Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Neděle 6. června 2010 ve 23:00® Scanix
-
acam> gratuluju, vim, jake to je, vloni na pstruhovce 108 na podobnou sestavu a ziju z toho jeste ted

- Neděle 6. června 2010 ve 22:28® hecht
-
acam> ta je krásná, o takové se mi buda dneska zdát.
- Neděle 6. června 2010 ve 22:02® sethy
-
acam> gratuluju

- Neděle 6. června 2010 ve 22:00® cormoran
-
acam> Ty jo, paráda, gratulejšn

- Neděle 6. června 2010 ve 21:47® spike
-
acam > ty jo ta je, to muselo byt zajímavé zdolávání na 0,12mm, bez lanka že?
Tento příspěvek byl editován 6.6.2010 21:49:15 uživatelem spike. - Neděle 6. června 2010 ve 21:44® Sander
-
acam > nice fish! Blahopřeji.
- Neděle 6. června 2010 v 19:57® Piranha
-
malej.uzasnak> barva polární záře.
- Neděle 6. června 2010 v 16:57® Tommy
-
Jak.novi> Protože to je malej úžasňák

- Neděle 6. června 2010 v 16:56® Jak.novi
-
Jak může mít užásňák takové neužasňákovské otázky?
- Neděle 6. června 2010 v 16:50® spike
-
Robur>

- Neděle 6. června 2010 v 16:50® Robur
-
malej.uzasnak> můžeš
- Neděle 6. června 2010 v 15:42® Sander
-
hecht > kdykoliv.
- Neděle 6. června 2010 v 15:41® hecht
-
Sander> Zatím špatenka, vypadá to na výpůjčku toho 3m ráhna

- Neděle 6. června 2010 ve 14:39® timbab
-
spike> Já ve většině případů používám páternoster.
- Neděle 6. června 2010 ve 14:13® malej.uzasnak
-
muzu se zeptat jaká je nejoblíbevější barva třpytky a velikost u pstruhy ? na tekoucí vodu
- Neděle 6. června 2010 ve 13:23® spike
-
majkyss> Koncová montáž. Háček musí být na menším fousu než zátěž. Posledně jsem chytal 20cm k zátěži a 15cm k háčku.
Tento příspěvek byl editován 6.6.2010 13:23:58 uživatelem spike. - Neděle 6. června 2010 ve 13:20® Tommy
-
timbab>

- Neděle 6. června 2010 ve 13:18® majkyss
-
už poledne!
- Neděle 6. června 2010 ve 13:17® majkyss
-
To je co ten půlbalaton?
- Neděle 6. června 2010 ve 13:13® spike
-
timbab> posledně když jsem tak chytal tak byla top montáž půlbalaton.
- Neděle 6. června 2010 ve 13:06® majkyss
- Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.



- Neděle 6. června 2010 ve 13:06® Sander
-
hecht > už se to s tou špičkou nějak rýsuje? Voda opadává a já zas v práci vážu mouchy, tak koukej shánět, když už konečně bude na co žehlit
Tento příspěvek byl editován 6.6.2010 13:07:35 uživatelem Sander.
- Neděle 6. června 2010 ve 13:05® majkyss
- Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.



- Neděle 6. června 2010 ve 13:03® majkyss
-
Dnes to byla supr rybačka!Za 3 hodinky 14 Kapříků!Malí, ale supr jsem si zachytal!



- Neděle 6. června 2010 ve 13:00® timbab
-
Tommy> Jsi říkal že to umí každej ne?

- Neděle 6. června 2010 ve 12:59® Tommy
-
timbab> No jó,ale to musíš bejt se mnou

- Neděle 6. června 2010 ve 12:56® timbab
-
Tommy> Ty si ve větru natrénuj chytání na matchku.
- Neděle 6. června 2010 ve 12:54® Tommy
-
timbab> To vím,ale jistota je kulomet

- Neděle 6. června 2010 ve 12:53® timbab
-
spike> Tu špičku nemusíš dávat k hladině,záběr od větru rozeznáš :1
- Neděle 6. června 2010 ve 12:52® Tommy
-
spike> Tak jedině,možná tvrdší špičku?
