Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 30. května 2010 v 18:24® Libor
Libor

spike> nebyl čas, hned šel zpět do vody.. .

Neděle 30. května 2010 v 18:22® spike
spike

Libor> trofejní kus, aj jsi ho zvážil?:-D

Neděle 30. května 2010 v 18:21® Libor
Libor

džigit> díky, udělalo mi to radost :-)

Tento příspěvek byl editován 30.5.2010 18:22:15 uživatelem Libor.
Neděle 30. května 2010 v 18:15® džigit

Libor> snad bičík,pokud je to ten,co držíš v ruce.Slušný výkon,navíc bez amortizéru :-))

Tento příspěvek byl editován 30.5.2010 18:16:10 uživatelem džigit.
Neděle 30. května 2010 v 18:14® džigit

HaD> no nekecej :-) Pašáci!

Neděle 30. května 2010 v 16:04® HaD
HaD

HORKÉ NEOFICIÁLNÍ ZPRÁVY Z CHORVATSKA z MS SVĚTA V PŘÍVLAČI:

  1. Slovensko
  2. Rusko
  3. Česko
Neděle 30. května 2010 ve 14:34® timbab
timbab

majkyss> Zkus se poptat v kaprařině.Imothep by mohl poradit,jinak já bych volil se čtyřma nohama.

Neděle 30. května 2010 ve 12:50® majkyss
majkyss

Prosím o radu chci koupit stojan na pruty a nevím jesli se 4 nebo 3 nohama?Jaké máte zkušenosti?Dík za rady. Marek

Neděle 30. května 2010 v 11:55® chosebaits
chosebaits

Sander> .)))

Neděle 30. května 2010 v 10:59® Sander
Sander

Moc po včerejšku nepovyrost, co?

foto/diskuze/vseobecna/2010/th-img34558.jpg
Neděle 30. května 2010 v 10:32® Sander
Sander

Doufám že jste si letošní léto užili.

http://pocasi.idnes.cz/

Neděle 30. května 2010 ve 2:04® timbab
timbab

majkyss> Ahoj a měj se.

Neděle 30. května 2010 ve 2:03® majkyss
majkyss

no ja se odhodlam a pojedu.Tak zatím čau zase se ozvu.

Neděle 30. května 2010 ve 2:01® timbab
timbab

majkyss> Není co podělat,když urveš velkýho kapra tak ho urveš tak už to chodí.

Neděle 30. května 2010 v 1:59® majkyss
majkyss

že zase něco podělám.Jestli bych zvládnul vlkého kaproně.

Neděle 30. května 2010 v 1:57® timbab
timbab

majkyss> Čeho se bojíš?

Neděle 30. května 2010 v 1:56® majkyss
majkyss

timbab> Chci jet do Usti n Lab.Ale bojím se toho.

Neděle 30. května 2010 v 1:54® timbab
timbab

majkyss> Pardubice,Pře­louč,Řečany nad Labem

Neděle 30. května 2010 v 1:53® timbab
timbab

majkyss> Taky možnost ale přeříznout jdou též.

Neděle 30. května 2010 v 1:53® majkyss
majkyss

timbab> Kam jezdíš na Labe?

Neděle 30. května 2010 v 1:50® majkyss
majkyss

budu používat ty gmové korálky

Neděle 30. května 2010 v 1:49® timbab
timbab

majkyss> To je divný,já sice gumičku moc nepoužívám a když už tak ne ventilkovou ale dřív jsem jí používal a problémy jsem neměl.

Neděle 30. května 2010 v 1:47® majkyss
majkyss

protahoval jsem dvakrat pak utahnul a šmik

Neděle 30. května 2010 v 1:45® timbab
timbab

majkyss> A když jí dvakrát nebo třikrát protáhneš vlasec tak jí to pak přeřízne?

Neděle 30. května 2010 v 1:43® majkyss
majkyss

ventilkovou

Neděle 30. května 2010 v 1:43® majkyss
majkyss

jo jo

Neděle 30. května 2010 v 1:42® majkyss
majkyss

hehehe!!:) to naštve

Neděle 30. května 2010 v 1:41® timbab
timbab

majkyss> Myslíš ventilkovou?

Neděle 30. května 2010 v 1:41® timbab
timbab

majkyss> Jasný,nejlepší je když za odpoledne upálíš nebo poškodíš tak 5 anglánů.Když je máš v ceně 200–300Kč tak to je prostě super :-))

Neděle 30. května 2010 v 1:40® majkyss
majkyss

neznáte nějakej uzel na gumičku ja tam vážu gumku a ona vždy upadne ten vlasec ji normálně přeřízne.