Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 25. prosince 2009 v 10:11® Sander
Sander

Zoles > ano, to je ona. Jsem na ni zvědav. Sic se mi to zdá po letmém prolétnutí jako „oslava“ řeky před X lety, kdy tu ještě asi bylo co chytat, ale aspoň se dozvím co všechno tu žilo.

Pátek 25. prosince 2009 v 8:30® Zoles
Zoles

Sander> Asy uz si dospel.Ta kniha Stanislav Kovář? Jestli je to ona tak ta je doc povedená.Pekne tam vasi reku popisuje.Jo a taky preju vsem hezky svatky. Snat vzbudim Adama a frcime na ne.:-Konecne je trosku casu

Pátek 25. prosince 2009 v 1:42® Jak.novi
Jak.novi

džigit> Tímto převálcovali veškerou konkurenci. Whisky je whisky :-))

Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:30:36 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Pátek 25. prosince 2009 v 1:38® džigit

Jak.novi> já taky,cucám irskou whisky a koukám.Moc pěkná práce :-)

Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:30:20 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Pátek 25. prosince 2009 v 1:33® Jak.novi
Jak.novi

džigit> A kochal místním atlasem ryb.

Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:28:00 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Pátek 25. prosince 2009 v 1:32® Jak.novi
Jak.novi

džigit> Doteď jsem četl rybářskou literku co jsem dostal :-)

Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:27:38 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Pátek 25. prosince 2009 v 1:20® džigit

Jak.novi> už jsem myslel,že jsi nerozdýchal dárky,nikde žádná reakce :-) Neříkej,že jsi čekal na půlnoc :-D

Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:27:09 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Pátek 25. prosince 2009 v 1:12® Jak.novi
Jak.novi

HaD> Všechno nejlepší k Tvým dnešním narozkám. :-)

Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:26:37 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 23:39® Sander
Sander

Ty ale jestli z toho žrádla nedostanu koliku hned teď večer, tak o zítřejším obědu určitě…:-x

Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 22:49® Sander
Sander

Fajn Vánoce. Takhle nějak si představuji svátky klidu.

Nevím jestli jsem zmoudřel, dospěl či něco podobného, ale už začínám mít větší radost z toho, že maj radost ostatní, než abych se sám zuřivě pouštěl do mordování balících papírů. Stejnětak nefalšovaná radost z oblečení, což jsem zamlada jako všechna děcka bral za rutinu. Počínaje fuskama, konče fleecovkama…

K tomu posezení u kafíčka a svařáku, prostě fajn.

Moc potěšily rybářské knihy, z nichž jedna je od místního rodáka, tedy příběhy z vod mně nejbližších. Až ji v práci přečtu, osprey + hecht – přihlašte se, určitě to bude zajímavé čtení i pro vás.

Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 22:42® Jeff
Jeff

HaD> Ahoj, atlas je super, hned jsem se na něho vrhl a studoval, hlavně se mi líbí že jsou použity takové fotky, kdy je hned poznat ryba. V některých atlasech jsou třeba použity krezby, bo fotky a přitom ryby vypadaj úplně jinak.

Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 22:30:28 administrátorem HaD.
Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:58® HaD
HaD

Robur> já radši leju švestky :-)) )

Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:56® Robur
Robur

tož co, už jste lili Pb ?

Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:29® Prutos
Prutos

sus1> Mě ne, běhají mi tu okýnka a nápisem obrázek :-((

Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:27® sus1

I tady sněží.:-) Prima.

Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:15® HaD
HaD

Robur> To Ti řekne Osprey:-) To je dvorní ichtyolog :-)

Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:09® vasekmaj
vasekmaj

Petrův zdar v novém roce.

foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29771.jpg
Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:02® Robur
Robur

má být v tom atlasu Mihule?

Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 20:25® skwor
skwor

Prutos> Není zač :-) Žádná věda :-) Jenom RSP tyhle staříky už nemá, což je škoda.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 19:55® Prutos
Prutos

skwor> Dík. To je tajný jak sviňa. Hlavně že jsem to tam nedávno prolízal :-D

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 19:47® skwor
skwor

Prutos> Pošlu osobku.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 19:45® Prutos
Prutos

skwor> No jo, klasika :-)

Jinak pěkný. Kde se ještě dá sehnat roach?

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 19:42® skwor
skwor

Zase jsem dostal ponožky, hele..... :-D

foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29770.jpg
Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:49® Beer.Beda
Beer.Beda

osprey> Jsi borec.A jsem rád že jsem s tebou mohl strávit spoustu úžasných chvil, ať na kroužku nebo ve školní lavici.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:47® Beer.Beda
Beer.Beda

Ty vole to je super.Děkuji za opět krásné obohacení těchto stránek.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:44® CeP
CeP

mnoo.. emh.. pro mne ma podstatnou vadu na krase. dyz uz se vo kazdy rybysce dovim spoustu moudra, ze bych si pro ni moh doklapat k vode jak do samosky, stejnak vim prd, jak ji sezrat! nekece ospreji ze bys ke kazdy ripce nevystoural alespon jeden receptik. to by teprva bylo neco pro ripku a i nas ostatni kurmany. :-D

gratuluju miro. odvedl jsi poradnej kus moc pekny prace a tobe davide gratuluju taky. ten prazdninovej trejd nese slusny ovoce.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:39® Libor
Libor

jedno fakt neumím – balit dárky, veřejně zde děkuji vynálezci průhledné izolepy.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:08® sus1

Noooo??!!První dojem paráda.:-)

Atlas se hodně poved a je víc než dobře,že je tady.Bezvadný klu­ci.

Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 17:11:45 uživatelem sus1.
Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:02® petrcech
petrcech

Boží super paráda super!

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:53® HaD
HaD

Míra na něm pracoval průběžně asi 4 roky a i když jsem ho chtěl mít dřív, vždy říkal – „…pokud ho udělám, musí to být to nejlepší, co na československém internetu bude…“. Už ho chápu a jsem přesvědčen, že je tomu tak!