Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Neděle 6. června 2010 ve 12:50® spike
-
Tommy> pokud to půjde tak zkusím ale vidím to, že to nevyjde kvůli kaprařům a budu muset chytat 2m nad úrovní hladiny.
- Neděle 6. června 2010 ve 12:47® timbab
-
spike> No myslím že teď poslední dobou není z čeho vybírat.Lepší vítr než když pořád prší

- Neděle 6. června 2010 ve 12:46® Tommy
-
spike> Tak to si moc nezachytáš
Hoď špičku co nejvíc ke
hladině a máš to 
- Neděle 6. června 2010 ve 12:45® spike
-
timbab> jj ale nějak to nemám rád. Radši chytám za bezvětří.
- Neděle 6. června 2010 ve 12:43® timbab
-
spike> Tak ve větru se taky dá chytat.
- Neděle 6. června 2010 ve 12:39® spike
-
timbab>Chtěl jsem se jet pokusit o nějakého kapříka s feederem ale zatím to nevypadá, že by mělo přestat foukat.
- Neděle 6. června 2010 ve 12:34® timbab
-
Tommy> Možná vyrazím i dneska.
spike> Tady nefouká
Ale vítr není takovej problém ne? - Neděle 6. června 2010 ve 12:31® spike
-
Sem si chystal pruty na odpoledne ve sklepě a když vylezu venku fouká

- Neděle 6. června 2010 ve 12:30® Tommy
-
timbab> Jo tak v tom Ti neporadím

- Neděle 6. června 2010 ve 12:29® timbab
-
Tommy> No ještě jich mám málo,žádnej větší se nepodařil.Asi jsem měl vzít kapra

- Neděle 6. června 2010 ve 12:25® Tommy
-
timbab> Šikula
Chystám se v úterý,páč zítra mám školení
v Praze
- Neděle 6. června 2010 ve 12:24® timbab
-
Tommy> To já jsem si nachytal karase na sumce a už jsou pěkně připravení v kádi.
- Neděle 6. června 2010 ve 12:20® Tommy
-
timbab> Šel jsem sice dříve,ale nebyl
Navazoval jsem matchku a přívlačák,no a potom koukal na lov sumců od
HaDa a jiné pěkné filmečky o ryabách. No prostě pohoda
- Neděle 6. června 2010 ve 12:15® timbab
-
Tommy> Byl jsi včera na rybách?
- Neděle 6. června 2010 ve 12:13® Tommy
-
timbab> Seš taky lump

- Neděle 6. června 2010 v 11:51® hecht
-
Char> Sander > taky zdravím takhle po ránu
Tento týden jsem to měl náročné, dvakrát po sobě jsem zabíjel
mozkové buňky lihem. Nějak dlouho jsem tu nebyl, no a jen nakouknu, hned mě
straší takovejma kapřiskama. Asi půjdu jako kolem hledat špičku, no a při
tom vysomruju jeden řízeček přes dva talíře … - Neděle 6. června 2010 v 11:38® timbab
-
Tommy> No to je taky dobře

- Neděle 6. června 2010 v 11:23® Tommy
-
Sander>
Char> Vy lumpové,já už dávno makám

- Neděle 6. června 2010 v 11:21® Char
-
Sander> krásný ráno, zrovna jsem se vykopal z pelechu
- Neděle 6. června 2010 v 10:25® Sander
-
Bré jitro.
- Neděle 6. června 2010 v 1:33® peta128
-
HAD.tak jak to jde ty pracante?To je samá práce a s kámošema nemáš čas jít na fišky.Ale jakože se svatý PETR jmenuju tak ti to vrátím
Tento příspěvek byl editován 6.6.2010 01:39:17 uživatelem peta128.
- Sobota 5. června 2010 ve 20:58® Kubah
-
Jedno kapří sele se tu právě griluje

- Sobota 5. června 2010 ve 20:44® spike
-
Robur> No právě ten jsem taky viděl a jak jsme jeli dom tak akorát o tom někdo volal do radia a měl podobný hlas jak ty
Tento příspěvek byl editován 5.6.2010 20:44:38 uživatelem spike.
. Ty se na autosalon nepůjdeš mrknout? - Sobota 5. června 2010 ve 20:41® Robur
-
ne, ale nějaký vrtulník se motal nad Adamovem, kde jsem byli venčit psa
- Sobota 5. června 2010 ve 20:34® spike
-
Robur> Určitě jsem se na něho díval ale fotku jsem nedělal, bylo kolem moc lidí. Nevolal jsi dnes náhodou do rádia o kroužícím policejním vrtulníku nad Brnem? Třeba toho ,,dustera" bude mít vyfoceného kámoš až bude on.line mu napíšu a kdyžtak napíšu osobku.
Tento příspěvek byl editován 5.6.2010 20:39:32 uživatelem spike. - Sobota 5. června 2010 ve 20:30® 1Mara
-
Sander>
Ty voe to chci vidět tvůj úlovkáč na konci roku
, aby sis ještě nešel pro jeden novej 
- Sobota 5. června 2010 ve 20:29® acam
-
já letos nemám žádnýho kapra ale duháčků trochu ano.
Od zahájení tak 1× i 2× do týdne dvě rybičky s brambůrkem
Tento příspěvek byl editován 5.6.2010 20:35:01 uživatelem acam.
- Sobota 5. června 2010 ve 20:28® Robur
-
spike, jak vypadal ta dacie duster, či jak se to píše, prostě ten jejich tereňák
- Sobota 5. června 2010 ve 20:21® Sander
-
1Mara > loni jsem si vzal za celý rok 3 candáty a asi 6 duháků, předloni ani ne půlku co loni. Musim vyplnit deficit. Už jsem v plusu o dva kapry a sedm duháků. A to sezona teprv začala!

- Sobota 5. června 2010 ve 20:18® 1Mara
-
Sander> Si přišel o rachotu , že tak rabuješ vody ?
Jinak dnes jsem na takový šupináče koukal ze dvou metrů jak se třou ,
no paráda 
