Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pátek 25. prosince 2009 v 19:32® spike
-
Jak.novi> přestalo pršet ale je tady vítr
- Pátek 25. prosince 2009 v 19:31® Jak.novi
-
Sander> Zase nějakej poznamenanej masař!
Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:32:41 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Pátek 25. prosince 2009 v 19:29® Sander
-
Jak.novi > asi mu v mládí tyto ryby ublížily.
Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:32:15 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Pátek 25. prosince 2009 v 19:28® Jak.novi
-
Pepek námořník> A mohu zeptat proč ?
Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:31:47 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Pátek 25. prosince 2009 v 19:27® Jak.novi
-
spike> Myslím v diskuzích.
Tento příspěvek byl editován 25.12.2009 18:27:57 uživatelem Jak.novi.
- Pátek 25. prosince 2009 v 19:27® Pepek námořník
-
Mníka a jesena nebrat, pouštět.
Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:29:35 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Pátek 25. prosince 2009 v 18:52® spike
-
Jak.novi> špatně se díváš já jsem tady každý den
- Pátek 25. prosince 2009 v 18:45® Jak.novi
-
spike> Že jsem tě tu dlouho neviděl

- Pátek 25. prosince 2009 v 18:42® spike
-
Jak.novi> jj žiju proč by ne

- Pátek 25. prosince 2009 v 18:40® Jak.novi
-
spike> Martine, ty ještě žiješ

- Pátek 25. prosince 2009 v 18:39® spike
-
Jak.novi> že maj u nás prší a led nikde
Tento příspěvek byl editován 25.12.2009 17:39:30 uživatelem spike. - Pátek 25. prosince 2009 v 18:36® Jak.novi
-
Sander> Ti se maj
Tento příspěvek byl editován 25.12.2009 17:37:33 uživatelem Jak.novi.
U nás je pořád sníh. - Pátek 25. prosince 2009 v 18:15® Sander
-
Prutos > byl jsi se opalovat?
- Pátek 25. prosince 2009 v 16:17® HaD
-
díky, jsem přežranej jak medvěd a za hodku jedu na hory
v pondělí jsem zpět 
- Pátek 25. prosince 2009 ve 14:32® sus1
-
HaD> Tak šéfe?!Pevný nervy a hodně zdraví Tě přeju,to ostatní se nechá koupit.

- Pátek 25. prosince 2009 ve 14:29® sus1
-
Sander> Tak sem skouk ukázku z Ulice a dneska Miriam Pešek vobtáhne,jak si tuhle psal,že má starost.

- Pátek 25. prosince 2009 ve 14:28® 1Mara
-
Sander> Jasný né
, ty tam budou řádit
HaD též vše nej nej 
- Pátek 25. prosince 2009 ve 13:44® spike
-
HaD>
já už jsem po obědě:) - Pátek 25. prosince 2009 ve 13:43® HaD
-
spike: díky
kachničky se pečou… - Pátek 25. prosince 2009 ve 13:16® spike
-
HaD> Všechno nejlepší k narozeninám
- Pátek 25. prosince 2009 ve 12:42® Prutos
-
Sander> Potěším tě, nejedu. Jednak nestíhám a druhak tu leje

- Pátek 25. prosince 2009 ve 12:22® Sander
-
1Mara > who is „Patlaloš“?

- Pátek 25. prosince 2009 v 11:58® 1Mara
-
Sander> Na zítřek mám slíbený pstruhy okolo 1–1.5 kg. a tak asi 50ks na vysazení k Patlalošovi takže aspoň nějaká dobrá zpráva

- Pátek 25. prosince 2009 v 11:50® Sander
-
Jdete dneska někdo na fišku? Je tam konečně celkem přijatelně.
…ale doufám že nejdete, to byste mě nasrali, bo já to dneska nestíhám.
- Pátek 25. prosince 2009 v 11:40® džigit
-
aspius> aj třikrát

- Pátek 25. prosince 2009 v 11:01® aspius
-
A vôbec nevadí, že je to 2×.

- Pátek 25. prosince 2009 v 10:59® aspius
-
Tak ten internetový atlas rýb je vynikajúci počin, za ktorým sa ukrýva určite veľký kus práce a času a kumštu a za ktorý patrí veľká vďaka všetkým jeho autorom. Chlapci, klobúk dolu, aneb, smekám.
- Pátek 25. prosince 2009 v 10:59® aspius
-
Tak ten internetový atlas rýb je vynikajúci počin, za ktorým sa ukrýva určite veľký kus práce a času a kumštu a za ktorý patrí veľká vďaka všetkým jeho autorom. Chlapci, klobúk dolu, aneb, smekám.
- Pátek 25. prosince 2009 v 10:51® Sander
-
Libor > s tím už jsem dávno smířený. Beru to tak jak to je, neudělám s tím vůbec nic.
- Pátek 25. prosince 2009 v 10:30® Libor
-
Sander> radši to nečti, bude Ti smutno.., ryb bylo určitě kapánek více.
