Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Středa 9. června 2010 v 19:14® Prutos
-
Sander> teď ať si ty teploty strčej za kloubouk…za týden je chci

- Středa 9. června 2010 v 19:11® Sander
-
No supér, zítra 33°C a v pátek až 34°C, konečně trošku vlažnější období, i když to ještě není vono.

- Středa 9. června 2010 v 16:06® Tommy
-
Robur> Já si to myslel
Sme na tom všichni stejně 
- Středa 9. června 2010 v 16:06® Robur
-
Tommy> sám nevím, napřed musím rozdýchat astma, a pak musíš dostat tělo tam kam chce hlava, což není vždy slučitelné s realitou

- Středa 9. června 2010 v 16:02® Char
-
Leník> gratuluju, atˇvám to šlape!!!!
- Středa 9. června 2010 v 16:01® Tommy
-
džigit> To bylo Roburovi na těch 17 let

- Středa 9. června 2010 v 15:57® džigit
-
Tommy> no vidíš,já to unesu a Leníkovi zbyde ta gratulace
Tento příspěvek byl editován 9.6.2010 15:57:51 uživatelem džigit.
- Středa 9. června 2010 v 15:55® Tommy
-
džigit> dobře,pro Tebe kondolence
sem se přepsal Ty jeden
...... 
- Středa 9. června 2010 v 15:52® džigit
-
Tommy> „gondoluje“ se v Benátkách

- Středa 9. června 2010 v 15:50® Tommy
-
Robur> Tak nevím jestli Ti mám gratulovat,nebo gondolovat

- Středa 9. června 2010 v 15:47® Robur
-
tak bych si svatbu zopákl, čéče 17 let, včera jsem se vnutil na basket k nějakým 20letým angličanům, říkali, že tedy 1 hru dají, že už nejsou freš, tak jsem řekl, že jsem old

- Středa 9. června 2010 v 15:35® Leník
-
spike> díky
- Středa 9. června 2010 v 15:34® Leník
-
Robur> Svatba začala v pátek, v sobotu byl obřad a v neděli kolem poledního přestala hrát kapela. Měli jsme hrad jen pro sebe, tak to bylo super skvělý. Svatební noc byla ve víru tance, chlastu a žrádla divoká a vášnivá
Měli jsme kapelu s bubeníkem od Kabát revival,
takže hudba zněla celým Rožmberkem až do rána, sólo pro ženicha a
nevěstu nám vystřihli rokenrol, prostě masakr
Takže teď teprve se ze všeho vzpamatovávám a začínám fungovat. Navíc
nás pomalu čekají dravcí, takže svatba jde trochu stranou. Termín jsme
vybírali tak, aby jsme vše stihli ještě před zahájením. 
- Středa 9. června 2010 v 15:27® Robur
-
Leník> hele, to jsi se dlouho probírala po svatební noci
Tento příspěvek byl editován 9.6.2010 15:28:18 uživatelem Robur.
, pokud tedy platí, že je pořáíd den sňatku pátek či sobota - Středa 9. června 2010 v 15:24® spike
-
Leník>gratujulu

- Středa 9. června 2010 ve 14:59® Leník
-
Tommy> Děkujeme…
- Středa 9. června 2010 ve 14:57® HaD
-
lvice> napiš na licko@rybsvaz.cz. Tam Ti poradí.
- Středa 9. června 2010 ve 14:54® Leník
-
Scanix> Jsi zlatíčko, děkujeme moc, o potěru budeme informovat

- Středa 9. června 2010 ve 14:52® Scanix
-
Leník> Vsichni gratuluji, ja radeji popreju hodne zdravi, to predevsim, stesti a hlavne porozumeni a s rybarinou navic jeste velkou davku vzajemne tolerance, at se vam dari a az se povede nejaky ten poter, tak at je to jikernacka nebo mlicnak, at vam obema dela radost a rybarina je bavi

- Středa 9. června 2010 ve 14:49® Tommy
-
Leník> Tak gratulace
Tento příspěvek byl editován 9.6.2010 15:05:35 administrátorem Robur.
- Středa 9. června 2010 ve 14:43® džigit
-
Leník> slepá závist

- Středa 9. června 2010 ve 14:39® Leník
-
Robur> Tj, ale je to to nejlepší, co jsem kdy v životě potkala a hlavně chytá ryby, takže máme společnou vášeň.

- Středa 9. června 2010 ve 14:38® Leník
-
Libor> Děkujeme moc

- Středa 9. června 2010 ve 14:38® Leník
-
džigit> Teď ze soboty. Děkuju

- Středa 9. června 2010 ve 14:35® Libor
-
Leník> Gratuluji!
- Středa 9. června 2010 ve 14:32® džigit
-
Leník> pokud je to čerstvé,tak hodně štěstí!!!

- Středa 9. června 2010 ve 14:26® Robur
-
Leník> se ti divím, vždyť to není ani k jídlu, moc kostí a tak
Tento příspěvek byl editován 9.6.2010 15:05:14 uživatelem Robur. - Středa 9. června 2010 ve 14:17® Robur
-
dívám se, že kolega juki chudák přišel o nohy, že rozprodává boty

- Středa 9. června 2010 ve 12:54® CeP
-
kopi> pomerne jednoduchym ukonem. urcite jednodussim, nez je orez. ve vyspelych programcich lze tuto cinnost provadet davkove, i nekolik desitek fotek najednou, tedy ne po jedne. jen doporucuji obrazky pro upravu kopirovat do zvlastniho adresare a upravovat az tam. jakmile si zmenis original, uz ho nikdy nesezenes zpet. a pridam taky jeden odkaz :
Tento příspěvek byl editován 9.6.2010 12:56:59 uživatelem CeP.
Jak na fotografie před vystavením na web? - Středa 9. června 2010 v 7:39® džigit
-
osprey> nebo Ti dá DVD „Feeder“

