Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 6. června 2010 ve 23:00® Scanix
Scanix

acam> gratuluju, vim, jake to je, vloni na pstruhovce 108 na podobnou sestavu a ziju z toho jeste ted ;-)

Neděle 6. června 2010 ve 22:28® hecht
hecht

acam> ta je krásná, o takové se mi buda dneska zdát.

Neděle 6. června 2010 ve 22:02® sethy
sethy

acam> gratuluju :-)

Neděle 6. června 2010 ve 22:00® cormoran
cormoran

acam> Ty jo, paráda, gratulejšn:-)

Neděle 6. června 2010 ve 21:47® spike
spike

acam > ty jo ta je, to muselo byt zajímavé zdolávání na 0,12mm, bez lanka že?

Tento příspěvek byl editován 6.6.2010 21:49:15 uživatelem spike.
Neděle 6. června 2010 ve 21:44® Sander
Sander

acam > nice fish! Blahopřeji.

Neděle 6. června 2010 v 19:57® Piranha
Piranha

malej.uzasnak> barva polární záře.

Neděle 6. června 2010 v 16:57® Tommy
Tommy

Jak.novi> Protože to je malej úžasňák:-)

Neděle 6. června 2010 v 16:56® Jak.novi
Jak.novi

Jak může mít užásňák takové neužasňákovské otázky?

Neděle 6. června 2010 v 16:50® spike
spike

Robur> :-)

Neděle 6. června 2010 v 16:50® Robur
Robur

malej.uzasnak> můžeš

Neděle 6. června 2010 v 15:42® Sander
Sander

hecht > kdykoliv.

Neděle 6. června 2010 v 15:41® hecht
hecht

Sander> Zatím špatenka, vypadá to na výpůjčku toho 3m ráhna :-(

Neděle 6. června 2010 ve 14:39® timbab
timbab

spike> Já ve většině případů používám páternoster.

Neděle 6. června 2010 ve 14:13® malej.uzasnak

muzu se zeptat jaká je nejoblíbevější barva třpytky a velikost u pstruhy ? na tekoucí vodu

Neděle 6. června 2010 ve 13:23® spike
spike

majkyss> Koncová montáž. Háček musí být na menším fousu než zátěž. Posledně jsem chytal 20cm k zátěži a 15cm k háčku.

Tento příspěvek byl editován 6.6.2010 13:23:58 uživatelem spike.
Neděle 6. června 2010 ve 13:20® Tommy
Tommy

timbab> :-D

Neděle 6. června 2010 ve 13:18® majkyss
majkyss

už poledne!

Neděle 6. června 2010 ve 13:17® majkyss
majkyss

To je co ten půlbalaton?

Neděle 6. června 2010 ve 13:13® spike
spike

timbab> posledně když jsem tak chytal tak byla top montáž půlbalaton.

Neděle 6. června 2010 ve 13:06® majkyss
majkyss
Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
foto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34780.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34781.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34782.jpg
Neděle 6. června 2010 ve 13:06® Sander
Sander

hecht > už se to s tou špičkou nějak rýsuje? Voda opadává a já zas v práci vážu mouchy, tak koukej shánět, když už konečně bude na co žehlit :-)

Tento příspěvek byl editován 6.6.2010 13:07:35 uživatelem Sander.
Neděle 6. června 2010 ve 13:05® majkyss
majkyss
Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
foto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34777.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34778.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34779.jpg
Neděle 6. června 2010 ve 13:03® majkyss
majkyss

Dnes to byla supr rybačka!Za 3 hodinky 14 Kapříků!Malí, ale supr jsem si zachytal!

foto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34774.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34775.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34776.jpg
Neděle 6. června 2010 ve 13:00® timbab
timbab

Tommy> Jsi říkal že to umí každej ne?:-))

Neděle 6. června 2010 ve 12:59® Tommy
Tommy

timbab> No jó,ale to musíš bejt se mnou:-P

Neděle 6. června 2010 ve 12:56® timbab
timbab

Tommy> Ty si ve větru natrénuj chytání na matchku.

Neděle 6. června 2010 ve 12:54® Tommy
Tommy

timbab> To vím,ale jistota je kulomet:-))

Neděle 6. června 2010 ve 12:53® timbab
timbab

spike> Tu špičku nemusíš dávat k hladině,záběr od větru rozeznáš :1

Neděle 6. června 2010 ve 12:52® Tommy
Tommy

spike> Tak jedině,možná tvrdší špičku?