Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Středa 9. června 2010 v 7:02® Jak.novi
-
majkyss> No já zase za chvilku vycházím do školy.

- Středa 9. června 2010 v 7:02® Jak.novi
-
kopi> Základní práce s počítačem. To jste neměli na škole informatiku? Jinak přikládám článek regula http://chytej.cz/…azek-na-net/
- Středa 9. června 2010 v 5:16® majkyss
-
Tak a do rachoty !

- Úterý 8. června 2010 ve 23:41@ lvice
-
ahoj,potřebovala bych poradit,vykradly nam byvak a vzaly kolegovy všechnypapiri na ryby.povol.prukas.a člensky prukas nahlašeno to je na policii.otazka zni jak si zařidit znova vše aby mohl ještě letos chitat.vystavi svas vše nové bez dalšiho placeni přispěvku a povolenky.poradte prosim dikas.pište meil:lenka222222222@seznam.cz děkuji všem co poradi
- Úterý 8. června 2010 ve 23:31® kopi
-
CeP> A jak tu fotku zmenšim? Neni rychlejší chytit menší rybu a oříznout fotku?

- Úterý 8. června 2010 ve 23:04® osprey
-
džigit> Fišbonů mám tunu a ještě jsem žádné nevybral. Až jich budu mít milión, pozve mě HaD na večeři. Aspoň doufám

- Úterý 8. června 2010 ve 22:37® Jak.novi
-
Tady už hřmí, jéé to se bude zase spát!

- Úterý 8. června 2010 ve 22:26profil byl smazán
-
:))) tak trochu nestíhám omlouvám se

- Úterý 8. června 2010 ve 22:25® malej.uzasnak
-
dá se použít potravinářská esence jako rybářská esence ?
- Úterý 8. června 2010 ve 22:16® majkyss
-
Zdarec

- Úterý 8. června 2010 ve 22:16® Jak.novi
-
Spiku, Sandere dobrou!
- Úterý 8. června 2010 ve 22:16® HaD
-
Sander> budete mít větší dluhy, jo?
) - Úterý 8. června 2010 ve 22:16® spike
-
Dnes už mizím, mějte se tu

- Úterý 8. června 2010 ve 22:15® džigit
-
Sander> zameť mu pořádně cestu!!!!
- Úterý 8. června 2010 ve 22:14® Sander
-
No nic, jdu se naložit do vany, smrdim repelentem jak stará děvka.
Dobrou. - Úterý 8. června 2010 ve 22:14® majkyss
-
Sander> To je fofr
- Úterý 8. června 2010 ve 22:13® Sander
-
majkyss > to Paroubek valí z Hradu…
- Úterý 8. června 2010 ve 22:12® majkyss
-
Vážně se něco žene! - Úterý 8. června 2010 ve 22:11® džigit
-
osprey> a to jako zaměstnanec můžeš?
Si honíš fishbonbony jó 
- Úterý 8. června 2010 ve 22:10® Sander
-
majkyss > u nás se taky blejská, ale na lepší časy, přestože ve městě zvítězla ČSSD.
- Úterý 8. června 2010 ve 22:10® osprey
-
džigit> Zítra tady bude ode mě takový malý plk na postě čtenářského článku.
- Úterý 8. června 2010 ve 22:09® majkyss
-
Prší někde?Tady v Liberci se blejská
- Úterý 8. června 2010 ve 22:08® osprey
-
mannice> Velkej úsměv – roztáhneš hubu od ucha k uchu.
Někteří to dělají od ucha o oku

- Úterý 8. června 2010 ve 22:08® majkyss
-
pivo
- Úterý 8. června 2010 ve 22:08® džigit
-
majkyss> záleží,jakuo máš „hubu“
Tento příspěvek byl editován 8.6.2010 22:10:16 uživatelem džigit.
jinak dvojtečka,pomlčka a „mylyon“ závorek

- Úterý 8. června 2010 ve 22:07® majkyss
-
no jooo - Úterý 8. června 2010 ve 22:07® majkyss
-
:D
- Úterý 8. června 2010 ve 22:07® Jak.novi
-
džigit> A já ne.eru, nikoliv kakám.

- Úterý 8. června 2010 ve 22:07® Sander
-
majkyss > dvojtečka, čárka, velký D.
Nebo při psaní příspěvku zmáčkni na „zkratky a ikony“ vpravo nad textovým polem a můžeš vybírat ze spousty ksichtů. - Úterý 8. června 2010 ve 22:06® spike
-
majkyss>
Tento příspěvek byl editován 8.6.2010 22:07:37 uživatelem spike.
