Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:33® Jak.novi
-
kubajzs> Já to myslel tak, že tam asi nešla dobrovolně.

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:31® kubajzs
-
Jak.novi – nekecéééééj? Tak to je jiná

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:28® Jak.novi
-
kubajzs> Ale v tom článku píšou, že tam spadla.
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:23® kubajzs
-
skwor – u vás to s tou Berounkou asi zas tak horký neni, když se tam koupou roční děti
( - Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:13® Jak.novi
-
spike> Bude moc machrovat titulem malý chemik, heč. Ovšem pokud se tam dostanu.
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:12® Jak.novi
-
osprey> To o tom vaření vody jsem pochytil z hodiny. Učitel nám vždycky říká plno zajímavostí, co si ani nepíšem.
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:12® spike
-
Jak.novi> já na nástavbu a závěrečky

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:11® Jak.novi
-
spike> No což, já se chystám na zdrávku.

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:10® Sander
-
spike > jasně, z vlastní vůle se proflákat k nějakému titulu, to je fajn. Jen mi štvalo, že jsem pořád neměl ani vindru.
No, skoro jako teď.
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:08® osprey
-
Jak.novi> Torricelli určitě. Vymyslet ten fór se rtutí a správně interpretovat výsledky vyžadovalo v jeho době dost otevřenou hlavu.
A mimochodem – tibetští mniši si po sestupu do nížin pěkně pálili čajem hubu. U nich se to opravdu vaří asi při 75°C.
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:08® spike
-
Jak.novi> jj Technologie a Elektrická měření, jak já se těším vždycky na ty liché týdny

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:07® spike
-
Sander>
nikdo, do školy chodím dobrovolě z vlastní
vůle. To není základka kam se muselo povinně
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:05® Jak.novi
-
spike> Taky?
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:05® Sander
-
spike > no a kdo řiká že je musíš psát?
Jinak rád nejsem, já bych se tam vrátil hned, na učení jsem kašlal, takže byla veškerá má studia nekončící prdel.
Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 22:06:36 uživatelem Sander. - Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:05® Jak.novi
-
osprey> No barometr rtuťový v té písemce taky byl.

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:04® spike
-
Sander> nedá se, konec roku a ani v pátek nám nedají pokoj zase 2 písemky
Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 22:05:46 uživatelem spike.
. Buď rád, že to máš za sebou
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:04® Jak.novi
-
spike> My jsem nedávno psali písemku na atmosferický tlak. No musím, že pan Evangelista Torricelli byl fakt chytrej pán.

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:04® acam
-
Sander>

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:03® osprey
-
spike> Až to budeš umět i barometrem, tak se přijď ukázat

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:02® Sander
-
Šprti vole.
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:01® spike
-
Jak.novi> zas ta fyzika
Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 22:01:53 uživatelem spike.
, momentálně se učím metody měření
kapacity voltmetrem a ampérmetrem
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 22:00® Jak.novi
-
spike> Třeba se chtěl uvařit, co ty víš. Ono taky záleží v jaké nadmořské výšce žije, jelikož určitě víš, že čím je větší výška, tím je je nižší atmosferický tlak. A když je atmosferický tlak hodně nízký, voda vře při nějkých 75 stupních celsia. Ty jo, už z té fyziky šílím.

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 21:51® skwor
-
Sander> U nás to taky leze nahoru, nechci vidět Berounku…
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 21:50® spike
-
Sander>
zkoušel jsi se předvařit?
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 21:48® Sander
-
Tady už to opadlo asi o 40cm, přesto ale při kulminaci chyběl takovej dobrej metr, aby se to teprve začalo dotýkat protipovodňové hráze, která má ještě přes dva metry. Takže v podstatě nula nula nic.
A na 3SPA v Sušici stačí když se nad městem najednou do řeky vychčíje stádo krav. To je běžný jev.Jinak padesátiletou vodu jsem měl před chvílí ve vaně. Ty ta měla snad 60°C, vylez jsem pěkně červenej.


- Čtvrtek 3. června 2010 v 18:04® spike
-
Morava pořád neklesá, u nás byla naměřena 50-ti letá voda.
- Čtvrtek 3. června 2010 v 17:50® PetrS
-
majkyss>

- Čtvrtek 3. června 2010 v 16:43® majkyss
-
Kam mizí Vaše peníze?
Kam mizí Vaše peníze?, když nakupujete hadry, vaše peníze putují do Číny, když koupíte benzín, jdou Arabům, když koupíte počítačovou techniku, dostanou se do Hongkongu, za ovoce a zeleninu poputují například do Španělska, za auto s malou spotřebou platíte Japonsku, anebo Korei, a když nakoupíte zbytečné elektronické ptákoviny, podporujete Taiwan a tím vším vůbec nepomáháte našemu českému hospodářství! Jediný možný způsob, jak udělat, aby prachy zůstali v Česku, je: utratit je za kurvy, dobré domácí víno, anebo slivovici! A toho se já držím !!! Mám už jen jeden problém: jak přesvědčit svoji manželku, že to všechno dělám z lásky k naší vlasti!!!
- Čtvrtek 3. června 2010 v 16:04® sus1
-
Sander> Jj, dělali bububu a je to OK.

- Čtvrtek 3. června 2010 v 15:53® Sander
-
Otava je v cajku, běžná voda po denním dešti, veliká rezerva, nic nenormálního. Pstruhovka to samý. A vobě padaj.
