Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 10. června 2010 ve 21:37® sus1

Robur> No když jsme na ryb.servru a byla řeč o přívlači,tak jsem si myslel,že chceš taky do repre.:-:-;-)

Čtvrtek 10. června 2010 ve 21:34® Robur
Robur

sus1> florbal

Čtvrtek 10. června 2010 ve 21:24® Jak.novi
Jak.novi

Leník> Úúúúúúúúúú! :-D

Čtvrtek 10. června 2010 ve 20:16® Leník
Leník

Jak.novi> Tak příště přijď na zoubky k nám, nějakej obrázek ti nakreslím krví Robura :-D

Čtvrtek 10. června 2010 v 19:48® swashik

sem strašně natesenej na zahájení

Tento příspěvek byl editován 10.6.2010 20:00:41 administrátorem osprey.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Čtvrtek 10. června 2010 v 19:16® Sander
Sander

HaD > co jsi potřeboval?

Čtvrtek 10. června 2010 v 19:13® kopi
kopi

Už sem na to kápnul, jak ty fotky zmenšit. :-)

Čtvrtek 10. června 2010 v 18:26® sus1

Robur>>Na co trénuješ???!!:-)) ))) ,, Sám trénuji a sháním sponzory, a taky se nikoho neptám /krom sponzorů/ "…(viz. článek o repre.)

Čtvrtek 10. června 2010 ve 14:43® Bigpista
Bigpista

spike> Taky jsem včera chytil akorát igelitku z Billy. A dokonce bez nákupu :-)

Čtvrtek 10. června 2010 ve 14:02® spike
spike

Dneska je krásný den. O hodinu a půl jsem došel dřív dom ze školy, venku krásné počasí, mírně fouká a tak rychle letím napravit včerejší zero na kaprech:-)

Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:53® Tommy
Tommy

Jak.novi> Tak to je jasnýýýý,tak mazej:-)

Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:52® Jak.novi
Jak.novi

Tommy> Mimochodem, efekt to mělo pro její ruku. :-))

Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:51® Jak.novi
Jak.novi

Tommy> No jo no. :-)) Jdu si připravit montáže na kostřičky, zatím.

Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:46® Tommy
Tommy

Jak.novi> Nemá to být spíš reflex:-))

Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:45® Jak.novi
Jak.novi

Tommy> Ono to nějak zabolelo, no efekt. :-))

Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:44® Tommy
Tommy

Jak.novi> A proč koušeš zubařku? nebo zubaře?

Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:41® Jak.novi
Jak.novi

Tommy> Ale ode mně má otisk mích zubů na ruce! :-D

Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:39® Tommy
Tommy

Jak.novi> :-D

Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:32® Jak.novi
Jak.novi

Tommy> Prdy, obrázek mi nedala. :-))

Čtvrtek 10. června 2010 ve 13:15® sgt.mooody

cormoran> Nechytám na velký háčky,a vždy když je více zažraný snažím se s ním co nejméne manipulovat. Tak či tak se s tím nic nedá dělat,tak už to prostě chodí.Ale věřim že budou ok zrovna úhoř neni žádná křehounká rybka :-) .Jsem zvědavý jak dopadnou jelikož dříve když jsem chytil více zažranýho hadáka uřízl jsem mu silon u tlamky a mazal zpátky.

skwor> Zkus se někdy podívat na záběr od úhoře na plavanou ;-) je to uplně jiný kafe,na položenou taky zasekávám hned a jeto v pohodě.Stejně se s tím nic nenadělá,ale hodně štěstí s dalšími úhoři.

Čtvrtek 10. června 2010 v 11:56® Tommy
Tommy

Robur> :-D

Čtvrtek 10. června 2010 v 11:56® Tommy
Tommy

Robur> :-D

Čtvrtek 10. června 2010 v 11:56® Tommy
Tommy

Robur> :-D

Čtvrtek 10. června 2010 v 11:47® Robur
Robur

Tommy> jj, teta je zubařka, obrázky se malují krví předešlých pacientů

Čtvrtek 10. června 2010 v 9:59® Tommy
Tommy

Jak.novi> Neboj,když nebudeš plakat tak dostaneš obrázek:-D

Čtvrtek 10. června 2010 v 9:52® Jak.novi
Jak.novi

Fůj, teď letím k zubákovi. Bléééé :-D

Čtvrtek 10. června 2010 v 9:51® Jak.novi
Jak.novi

skwor> Feeder je na úhoře sakra dobrá zbraň. Ostatně, když už se rozhodnu lovit candáty na mrtvou rybku, zvolím feeder. Proč asi?

Čtvrtek 10. června 2010 v 9:45® skwor
skwor

Jenom pro zajímavost. Poslední dva roky jezdím na jeden menší rybník s feederem (nebo pickerem). Celkem pravidelně tam mezi běžnou feederovou rybou tahám i hady. Ne nic velkého, ale šedesátka se občas chytí, jednu jsem nedávno dával do Z lovu. I když používám malé háčky, tak se mi zatím ani jednou nestalo, že by byl zažraný. Vždycky má háček v pysku, často ani nemusím používat peán. On ten napnutý vlasec má něco do sebe :-) ani se zásekem nemusím čekat.

Čtvrtek 10. června 2010 v 7:19® cormoran
cormoran

sgt.mooody> Je to individuální a závisí to na každým soudruhovi, jak s rybou naloží. Mně osobně je milejší tvůj přístup, kdy dáš rybě i přes možný trápení šanci. Záleží taky na konkrétním případě. Když ti zhltne tkanička 1/0 háček, tak to pro něj asi nebude moc fajný..Osobně když vidím, že je úhoř zažranej, tak se s ním snažím manipulovat tak, abych ho zbytečně netahal na vlasci přes jeho váhu, můžeš mu tak potrhat jícen atp. Dobrej je na to podběrák, akorát pak to odstraňování slizu zabere chvíli času:-)

Osobně si myslím a věřím tomu, že je úhoř celkem houževnatej a že jich většina zažranejch při slušným zacházení přežije..

Tento příspěvek byl editován 10.6.2010 07:20:41 uživatelem cormoran.
Středa 9. června 2010 ve 23:47® acam

Možná ze mě mluví nepříjemný zážitek ale …, no schválně … Potkal jsem kolegu rybáře, potkáváme se docela často a máme si celkem o čem promluvit. Jednou mi vyprávěl, jak vyndal úhoře z takové jedné tišiny/tůně na řece Ohři a že ho ustřihl a pustil, protože to měl hluboko. Já byl přibližně na tom místě po pár dnech na parmách a najednou se tam objevil úhoř. Ta ryba měla „nafouklé, narůžovělé“ břicho a jakoby se chtěla vyplazit na břeh. Tak nějak mi to docvaklo 9-)

Já bych takhle umírat nechtěl … :-((