Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:33® Jak.novi
Jak.novi

kubajzs> Já to myslel tak, že tam asi nešla dobrovolně. :-)

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:31® kubajzs
kubajzs

Jak.novi – nekecéééééj? Tak to je jiná :-))

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:28® Jak.novi
Jak.novi

kubajzs> Ale v tom článku píšou, že tam spadla.

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:23® kubajzs
kubajzs

skwor – u vás to s tou Berounkou asi zas tak horký neni, když se tam koupou roční děti :-(( (

http://zpravy.idnes.cz/…1-/krimi.asp?…

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:13® Jak.novi
Jak.novi

spike> Bude moc machrovat titulem malý chemik, heč. Ovšem pokud se tam dostanu.

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:12® Jak.novi
Jak.novi

osprey> To o tom vaření vody jsem pochytil z hodiny. Učitel nám vždycky říká plno zajímavostí, co si ani nepíšem.

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:12® spike
spike

Jak.novi> já na nástavbu a závěrečky:-D

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:11® Jak.novi
Jak.novi

spike> No což, já se chystám na zdrávku. :-)

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:10® Sander
Sander

spike > jasně, z vlastní vůle se proflákat k nějakému titulu, to je fajn. Jen mi štvalo, že jsem pořád neměl ani vindru.
No, skoro jako teď. :-)

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:08® osprey
osprey

Jak.novi> Torricelli určitě. Vymyslet ten fór se rtutí a správně interpretovat výsledky vyžadovalo v jeho době dost otevřenou hlavu.

A mimochodem – tibetští mniši si po sestupu do nížin pěkně pálili čajem hubu. U nich se to opravdu vaří asi při 75°C.

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:08® spike
spike

Jak.novi> jj Technologie a Elektrická měření, jak já se těším vždycky na ty liché týdny:-)

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:07® spike
spike

Sander> :-D nikdo, do školy chodím dobrovolě z vlastní vůle. To není základka kam se muselo povinně:-D

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:05® Jak.novi
Jak.novi

spike> Taky?

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:05® Sander
Sander

spike > no a kdo řiká že je musíš psát?

Jinak rád nejsem, já bych se tam vrátil hned, na učení jsem kašlal, takže byla veškerá má studia nekončící prdel.

Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 22:06:36 uživatelem Sander.
Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:05® Jak.novi
Jak.novi

osprey> No barometr rtuťový v té písemce taky byl. :-D

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:04® spike
spike

Sander> nedá se, konec roku a ani v pátek nám nedají pokoj zase 2 písemky:-(( . Buď rád, že to máš za sebou:-)

Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 22:05:46 uživatelem spike.
Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:04® Jak.novi
Jak.novi

spike> My jsem nedávno psali písemku na atmosferický tlak. No musím, že pan Evangelista Torricelli byl fakt chytrej pán. :-))

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:04® acam

Sander> :-D

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:03® osprey
osprey

spike> Až to budeš umět i barometrem, tak se přijď ukázat:-))

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:02® Sander
Sander

Šprti vole.

Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:01® spike
spike

Jak.novi> zas ta fyzika:-D , momentálně se učím metody měření kapacity voltmetrem a ampérmetrem:-D

Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 22:01:53 uživatelem spike.
Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:00® Jak.novi
Jak.novi

spike> Třeba se chtěl uvařit, co ty víš. Ono taky záleží v jaké nadmořské výšce žije, jelikož určitě víš, že čím je větší výška, tím je je nižší atmosferický tlak. A když je atmosferický tlak hodně nízký, voda vře při nějkých 75 stupních celsia. Ty jo, už z té fyziky šílím. :-D

Čtvrtek 3. června 2010 ve 21:51® skwor
skwor

Sander> U nás to taky leze nahoru, nechci vidět Berounku…

Čtvrtek 3. června 2010 ve 21:50® spike
spike

Sander> :-D zkoušel jsi se předvařit?:-D

Čtvrtek 3. června 2010 ve 21:48® Sander
Sander

Tady už to opadlo asi o 40cm, přesto ale při kulminaci chyběl takovej dobrej metr, aby se to teprve začalo dotýkat protipovodňové hráze, která má ještě přes dva metry. Takže v podstatě nula nula nic.
A na 3SPA v Sušici stačí když se nad městem najednou do řeky vychčíje stádo krav. To je běžný jev.

Jinak padesátiletou vodu jsem měl před chvílí ve vaně. Ty ta měla snad 60°C, vylez jsem pěkně červenej. :-D

foto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34716.jpg
Čtvrtek 3. června 2010 v 18:04® spike
spike

Morava pořád neklesá, u nás byla naměřena 50-ti letá voda.

Čtvrtek 3. června 2010 v 17:50® PetrS
PetrS

majkyss> 9-)

Čtvrtek 3. června 2010 v 16:43® majkyss
majkyss

Kam mizí Vaše peníze?

Kam mizí Vaše peníze?, když nakupujete hadry, vaše peníze putují do Číny, když koupíte benzín, jdou Arabům, když koupíte počítačovou techniku, dostanou se do Hongkongu, za ovoce a zeleninu poputují například do Španělska, za auto s malou spotřebou platíte Japonsku, anebo Korei, a když nakoupíte zbytečné elektronické ptákoviny, podporujete Taiwan a tím vším vůbec nepomáháte našemu českému hospodářství! Jediný možný způsob, jak udělat, aby prachy zůstali v Česku, je: utratit je za kurvy, dobré domácí víno, anebo slivovici! A toho se já držím !!! Mám už jen jeden problém: jak přesvědčit svoji manželku, že to všechno dělám z lásky k naší vlasti!!!

Čtvrtek 3. června 2010 v 16:04® sus1

Sander> Jj, dělali bububu a je to OK.:-)

Čtvrtek 3. června 2010 v 15:53® Sander
Sander

Otava je v cajku, běžná voda po denním dešti, veliká rezerva, nic nenormálního. Pstruhovka to samý. A vobě padaj.