Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:51® HaD
HaD

cormaxx> díkyyyy :-) A to máme ještě v plánu pár kroků vpřed! :-)

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:50® cormaxx
cormaxx

Chytej.cz: Podoba stránek super,ale ten atlas je Famózní! Za ten by jste se nemuseli stydět,ani kdyby byl v knižní podobě a prodával se.Vy jste šli jiným směrem a dali ho široké veřejnosti.Za to klobouk dolů! Za sebe musím Poděkovat.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:45® HaD
HaD

osprey> dobrou chuť a už ten net odpoj a užívej! Za tenhle finiš si to rozhodně zasloužíš!!! Děkuji za všechny!

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:43® osprey
osprey

Takže se hlásím z druhého konce republiky, což tady na síti není poznat. Než zasednu ke kaprovi a salátu, dovoluju si popřát všem chytejákům krásné a pohodové svátky a ten nejlepší možný rok 2010, jaký si každý může přát. Mějte se.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:43® osprey
osprey

hering: Je to i tvoje zásluha.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:37® hering
hering

Jen jsem to zatím tak prolétl,ale je to super!Hezký dárek.Dík!

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:12® crazykapr
crazykapr

Je to super :-) Bezvaaa

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:11® Jak.novi
Jak.novi

HaD> Tobě též :-)

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:10® džigit

Fajne to je synci,moc fajne,enem baby řvu,co u teho PeCka furt robim.Pry je Ježaty na štrece a ja na netu.Šak je je štědry den,pravil sem,tak že pry mně tež cosyk uštědři…No chapete ju?Ale požeru,prolitnu darki a zdeřim tu.A kdyby ni,tož Šťasne a vesele Džigit/Ostrava/

Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 16:11:23 uživatelem džigit.
Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:03® spike
spike

HaD> taky přeji šťastné a veselé.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:02® Prutos
Prutos

HaD> I Tobě Davide!

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:00® HaD
HaD

tak hezký vánoce kamarádi a já běžím z kanclu do tepla domova smažit řízky!

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:51® HaD
HaD

SEM TAM JEŠTĚ BUDEME NĚCO LADIT – CHYBIČKY HLAŠTE PROSÍM V DISKUZI S ADMINY

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:49® filip111
filip111

HaD> hezký

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:46® Jak.novi
Jak.novi

HaD> Fakt bezva :-)

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:44® Libor
Libor

HaD> Davide, fajn změna, osobně to vítám!

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:41® Prutos
Prutos

Pěkné, fajn změna. A atlas, paráda!

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:41® cormoran
cormoran

Chytej.cz> Tomu říkám krok, nebo ještě lépe skok vpřed, opravdu povedený:-)

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:34® HaD
HaD

Sander> díky :-) A jedeme dál…

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:34® skwor
skwor

HaD> Hezký, díky.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:32® Sander
Sander

HaD > všem vám děkujem. Je to pecka! Krásné, plné důležitých informací, jistě o veliký důvod víc zavítat právě na tento server.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:32® frenki
frenki

Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 15:35:25 uživatelem frenki.
Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:32® frenki
frenki

Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 15:33:16 uživatelem frenki.
Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:31® frenki
frenki

Zdravím: všem přeji krásné prožití svátků, a také velké úlovky v novém roce!!!!

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:25® spike
spike

HaD> pěkný vzhled stránek, idu se kouknout do atlasu

Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 15:25:26 uživatelem spike.
Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:23® HaD
HaD

HEZKÉ VÁNOCE!!!

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:23® HaD
HaD

a je to :-) lehký facelif designu a to hlavní – ATLAS RYB – http://www.chytej.cz/atlas_ryb/

NALEZNETE HO V ENCYKLOPEDIÍCH!

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:07® HaD
HaD

VY JSTE MILOUČCÍ…TEĎ DRŽTE PALCE, AŤ SE NÁM TO PODAŘÍ BEZ PROBLÉMŮ NAHODIT. CHUDÁK MÍRA SE HODNĚ NADŘEL ALE MĚLO BY TO BÝT TO NEJLEPŠÍ, CO SE DÁ NA ČESKOSLOVENSKÉM INTERNETU NAJÍT

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:06® Beer.Beda
Beer.Beda

skwor> Pozorný to chlapec :-))

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:06® skwor
skwor

HaD> Tak to mají na FB rozbitý :-D aspoň jsem první kdo Ti přeje :-)