Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 9. června 2010 ve 23:04® acam

sgt.mooody> já kdych si mohl vybrat mezi umíráním a bezbolestnou smrtí, tak si vyberu raději bezbolestnou smrt. Ještě že nejsem ryba … :-x

Středa 9. června 2010 ve 22:58® sgt.mooody

jiris> Tak tak,právě doufám že nemají sešitej jícen nebo něco takovího.Zítra to omrknu počkám pár dní a když to bude ok,tak pomažou :-)

Středa 9. června 2010 ve 22:55® sgt.mooody

acam> Tak v tom se tedy lišíme,já souhlasím s jirisem.

Středa 9. června 2010 ve 22:53® acam

sgt.mooody> já jo, já tzv. zmasím každou rybu u které si myslím, že to pravděpodobně nepřežije. Ryba s háčkem v jícnu … :-((

Středa 9. června 2010 ve 22:52® jiris
jiris

sgt.mooody> ryby nejsou žádné slečínky, obzvlášt úhoři. Hodněkrát jsem viděl i vstřebanej háček. Důležitý je, aby se ta ryba dokázala sama nažrat, pokud nemá sešitou držku nebo poškozenej nějakej důležitej orgán, tak to přežije.

Středa 9. června 2010 ve 22:50® sgt.mooody

jiris> Vím vím,mám s nima zkušenosti kád je vysoká a je zakrytá frčí jim tam dvoje vzduchování. Moc jsem se v nich neštoural a většinou jim úřízl silon u tlamky ale háčky jsem neviděl musel bych se podívat.

Středa 9. června 2010 ve 22:47® sgt.mooody

acam> Nemysli si že se mi to líbí,ale věřím že v tom náká naděje je. Tak už to prostě chodí,že to má nákej v sobě ale kuli tomu ho hned nebudu masit..

Středa 9. června 2010 ve 22:44® jiris
jiris

sgt.mooody> jen bacha ať Ti nezdrhnou, úhoři často cestují. Jde jim ten háček vidět nebo jim trčí jen silon?

Středa 9. června 2010 ve 22:43® acam

sgt.mooody> Kdyby to byli poslední exempláře na zemi, tak by to určitě stálo za to je trápit ale …, no dělej, jak myslíš.

Středa 9. června 2010 ve 22:42® sgt.mooody

jiris> Však také jo,počkám pár dnů a když budou v klidu jako zatím do ted tak půjdou zpátky :-)

Středa 9. června 2010 ve 22:40® jiris
jiris

jiris> pro příště zkus háček bez protihrotu, ale bacha pak žížalu musíš dát i na silon před háček. Bezprotihrot jim vyoperuješ lépe.

Středa 9. června 2010 ve 22:39® sgt.mooody

acam> Byla by jich škoda,ale i přesto náká šance je :/..

Středa 9. června 2010 ve 22:39® jiris
jiris

sgt.mooody> nech je v kádi pár týdnů a uvidíš :-) Přinejhorším je zkonzumuješ.

Středa 9. června 2010 ve 22:36® acam

sgt.mooody> Možná ti tady někdo poradí, že jim to vyhnije, ale já tomu nevěřím ani trošku … :-((

Středa 9. června 2010 ve 22:34® osprey
osprey

sgt.mooody> Nevím. Řekl bych, že to bude individuální.

Středa 9. června 2010 ve 22:31® sgt.mooody

Libor> Dik,a nápodobně pěkný kapříci ;-) Tyhle čtyři na fotce mám ted doma v kádi mají v sobě hluboko háčky,ale vypadají že jsou v pohodě tak se právě chci poptat jestli jim to vyhnije a s klidem je můžu jít vysypat zpátky. Ostatní to měli jen za tlamku ale najdou se mezi nimi i hltavci..

foto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34895.jpg
Středa 9. června 2010 ve 22:23® Libor
Libor

sgt.mooody> pěkný, souhlasím s cormoranem, asi muselo dát práci je narovnat k sobě ne? :-)

Tento příspěvek byl editován 9.6.2010 22:24:06 uživatelem Libor.
Středa 9. června 2010 ve 22:20® sgt.mooody

cormoran> Jsou hezcí,ten 65 byl nádhernej zelenák akorát než jsem stačil popadnout foták vystrčil ocas z kýblu a byl fuč :-D chytám je na takovim malim mělkym stojáku jdou i na plavačku :-)

Středa 9. června 2010 ve 22:09® cormoran
cormoran

sgt.mooody> Vypadaj hezky silně, u nás když se povede slušnej, tak je to hubeňour..

Středa 9. června 2010 ve 21:07® majkyss
majkyss

To je hezké já dřel v práci!

Středa 9. června 2010 ve 20:55® Sander
Sander

majkyss > pěkná duha, dnes jsem vyžehlil pár ryb s podobným zbarvením.

Středa 9. června 2010 ve 20:40® majkyss
majkyss
Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
foto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34886.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34887.jpg
Středa 9. června 2010 ve 20:38® majkyss
majkyss

Před pul hodinou to ještě šlo

Středa 9. června 2010 ve 20:33® majkyss
majkyss

Ahojky všem :-) Zrovna v Liberci začalo lejt!

Středa 9. června 2010 ve 20:31® Jak.novi
Jak.novi

Sander> Hlavně se v těch slzách neutop! :-))

Středa 9. června 2010 ve 20:04® Sander
Sander

Nebo ne, vemu si kapesník a jdu se dívat na Poštu pro tebe.

Středa 9. června 2010 v 19:31® Tommy
Tommy

Sander> :-D

Středa 9. června 2010 v 19:30® Sander
Sander

Sakra, jel bych na hady. Dokonce vim i o místě, kde se tady v devětapadesátym jeden vyžehlil. Tak nevim, je dost vody…

Středa 9. června 2010 v 19:22® Prutos
Prutos

Sander> Komáři jsou nedílnou součástí této části Jižní Moravy, jsme na ně zvyklí :-)

Středa 9. června 2010 v 19:17® Sander
Sander

Prutos > já bych je v tom vašem komářím ráji asi moc nechtěl.:-)