Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Středa 9. června 2010 ve 23:04® acam
-
sgt.mooody> já kdych si mohl vybrat mezi umíráním a bezbolestnou smrtí, tak si vyberu raději bezbolestnou smrt. Ještě že nejsem ryba …

- Středa 9. června 2010 ve 22:58® sgt.mooody
-
jiris> Tak tak,právě doufám že nemají sešitej jícen nebo něco takovího.Zítra to omrknu počkám pár dní a když to bude ok,tak pomažou

- Středa 9. června 2010 ve 22:55® sgt.mooody
-
acam> Tak v tom se tedy lišíme,já souhlasím s jirisem.
- Středa 9. června 2010 ve 22:53® acam
-
sgt.mooody> já jo, já tzv. zmasím každou rybu u které si myslím, že to pravděpodobně nepřežije. Ryba s háčkem v jícnu …

- Středa 9. června 2010 ve 22:52® jiris
-
sgt.mooody> ryby nejsou žádné slečínky, obzvlášt úhoři. Hodněkrát jsem viděl i vstřebanej háček. Důležitý je, aby se ta ryba dokázala sama nažrat, pokud nemá sešitou držku nebo poškozenej nějakej důležitej orgán, tak to přežije.
- Středa 9. června 2010 ve 22:50® sgt.mooody
-
jiris> Vím vím,mám s nima zkušenosti kád je vysoká a je zakrytá frčí jim tam dvoje vzduchování. Moc jsem se v nich neštoural a většinou jim úřízl silon u tlamky ale háčky jsem neviděl musel bych se podívat.
- Středa 9. června 2010 ve 22:47® sgt.mooody
-
acam> Nemysli si že se mi to líbí,ale věřím že v tom náká naděje je. Tak už to prostě chodí,že to má nákej v sobě ale kuli tomu ho hned nebudu masit..
- Středa 9. června 2010 ve 22:44® jiris
-
sgt.mooody> jen bacha ať Ti nezdrhnou, úhoři často cestují. Jde jim ten háček vidět nebo jim trčí jen silon?
- Středa 9. června 2010 ve 22:43® acam
-
sgt.mooody> Kdyby to byli poslední exempláře na zemi, tak by to určitě stálo za to je trápit ale …, no dělej, jak myslíš.
- Středa 9. června 2010 ve 22:42® sgt.mooody
-
jiris> Však také jo,počkám pár dnů a když budou v klidu jako zatím do ted tak půjdou zpátky

- Středa 9. června 2010 ve 22:40® jiris
-
jiris> pro příště zkus háček bez protihrotu, ale bacha pak žížalu musíš dát i na silon před háček. Bezprotihrot jim vyoperuješ lépe.
- Středa 9. června 2010 ve 22:39® sgt.mooody
-
acam> Byla by jich škoda,ale i přesto náká šance je :/..
- Středa 9. června 2010 ve 22:39® jiris
-
sgt.mooody> nech je v kádi pár týdnů a uvidíš
Přinejhorším je zkonzumuješ. - Středa 9. června 2010 ve 22:36® acam
-
sgt.mooody> Možná ti tady někdo poradí, že jim to vyhnije, ale já tomu nevěřím ani trošku …

- Středa 9. června 2010 ve 22:34® osprey
-
sgt.mooody> Nevím. Řekl bych, že to bude individuální.
- Středa 9. června 2010 ve 22:31® sgt.mooody
-
Libor> Dik,a nápodobně pěkný kapříci
Tyhle čtyři na fotce mám ted doma v kádi mají v sobě hluboko
háčky,ale vypadají že jsou v pohodě tak se právě chci poptat jestli jim
to vyhnije a s klidem je můžu jít vysypat zpátky. Ostatní to měli jen za
tlamku ale najdou se mezi nimi i hltavci..
- Středa 9. června 2010 ve 22:23® Libor
-
sgt.mooody> pěkný, souhlasím s cormoranem, asi muselo dát práci je narovnat k sobě ne?
Tento příspěvek byl editován 9.6.2010 22:24:06 uživatelem Libor.
- Středa 9. června 2010 ve 22:20® sgt.mooody
-
cormoran> Jsou hezcí,ten 65 byl nádhernej zelenák akorát než jsem stačil popadnout foták vystrčil ocas z kýblu a byl fuč
chytám je na takovim malim mělkym stojáku jdou i na plavačku 
- Středa 9. června 2010 ve 22:09® cormoran
-
sgt.mooody> Vypadaj hezky silně, u nás když se povede slušnej, tak je to hubeňour..
- Středa 9. června 2010 ve 21:07® majkyss
-
To je hezké já dřel v práci!
- Středa 9. června 2010 ve 20:55® Sander
-
majkyss > pěkná duha, dnes jsem vyžehlil pár ryb s podobným zbarvením.
- Středa 9. června 2010 ve 20:40® majkyss
- Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.


- Středa 9. června 2010 ve 20:38® majkyss
-
Před pul hodinou to ještě šlo
- Středa 9. června 2010 ve 20:33® majkyss
-
Ahojky všem
Zrovna v Liberci začalo lejt! - Středa 9. června 2010 ve 20:31® Jak.novi
-
Sander> Hlavně se v těch slzách neutop!

- Středa 9. června 2010 ve 20:04® Sander
-
Nebo ne, vemu si kapesník a jdu se dívat na Poštu pro tebe.
- Středa 9. června 2010 v 19:31® Tommy
-
Sander>

- Středa 9. června 2010 v 19:30® Sander
-
Sakra, jel bych na hady. Dokonce vim i o místě, kde se tady v devětapadesátym jeden vyžehlil. Tak nevim, je dost vody…
- Středa 9. června 2010 v 19:22® Prutos
-
Sander> Komáři jsou nedílnou součástí této části Jižní Moravy, jsme na ně zvyklí

- Středa 9. června 2010 v 19:17® Sander
-
Prutos > já bych je v tom vašem komářím ráji asi moc nechtěl.

