Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 25. května 2010 v 16:17® spike
-
džigit> ten prášek co zapil vodou jsem nechápal

- Úterý 25. května 2010 v 16:09® Matys77
-
Cudla> jakej lakomec,tebe nestihli ani vyfotit jak sto rychle sned
- Úterý 25. května 2010 v 16:07® džigit
- džigit> tady pískne aji rybu…
- Úterý 25. května 2010 v 15:56® džigit
- taková zajímavost http://www.videacesky.cz/…stevie-starr
Jsem absolutně nechápal
- Úterý 25. května 2010 ve 14:39® HaD
-
silurus> vlož to prosím sem: http://www.chytej.cz/…vody/pridat/
- Úterý 25. května 2010 ve 14:36® silurus
-
SILURUSTEAM Senica, rybárske potreby LUMA – Vráble a MsO SRZ Komárno Vás pozývajú na IV. ročník celoslovenských rybárskych pretekov v love sumca na Vodnej ploche odstaveného ramena Vážskeho Dunaja pri obci Kameničná, rameno KONKOLI revír č. 2–1070–1–1 (28,6ha) MsO SRZ Komárno v dňoch 27.8. – 29.8.2010 info. www.silurusteam.szm.sk
- Úterý 25. května 2010 v 0:53® HaD
-
sgt.mooody> taky o hodinu později přišla solidní bouřka
- Úterý 25. května 2010 v 0:53® HaD
-
osprey> ok, vstanu taky a vyfotíme si je navzájem

- Pondělí 24. května 2010 ve 23:39® sgt.mooody
-
HaD> Pěknej úhořajs na mušku
Tento příspěvek byl editován 24.5.2010 23:40:23 uživatelem sgt.mooody.
) dneska na ně bylo pěkné
počásko 
- Pondělí 24. května 2010 ve 22:39® osprey
-
HaD> Tak to je dobře, že tam jsou. Až pojedu příště za tebou, přivstanu si, vyfotím ji a ukážu ti fotku u snídaně

Teda musel bych ji napřed chytit…
- Pondělí 24. května 2010 ve 22:37® Scanix
-
HaD> tak treba reparat klapne

- Pondělí 24. května 2010 ve 22:11® HaD
-
Scanix> no to jo, zážitek jako prase. Pak jsem musel domu jít hlídat děti. Zítra repete.
- Pondělí 24. května 2010 ve 21:52® Scanix
-
HaD> skoda te fisky, zrejme pekna ryba, i tak to muselo byt fajn, treba priste prijde podobna

- Pondělí 24. května 2010 ve 21:41® Bforest
-
zdravím…prosím o radu…nemá někdo skušenosti s přípravou bobů?jak dlouho se vaří a podobně…předem moc díky…
- Pondělí 24. května 2010 ve 21:24® HaD
-
spike> masakr
Byl jsem jen jednou a jen tlouště.
Možná zítra… - Pondělí 24. května 2010 ve 21:02® spike
-
HaD> to musel být dobrý zážitek. Už jsi letos nějakou chytl na feeder?
- Pondělí 24. května 2010 ve 20:55® Robur
-
kubajzs> už mu ani nepiš, stejně si to nepřečte
- Pondělí 24. května 2010 ve 20:54® Sander
-
kubajzs > na to že tě v tý zdravotnický škole skorem ani neznají máš celkem přehled

Včera jsem si jedno klíště vyrval z nohy. Doufám že od něj nechytnu nějaký to aids, na starý kolena.
- Pondělí 24. května 2010 ve 20:03® kubajzs
-
mannice – neměj strach, příznaky encefalitidy či boreliozy se projeví až tak po třech tejdnech, takže to máš spíš ze sluníčka
, nicméně to sleduj, kdyby se tam objevil flek o velikosti mexického
dolaru
a uprostřed byl světlej, tak hned na krev 
KOčkuje se jen proti encefaltidě
Tento příspěvek byl editován 24.5.2010 20:04:42 uživatelem kubajzs. - Pondělí 24. května 2010 v 19:01profil byl smazán
-
cormoran> už sem to taky našel.A to sem si myslel,že když půjdu na očkování tak budu mtí klidnou hlavu .
- Pondělí 24. května 2010 v 15:57® cormoran
-
mannice> Nevím to jistě, ale myslím, že proti borelióze se neočkuje..
- Pondělí 24. května 2010 ve 14:45profil byl smazán
-
džigit> děkuju
- Pondělí 24. května 2010 ve 14:34® džigit
- Pondělí 24. května 2010 ve 14:31profil byl smazán
-
Kluci chtěl jsem se zeptat,jak jste na tom s očkovánim proti klíšťové encefalitidě a borelióze?Včera sem chytnul klíště a nevim jestli to je ze stresu,nebo to nevypadá dobře,ale bolí mě furt hlava.
- Pondělí 24. května 2010 v 9:09® kubas
-
sus1> ještě že hráli bez „hvězd“. Pochybuju, že pseudohvězdy z NHL by dokázali to co oni, obětavost a bojovnost těchto hráčů byla neskutečná !!!!! Ale jednu hvězdu to mělo a to byl Vokoun, lepší výkon v samostatné české historii na velkým turnaji podal jen Hašek v Naganu… Hoši děkujem
Tento příspěvek byl editován 24.5.2010 09:11:42 uživatelem kubas.
- Pondělí 24. května 2010 v 7:11® sus1
-
spike> No právě?!! viz má odpověd regulovi.

- Pondělí 24. května 2010 v 6:50® spike
-
sus1>

Ale s takovým týmem to byl úspěch vyhrát zlato. A Rusům se stříbro nelíbilo tak ho hned sundavali z krku.
- Pondělí 24. května 2010 v 1:27® sgt.mooody
-
yeeeeaaah!
kluci naši! 
- Pondělí 24. května 2010 v 1:22® sus1
-
regulus> O to víc,když hráli bez ,, hvězd ''.

- Pondělí 24. května 2010 v 1:15® cercer
-
regulus> …mi povídej!!!

