Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 3. června 2010 v 15:36® sus1

CeP> První prej budou padat (krabice),paneláky.:-P :-D

Ad: A neřikej, že mě zase nerozumíš.!!:-))

Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 15:40:12 uživatelem sus1.
Čtvrtek 3. června 2010 v 15:33® CeP
CeP

tak to ja tusim zitra ci v sobotu zemetreseni. a kdyz rikam zemetreseni, tak poradny. nejdyl v nedeli.. :-((

Čtvrtek 3. června 2010 v 15:22profil byl smazán

koukám,že zachvilku bude pod vodou celá ČR..

Čtvrtek 3. června 2010 ve 14:27® HaD
HaD

spike> pokud se naplní některé předpovědi… asi budu muset do lesa pro dřevo a zase začneme topit :-)

Čtvrtek 3. června 2010 ve 14:12® spike
spike

Hany> u nás včera dopoledne a celkem hodně. Odpoledne se to roztrhalo a navečer už bylo pěkně.

Čtvrtek 3. června 2010 ve 14:10® spike
spike

osprey> Na sobotu hlásí pěkné počasí a když se podívám z okna tak tomu i začínám věřit:-)

Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 14:12:53 uživatelem spike.
Čtvrtek 3. června 2010 ve 14:09® Kubah

spike> kecáš. Tady pršelo i včera.

Čtvrtek 3. června 2010 ve 14:03® osprey
osprey

spike> Pravdu díš, kolego. Močí.

Ale my to přežijeme:-))

Čtvrtek 3. června 2010 ve 13:55® spike
spike

HaD> včerejší deště na Moravě se přesunuly do Čech. Dnes je u nás pěkně, jestli se to zas posune máte se zítra na co těšit:-)

Čtvrtek 3. června 2010 ve 13:46® HaD
HaD

U nás taky počád chčije a chčije. Hnus velebnosti :-((

Čtvrtek 3. června 2010 ve 13:43® džigit

HELE,VČEREJŠÍ Porubka

foto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34708.jpg
Čtvrtek 3. června 2010 ve 13:30® kubajzs
kubajzs

Cep – :-))

Čtvrtek 3. června 2010 ve 12:49® CeP
CeP

uz ho zase otevrel. vosel…

Čtvrtek 3. června 2010 ve 12:48® CeP
CeP

tak uz neprsi. cumil na lavce u hradu slozil destnik. :-D

Čtvrtek 3. června 2010 ve 12:45® CeP
CeP

inspo> To neni nic zvlastniho. ze 60 kubiku na 186. Koukni na Otavu ve Strkanicich. Tam je narust z 18 na 175, skorem desetinasobek, za 18 hodin. Uz to jde zda se dolu, jenomze podle webkamery (pac ja su v praglu) znova prsi..

Čtvrtek 3. června 2010 v 9:32® inspo

Sander> :-)

Čtvrtek 3. června 2010 v 9:29® inspo

BlueShark> No já proti trochu zvedlé vodě nic nemám, ale čeho je moc, toho je příliš.

Převzato ze stránek povodí Odry.

Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 09:31:07 uživatelem inspo.
foto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34707.jpg
Středa 2. června 2010 ve 22:55® BlueShark
BlueShark

osprey: Zjistil jsem :-) Ale díky :-)

Středa 2. června 2010 ve 22:23® osprey
osprey

BlueShark> Ty už bych nedal. Je mi líto… Poslal jsem ti odpověď na mail. Kapku strohou. Hledáš, co tam není.

Středa 2. června 2010 ve 22:22® BlueShark
BlueShark

osprey: To se Ti povedlo :-) Zkus ještě s rybou 2. a 3. Newtonův zákon :-))

Středa 2. června 2010 ve 22:01® Kubah

Těleso ponořené do kapaliny zdá se býti zlomené :-))

Středa 2. června 2010 ve 22:01® spike
spike

Sander> jo tak to beru taky, akorát učitelé to tak neberou:-((

Středa 2. června 2010 ve 22:00® spike
spike

Jak.novi> já mám tělák nejraději:-)

Středa 2. června 2010 ve 21:56® Jak.novi
Jak.novi

osprey> :-) Fyzika je můj top předmět, nejhorší je asi tělák. :-)

Středa 2. června 2010 ve 21:53® osprey
osprey

Jak.novi> Těleso ponořené do kapaliny může býti například ryba, která jsa nadlehčována vztlakovou silou nepůsobí na vlasec gravitační silou adekvátní své hmotnosti a gravitačnímu zrychlení v místě jejího výskytu, nýbrž toliko silou svých svalů, která jí v průběhu souboje s rybářem dojde.

Tento příspěvek byl editován 2.6.2010 22:20:20 uživatelem osprey.
Středa 2. června 2010 ve 21:52® Jak.novi
Jak.novi

Sander> Nene, zejtra písemka z francouštiny a v pátek z matiky a z její sestry fyziky. :-)

Středa 2. června 2010 ve 21:51® osprey
osprey

spike> Tak hodně štěstí. Já si při zahájení stoupnu někam, kde nebude moc narváno a budu házet. Nic víc si od toho neslibuju. Možná že i něco chytím, ale přílišná snaha svazuje ruce. Tak to nechám, ať se to vyvrbí.

Středa 2. června 2010 ve 21:51® Sander
Sander

Jak.novi > co blbneš, je červen, v podstatě už prázdniny ne?

Středa 2. června 2010 ve 21:50® Jak.novi
Jak.novi

Barynka> Pěkné štiky! No a matiku mám naučenou. Teď jdu na francouština a posléze si zopáknu fyziku. Těleso ponořené do kapaliny… :-))

Tento příspěvek byl editován 2.6.2010 21:50:27 uživatelem Jak.novi.
Středa 2. června 2010 ve 21:43® spike
spike

Prutos> :-) letos to při zahájení zlomím:-)