně, když už se rozhodnu lovit candáty na mrtvou rybku, zvolím feeder. Proč asi?
- Čtvrtek 10. června 2010 v 9:45® skwor
-
Jenom pro zajímavost. Poslední dva roky jezdím na jeden menší rybník s feederem (nebo pickerem). Celkem pravidelně tam mezi běžnou feederovou rybou tahám i hady. Ne nic velkého, ale šedesátka se občas chytí, jednu jsem nedávno dával do Z lovu. I když používám malé háčky, tak se mi zatím ani jednou nestalo, že by byl zažraný. Vždycky má háček v pysku, často ani nemusím používat peán. On ten napnutý vlasec má něco do sebe
ani se zásekem nemusím čekat. - Čtvrtek 10. června 2010 v 7:19® cormoran
-
sgt.mooody> Je to individuální a závisí to na každým soudruhovi, jak s rybou naloží. Mně osobně je milejší tvůj přístup, kdy dáš rybě i přes možný trápení šanci. Záleží taky na konkrétním případě. Když ti zhltne tkanička 1/0 háček, tak to pro něj asi nebude moc fajný..Osobně když vidím, že je úhoř zažranej, tak se s ním snažím manipulovat tak, abych ho zbytečně netahal na vlasci přes jeho váhu, můžeš mu tak potrhat jícen atp. Dobrej je na to podběrák, akorát pak to odstraňování slizu zabere chvíli času

Osobně si myslím a věřím tomu, že je úhoř celkem houževnatej a že jich většina zažranejch při slušným zacházení přežije..
Tento příspěvek byl editován 10.6.2010 07:20:41 uživatelem cormoran. - Středa 9. června 2010 ve 23:47® acam
-
Možná ze mě mluví nepříjemný zážitek ale …, no schválně … Potkal jsem kolegu rybáře, potkáváme se docela často a máme si celkem o čem promluvit. Jednou mi vyprávěl, jak vyndal úhoře z takové jedné tišiny/tůně na řece Ohři a že ho ustřihl a pustil, protože to měl hluboko. Já byl přibližně na tom místě po pár dnech na parmách a najednou se tam objevil úhoř. Ta ryba měla „nafouklé, narůžovělé“ břicho a jakoby se chtěla vyplazit na břeh. Tak nějak mi to docvaklo

Já bych takhle umírat nechtěl …

