Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 1. června 2010 ve 22:52® Sander
-
timbab > hlavně že u nás jo…

- Úterý 1. června 2010 ve 22:50® timbab
-
Sander> Tady už na jatka nejsou dravci

- Úterý 1. června 2010 ve 22:48® Sander
-
timbab > byly, ale takové klidnější…
- Úterý 1. června 2010 ve 22:47® timbab
-
Sander> Copak?Nebyly by jatka?
- Úterý 1. června 2010 ve 22:41® Sander
-
Voda jako kafe by byla fajn od zahájení aspoň týden, nebo dva. Moc bych to ocenil.
- Úterý 1. června 2010 ve 22:34® timbab
-
spike> Taky bych někam šel,ale nějak nevím kam.
- Úterý 1. června 2010 ve 22:31® spike
-
timbab> No jsem zvědavý jestli bude o víkendu pěkně. Už bych rád zašel k vodě
Tento příspěvek byl editován 1.6.2010 22:32:13 uživatelem spike.
, dneska zase celý den pršelo. - Úterý 1. června 2010 ve 22:28® timbab
-
spike> Jak kdy,to vážně radost jsem myslel ironicky.Loni nám to po dně tahalo tak 15 kilový kameny na trhačku,to není moc dobrý.Jinak při kalný a velký vodě se celkem dají chytat na mělčinách.
- Úterý 1. června 2010 ve 22:26® Barynka
-
spike> promiň za tolik reakcí, ale ten internet si dělá co chce
Tento příspěvek byl editován 1.6.2010 22:29:26 uživatelem Barynka.
jj je to fotka tak dva týdny stará, ale teď je situace stejná, takže
nechytatelná - Úterý 1. června 2010 ve 22:25® spike
-
timbab> v kalné je to lepší?
- Úterý 1. června 2010 ve 22:23® timbab
-
spike> Já jsem hlavně zvědavej jak v téhle vodě půjdou sumci.Jestli to bude jako minulej rok tak budu mít vážně radost.
- Úterý 1. června 2010 ve 22:21® spike
-
Barynka> zase ta regulace
to je aktuální nebo z povodní?timbab> no moje posledí vycházka na řeku byla 29.4
od té doby stojáky ale není to ono, proud je proud - Úterý 1. června 2010 ve 22:19® Barynka
-
spike> tak nějak
- Úterý 1. června 2010 ve 22:18® timbab
-
spike> Ještě že minimálně půlka mých vycházek je na stoják

- Úterý 1. června 2010 ve 22:18® Barynka
-
spike> tak povedlo se! podívej jak to u nás vypadá
- Úterý 1. června 2010 ve 22:18® Barynka
-
spike> tak nějak
- Úterý 1. června 2010 ve 22:17® spike
-
timbab>
je to nanic
, asi se budu muset naučit
chytat na rybníkoch
- Úterý 1. června 2010 ve 22:17® Barynka
-
spike> tak nějak
- Úterý 1. června 2010 ve 22:16® Barynka
-
spike> tak nějak
- Úterý 1. června 2010 ve 22:16® Barynka
-
spike> tak nějak

- Úterý 1. června 2010 ve 22:14® timbab
- Úterý 1. června 2010 ve 22:14® Barynka
-
spike> tak nějak
- Úterý 1. června 2010 ve 22:12® Barynka
-
trochu mě zlobí net, chci poslat foto, tak snad se to podaří
Tento příspěvek byl editován 1.6.2010 22:15:19 uživatelem Barynka. - Úterý 1. června 2010 ve 22:12® Barynka
-
spike> tak nějak
- Úterý 1. června 2010 ve 22:04® spike
-
Barynka>
Tento příspěvek byl editován 1.6.2010 22:04:23 uživatelem spike.
to je fakt, dlouho jsem nebyl chytat na Moravě
. Doufám, že se to do červenca uklidní a bude chytatelná. - Úterý 1. června 2010 ve 22:02® Barynka
-
spike> ne ne, myslím to tak, že morava nebude chytatelná celej rok
zatím to tak vypadá, od dubna se tam nedá - Úterý 1. června 2010 ve 22:01® spike
-
Barynka> Proč novou povolenku jsi ztratila?
Tento příspěvek byl editován 1.6.2010 22:02:55 uživatelem spike. - Úterý 1. června 2010 ve 21:59® Barynka
-
spike> já tomu věřit chci, ale než bude morava chytatelná, tak budu mít snad i novou povolenku
- Úterý 1. června 2010 ve 21:57® spike
-
Barynka> tomu, že se oteplí se nedá věřit

Char> ideální počasí na okouny, zachvilku budou ve Z lovu i mníci
Tento příspěvek byl editován 1.6.2010 21:58:22 uživatelem spike.
- Úterý 1. června 2010 ve 21:54® Barynka
-
Char> no jo, u nás taky pořád prší a teplota klesla o deset stupňů, tak je to taky blbý, ale o víkendu se má oteplit a žádnej déšť, tak bude fajn

