Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 22:14® spike
-
malej.uzasnak> stačí i obyčejný sprej…černý
- Úterý 29. prosince 2009 ve 22:11® skwor
-
malej.uzasnak> Jo, kreslím si na ně pastelkama smajlíky a třeba Sander tam má fixkou napsané iniciály své oblíbené zpěvačky

- Úterý 29. prosince 2009 ve 22:09® spike
-
osprey> já jsem právě rád že tady nejsou… moravu regulovanou by nevybrali tam by se jim ryby hledali špatně
- Úterý 29. prosince 2009 ve 22:09® malej.uzasnak
-
jestli si tu barví nekdo olova sám tak cim a jak? prosim
- Úterý 29. prosince 2009 ve 22:09® malej.uzasnak
-
jestli si tu barví nekdo olova sám tak cim a jak? prosim
- Úterý 29. prosince 2009 ve 21:34® skwor
-
Libor> Jsem to říkal

- Úterý 29. prosince 2009 ve 21:34® Libor
-
To je zase hodin, ještě že se doba strávená na chytej.cz do života nepočítá

- Úterý 29. prosince 2009 ve 21:32® kobla
-
shanim nekoho kdo vi jestli se jeste da shytat na slezske harte nebo jestli uz zamrzla
- Úterý 29. prosince 2009 ve 21:31® Libor
-
skwor> kecáš… jdu kouknout z okna..
EDIT: ty woe, fakt hustě..
Tento příspěvek byl editován 29.12.2009 20:32:12 uživatelem Libor. - Úterý 29. prosince 2009 ve 21:10® Fugas
-
Sander> viděl jsem to, moc pěkný! Já Boubín jen zasněně pozoruju z dálky, mam Šumavu rád. Tady mi musí stačit Brdy, ale jde to taky

- Úterý 29. prosince 2009 ve 21:05® Sander
-
Fugas > šak se mrkni na včerejší pohádku o Boubíně. Ještě teď mám husinu z tý túry.
Tento příspěvek byl editován 29.12.2009 20:05:16 uživatelem Sander. - Úterý 29. prosince 2009 ve 21:02® Fugas
-
Sander> měl bys pořídit pořádnej olej do auta, ať Renda netrpí. Hrudky mu určitě dobře nedělají
. A co třeba vyrazit na hory,
Šumavu máš za barákem!
- Úterý 29. prosince 2009 ve 21:00® osprey
-
spike> Proto tam taky ještě máte ryby. Bez smajlíka.
U nás se populace ryb v proudných partiích řeky v podstatě zhroutily.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:58® skwor
-
Libor> Loni jsem tam měl lína už v půlce ledna jako první rybu roku
Záleží jenom na počasí…A zrovna teď tady
solidně sněží. - Úterý 29. prosince 2009 ve 20:58® osprey
-
BigMike> Mít rouru na broky, tak jsem jich dnes dostal několik. Byli oráchlí jak lázeňský veverky. Naštěstí pro okolní svět nedisponuju střelnou zbraní…
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:56® spike
-
BigMike> já jsem je ještě ani neviděl:)
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:55® BigMike
-
Libor: myslivci jsou i mezi námi, ale je to na kuli – blíž než na 50 m si tě nepustí!!! Pak 1 vystřelíš a i kdyby jsi trefil, můžeš jít domů – jezdit za nima a stopovat je je dost nad finanční i časové možnosti kohokoliv z nás!!!
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:54® sus1
-
Tommy> Si piš.

- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:53® Jak.novi
-
spike> To u nás sněží až až.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:51® spike
-
Jak.novi> u nás jsem žádný sněh ještě nenašel to bude asi tím že nesněží:)
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:51® Tommy
-
sus1> To by mohlo mít větší úspěch

- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:50® Sander
-
Fugas > nemám rád zimu jen proto, že všechno zamrzne a nedá se žehlit. Horší je že se dělaj hrudky v Mogulu, pořád zebou ruce, pořád musíš bejt nabalenej jak cibule a stejně je to málo. Musíš tahat termosku s čajem, vysoký boty, všechno klouže a je prostě zima…
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:49® Libor
-
Sander> my chytáme z kratochvíle, vydra a kormouši maji jen hlad, už je to tak.
BigMike> informuj se u místních myslivců a MO, zažádejte na referátu o odstřel kůli škodám a hrr na ně.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:44® Sander
-
osprey > chvilku klidu mají, od té vycházky s tebou jsem byl 2×, z toho jednou na deset minut. Na tom místě o kterém píšu mít klid nebudou. Viděl jsem tam nedávno vydru, teď je ten úsek skoro bez ledu a nastěhoval se tam kormorán. Jsem tam vlasně úplně nepatrný škůdce. A abys byl v obraze, je to okolí mostu v K., nad i pod. Bývalo to tam moc fajn.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:43® BigMike
-
Kostnak: na jaké regulaci ty obludy lovíte, to snad nemá ani 8 metrů?
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:43® Fugas
-
Sander> přiznávám, že mi zima nevadí. Mám dokonce zimu i docela rád ( v létě je mi hrozný horko
). Člověk se má proč těšit
na novou sezónu. Vždyť by ses užehlil k smrti a ani by Tě to už
nebavilo
.
Jinak tady už je taky pěkně bílo. - Úterý 29. prosince 2009 ve 20:43® BigMike
-
Kde se ti černí „chráněnci“ objeví, ryba týden není, nebo nežere!!! My jich tu letos máme v revíru odhadem 100ks – člověk se pak diví, že vůbec něco po jejich nájezdech v řece zůstane! Nejlépe tam, kde to zamrzlo – my tu máme s Lužnicí smůlu:(
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:43® Jak.novi
-
Jinak, Zagorku nesnášim

- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:42® Jak.novi
-
Tak to vypadá u nás
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:42® sus1
-
osprey> No konečně to taky někdo napsal a ne jenom já,poslední dobou.

,,Mají ty chuděry taky nárok na chvilku klidu."
