Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:41® sus1
-
Sander> Ne,klidně vem kolegu nad sebou
nebo koho chceš.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:39® osprey
-
Sander> Neřeš to. Mají ty chuděry taky nárok na chvilku klidu.
Asi bych věděl, kde a jak přijít k šupině, ale nestojí to za tu práci. Takovej absťák nemám.
Ostatně tím, že potahám pár ryb, akorát přihrávám vydrám večeři.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:38® Sander
-
sus1 > a co bych dělal večer, chlístal se susama na netu ne?
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:35® sus1
-
Sander> Kdybys radši vzal mladou(je-li)pod deku a tam ji několikrát přežehlil.

- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:33® Sander
-
Libor > v neděli jsem viděl to samé. Přijdu s plavačkou na (bývalé) fajn zimoviště, odeženu asi patnáct kormoránů, šest labutí, asi sedmdesát kachen ne a ne vyfičet. Tak si vesele žehlím, čtvrt hodiny, půl hodiny, bez náznaku záběru, to celé si zopakuji o místo výš a mohl jsem jet.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:30® Sander
-
Fugas > no tedy ty umíš zvednout náladu, fakt!
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:29® sus1
-
Libor> Nekupuj si povolenku,podle zákona nebude třeba.

- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:28® Fugas
-
Sander> neblbni, vždyť zimu máme teprve před sebou

- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:28® osprey
-
Libor> Nevím, čím to je, ale poslední dobou mám pocit, že k lepšímu se nezmění nic. Co se zákonů týče, o těch mi radši nemluv.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:24® Libor
-
osprey> Neboj se ničeho příteli, nový zákon o pytláctví se o kormorány postará, pytláci půjdou určitě jen po nich.. .
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:23® Libor
-
Skwor> Skwore, objednej tu „vejtřasku“ plnou línů, v únoru jdeme na ně

- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:22® osprey
-
Libor> Taky jsem se byl rozloučit. Byl jsem v místech, kde je umění něco uvláčet v létě, takže jsem s nulou celkem počítal.
Něco jsem urval, něco jsem vyfotil, cestou tam i zpátky vyhnal kormorány – letos jsou mimořádně oráchlí, no a to je tak asi všechno.
Letos končím, zbylý čas věnuju klávesnici.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:15® Libor
-
Řeka zamrzlá, nálety kormoránů na nezamrzlé partie. Už se těším na jarní Amuření.
- Úterý 29. prosince 2009 ve 20:01® sus1
-
Sander> Hlavně at je ve čtvrtek hezky?!!Jinak je mě to taky jedno.

- Úterý 29. prosince 2009 v 19:54® Sander
-
sus1 > to je mi úplně šumák, když po těch deštích hlásí bambilion pod nulou. Už mi z tý zimy hrabe.
- Úterý 29. prosince 2009 v 19:53® sus1
-
Sander> Zejtra a ve čtvretek má pršet,to nerozchodí.

- Úterý 29. prosince 2009 v 19:51® Sander
-
sus1 > fšude!
- Úterý 29. prosince 2009 v 19:48® sus1
-
Sander> Nekecej???a gde??

- Úterý 29. prosince 2009 v 19:46® Sander
-
Ty vole, on tam zase napadl sníh. To snad nikdy neskončí…
- Úterý 29. prosince 2009 v 19:44® sus1
-
Tebu bude asi pauza,je ulice.

- Úterý 29. prosince 2009 v 18:22® spike
-
skwor> já si ho pamatuju viděl jsem ho asi 3× tento rok
Tento příspěvek byl editován 29.12.2009 17:23:57 uživatelem spike.
protože jsem s feederem začínal tak jsem kukal na filmy abych toho co
nejvíc pochytil zbytek jsem zjistil pomocí chytejáků a pak doladil
u vody - Úterý 29. prosince 2009 v 18:16® skwor
-
spike> Film si skoro nepamatuju, že tam zazněl Poison, to mi v paměti uvízlo

- Úterý 29. prosince 2009 v 18:07® spike
-
skwor> ano ano to je přesně ona:)
- Úterý 29. prosince 2009 v 18:06® skwor
- spike> Ten film jsem kdysi viděl, jak tam lape parmy, tak tma hraje moje
oblíbená písnička
- Úterý 29. prosince 2009 v 18:05® džigit
-
spike> jsem dnes vzal šichtu navíc a venku taková krása..To víš,že jo!Letos jsem to flákal/nový flek/ ale nádobíčko šteluju už teď.Teda teď spíš jen řádná inventura.Jsem pořídíl novou vláčku a feeder a domácí cenzor se už nedá tak lehce obejít. Prý bude chodit se mnou

- Úterý 29. prosince 2009 v 17:57® spike
-
džigit>
jinak co už se těšíš na novou sezonu? - Úterý 29. prosince 2009 v 17:52® džigit
-
spike> a dost,nebo budem bez ryb
Jo,daj se z toho
použít věci… - Úterý 29. prosince 2009 v 17:48® spike
-
džigit> a na konec to míchání krmení taky dobré
Tento příspěvek byl editován 29.12.2009 16:52:15 uživatelem spike. - Úterý 29. prosince 2009 v 17:45® džigit
-
spike> vím,ale nechtěl jsem naplno

- Úterý 29. prosince 2009 v 17:43® Piranha
-
Poldík> jo pod tonasem je bordelu dycky hafo, kor u Mojžíře
Tento příspěvek byl editován 29.12.2009 19:14:04 administrátorem osprey.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
