Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 3. června 2010 v 15:36® sus1
-
CeP> První prej budou padat (krabice),paneláky.

Ad: A neřikej, že mě zase nerozumíš.!!
Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 15:40:12 uživatelem sus1.
- Čtvrtek 3. června 2010 v 15:33® CeP
-
tak to ja tusim zitra ci v sobotu zemetreseni. a kdyz rikam zemetreseni, tak poradny. nejdyl v nedeli..

- Čtvrtek 3. června 2010 v 15:22profil byl smazán
-
koukám,že zachvilku bude pod vodou celá ČR..
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 14:27® HaD
-
spike> pokud se naplní některé předpovědi… asi budu muset do lesa pro dřevo a zase začneme topit

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 14:12® spike
-
Hany> u nás včera dopoledne a celkem hodně. Odpoledne se to roztrhalo a navečer už bylo pěkně.
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 14:10® spike
-
osprey> Na sobotu hlásí pěkné počasí a když se podívám z okna tak tomu i začínám věřit
Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 14:12:53 uživatelem spike.
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 14:09® Kubah
-
spike> kecáš. Tady pršelo i včera.
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 14:03® osprey
-
spike> Pravdu díš, kolego. Močí.
Ale my to přežijeme

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 13:55® spike
-
HaD> včerejší deště na Moravě se přesunuly do Čech. Dnes je u nás pěkně, jestli se to zas posune máte se zítra na co těšit

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 13:46® HaD
-
U nás taky počád chčije a chčije. Hnus velebnosti

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 13:43® džigit
-
HELE,VČEREJŠÍ Porubka

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 13:30® kubajzs
-
Cep –

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 12:49® CeP
-
uz ho zase otevrel. vosel…
- Čtvrtek 3. června 2010 ve 12:48® CeP
-
tak uz neprsi. cumil na lavce u hradu slozil destnik.

- Čtvrtek 3. června 2010 ve 12:45® CeP
-
inspo> To neni nic zvlastniho. ze 60 kubiku na 186. Koukni na Otavu ve Strkanicich. Tam je narust z 18 na 175, skorem desetinasobek, za 18 hodin. Uz to jde zda se dolu, jenomze podle webkamery (pac ja su v praglu) znova prsi..
- Čtvrtek 3. června 2010 v 9:32® inspo
-
Sander>

- Čtvrtek 3. června 2010 v 9:29® inspo
-
BlueShark> No já proti trochu zvedlé vodě nic nemám, ale čeho je moc, toho je příliš.
Převzato ze stránek povodí Odry.
Tento příspěvek byl editován 3.6.2010 09:31:07 uživatelem inspo.
- Středa 2. června 2010 ve 22:55® BlueShark
-
osprey: Zjistil jsem
Ale díky 
- Středa 2. června 2010 ve 22:23® osprey
-
BlueShark> Ty už bych nedal. Je mi líto… Poslal jsem ti odpověď na mail. Kapku strohou. Hledáš, co tam není.
- Středa 2. června 2010 ve 22:22® BlueShark
-
osprey: To se Ti povedlo
Zkus ještě s rybou 2. a 3. Newtonův
zákon 
- Středa 2. června 2010 ve 22:01® Kubah
-
Těleso ponořené do kapaliny zdá se býti zlomené

- Středa 2. června 2010 ve 22:01® spike
-
Sander> jo tak to beru taky, akorát učitelé to tak neberou

- Středa 2. června 2010 ve 22:00® spike
-
Jak.novi> já mám tělák nejraději

- Středa 2. června 2010 ve 21:56® Jak.novi
-
osprey>
Fyzika je můj top předmět, nejhorší je asi
tělák. 
- Středa 2. června 2010 ve 21:53® osprey
-
Jak.novi> Těleso ponořené do kapaliny může býti například ryba, která jsa nadlehčována vztlakovou silou nepůsobí na vlasec gravitační silou adekvátní své hmotnosti a gravitačnímu zrychlení v místě jejího výskytu, nýbrž toliko silou svých svalů, která jí v průběhu souboje s rybářem dojde.
Tento příspěvek byl editován 2.6.2010 22:20:20 uživatelem osprey. - Středa 2. června 2010 ve 21:52® Jak.novi
-
Sander> Nene, zejtra písemka z francouštiny a v pátek z matiky a z její sestry fyziky.

- Středa 2. června 2010 ve 21:51® osprey
-
spike> Tak hodně štěstí. Já si při zahájení stoupnu někam, kde nebude moc narváno a budu házet. Nic víc si od toho neslibuju. Možná že i něco chytím, ale přílišná snaha svazuje ruce. Tak to nechám, ať se to vyvrbí.
- Středa 2. června 2010 ve 21:51® Sander
-
Jak.novi > co blbneš, je červen, v podstatě už prázdniny ne?
- Středa 2. června 2010 ve 21:50® Jak.novi
-
Barynka> Pěkné štiky! No a matiku mám naučenou. Teď jdu na francouština a posléze si zopáknu fyziku. Těleso ponořené do kapaliny…
Tento příspěvek byl editován 2.6.2010 21:50:27 uživatelem Jak.novi.
- Středa 2. června 2010 ve 21:43® spike
-
Prutos>
letos to při zahájení zlomím
