Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pátek 25. prosince 2009 v 10:11® Sander
-
Zoles > ano, to je ona. Jsem na ni zvědav. Sic se mi to zdá po letmém prolétnutí jako „oslava“ řeky před X lety, kdy tu ještě asi bylo co chytat, ale aspoň se dozvím co všechno tu žilo.
- Pátek 25. prosince 2009 v 8:30® Zoles
-
Sander> Asy uz si dospel.Ta kniha Stanislav Kovář? Jestli je to ona tak ta je doc povedená.Pekne tam vasi reku popisuje.Jo a taky preju vsem hezky svatky. Snat vzbudim Adama a frcime na ne.:-Konecne je trosku casu
- Pátek 25. prosince 2009 v 1:42® Jak.novi
-
džigit> Tímto převálcovali veškerou konkurenci. Whisky je whisky
Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:30:36 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Pátek 25. prosince 2009 v 1:38® džigit
-
Jak.novi> já taky,cucám irskou whisky a koukám.Moc pěkná práce
Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:30:20 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Pátek 25. prosince 2009 v 1:33® Jak.novi
-
džigit> A kochal místním atlasem ryb.
Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:28:00 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Pátek 25. prosince 2009 v 1:32® Jak.novi
-
džigit> Doteď jsem četl rybářskou literku co jsem dostal
Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:27:38 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Pátek 25. prosince 2009 v 1:20® džigit
-
Jak.novi> už jsem myslel,že jsi nerozdýchal dárky,nikde žádná reakce
Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:27:09 administrátorem regulus.
Neříkej,že jsi čekal na půlnoc 
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Pátek 25. prosince 2009 v 1:12® Jak.novi
-
HaD> Všechno nejlepší k Tvým dnešním narozkám.
Tento příspěvek byl editován 26.12.2009 00:26:37 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 23:39® Sander
-
Ty ale jestli z toho žrádla nedostanu koliku hned teď večer, tak o zítřejším obědu určitě…

- Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 22:49® Sander
-
Fajn Vánoce. Takhle nějak si představuji svátky klidu.
Nevím jestli jsem zmoudřel, dospěl či něco podobného, ale už začínám mít větší radost z toho, že maj radost ostatní, než abych se sám zuřivě pouštěl do mordování balících papírů. Stejnětak nefalšovaná radost z oblečení, což jsem zamlada jako všechna děcka bral za rutinu. Počínaje fuskama, konče fleecovkama…
K tomu posezení u kafíčka a svařáku, prostě fajn.
Moc potěšily rybářské knihy, z nichž jedna je od místního rodáka, tedy příběhy z vod mně nejbližších. Až ji v práci přečtu, osprey + hecht – přihlašte se, určitě to bude zajímavé čtení i pro vás.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 22:42® Jeff
-
HaD> Ahoj, atlas je super, hned jsem se na něho vrhl a studoval, hlavně se mi líbí že jsou použity takové fotky, kdy je hned poznat ryba. V některých atlasech jsou třeba použity krezby, bo fotky a přitom ryby vypadaj úplně jinak.
Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 22:30:28 administrátorem HaD. - Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:58® HaD
-
Robur> já radši leju švestky
) - Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:56® Robur
-
tož co, už jste lili Pb ?
- Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:29® Prutos
-
sus1> Mě ne, běhají mi tu okýnka a nápisem obrázek

- Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:27® sus1
-
I tady sněží.
Prima. - Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:15® HaD
-
Robur> To Ti řekne Osprey
To je dvorní ichtyolog 
- Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:09® vasekmaj
-
Petrův zdar v novém roce.

- Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 21:02® Robur
-
má být v tom atlasu Mihule?
- Čtvrtek 24. prosince 2009 ve 20:25® skwor
-
Prutos> Není zač
Žádná věda
Jenom RSP tyhle staříky už nemá, což je škoda. - Čtvrtek 24. prosince 2009 v 19:55® Prutos
-
skwor> Dík. To je tajný jak sviňa. Hlavně že jsem to tam nedávno prolízal

- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 19:47® skwor
-
Prutos> Pošlu osobku.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 19:45® Prutos
-
skwor> No jo, klasika

Jinak pěkný. Kde se ještě dá sehnat roach?
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 19:42® skwor
-
Zase jsem dostal ponožky, hele.....


- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:49® Beer.Beda
-
osprey> Jsi borec.A jsem rád že jsem s tebou mohl strávit spoustu úžasných chvil, ať na kroužku nebo ve školní lavici.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:47® Beer.Beda
-
Ty vole to je super.Děkuji za opět krásné obohacení těchto stránek.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:44® CeP
-
mnoo.. emh.. pro mne ma podstatnou vadu na krase. dyz uz se vo kazdy rybysce dovim spoustu moudra, ze bych si pro ni moh doklapat k vode jak do samosky, stejnak vim prd, jak ji sezrat! nekece ospreji ze bys ke kazdy ripce nevystoural alespon jeden receptik. to by teprva bylo neco pro ripku a i nas ostatni kurmany.

gratuluju miro. odvedl jsi poradnej kus moc pekny prace a tobe davide gratuluju taky. ten prazdninovej trejd nese slusny ovoce.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:39® Libor
-
jedno fakt neumím – balit dárky, veřejně zde děkuji vynálezci průhledné izolepy.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:08® sus1
-
Noooo??!!První dojem paráda.

Atlas se hodně poved a je víc než dobře,že je tady.Bezvadný kluci.
Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 17:11:45 uživatelem sus1. - Čtvrtek 24. prosince 2009 v 18:02® petrcech
-
Boží super paráda super!
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:53® HaD
-
Míra na něm pracoval průběžně asi 4 roky a i když jsem ho chtěl mít dřív, vždy říkal – „…pokud ho udělám, musí to být to nejlepší, co na československém internetu bude…“. Už ho chápu a jsem přesvědčen, že je tomu tak!
