Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:51® HaD
-
cormaxx> díkyyyy
A to máme ještě v plánu pár kroků
vpřed! 
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:50® cormaxx
-
Chytej.cz: Podoba stránek super,ale ten atlas je Famózní! Za ten by jste se nemuseli stydět,ani kdyby byl v knižní podobě a prodával se.Vy jste šli jiným směrem a dali ho široké veřejnosti.Za to klobouk dolů! Za sebe musím Poděkovat.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:45® HaD
-
osprey> dobrou chuť a už ten net odpoj a užívej! Za tenhle finiš si to rozhodně zasloužíš!!! Děkuji za všechny!
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:43® osprey
-
Takže se hlásím z druhého konce republiky, což tady na síti není poznat. Než zasednu ke kaprovi a salátu, dovoluju si popřát všem chytejákům krásné a pohodové svátky a ten nejlepší možný rok 2010, jaký si každý může přát. Mějte se.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:43® osprey
-
hering: Je to i tvoje zásluha.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:37® hering
-
Jen jsem to zatím tak prolétl,ale je to super!Hezký dárek.Dík!
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:12® crazykapr
-
Je to super
Bezvaaa - Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:11® Jak.novi
-
HaD> Tobě též

- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:10® džigit
-
Fajne to je synci,moc fajne,enem baby řvu,co u teho PeCka furt robim.Pry je Ježaty na štrece a ja na netu.Šak je je štědry den,pravil sem,tak že pry mně tež cosyk uštědři…No chapete ju?Ale požeru,prolitnu darki a zdeřim tu.A kdyby ni,tož Šťasne a vesele Džigit/Ostrava/
Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 16:11:23 uživatelem džigit. - Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:03® spike
-
HaD> taky přeji šťastné a veselé.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:02® Prutos
-
HaD> I Tobě Davide!
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:00® HaD
-
tak hezký vánoce kamarádi a já běžím z kanclu do tepla domova smažit řízky!
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:51® HaD
-
SEM TAM JEŠTĚ BUDEME NĚCO LADIT – CHYBIČKY HLAŠTE PROSÍM V DISKUZI S ADMINY
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:49® filip111
-
HaD> hezký
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:46® Jak.novi
-
HaD> Fakt bezva

- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:44® Libor
-
HaD> Davide, fajn změna, osobně to vítám!
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:41® Prutos
-
Pěkné, fajn změna. A atlas, paráda!
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:41® cormoran
-
Chytej.cz> Tomu říkám krok, nebo ještě lépe skok vpřed, opravdu povedený

- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:34® HaD
-
Sander> díky
A jedeme dál… - Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:34® skwor
-
HaD> Hezký, díky.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:32® Sander
-
HaD > všem vám děkujem. Je to pecka! Krásné, plné důležitých informací, jistě o veliký důvod víc zavítat právě na tento server.
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:32® frenki
-
…
Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 15:35:25 uživatelem frenki. - Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:32® frenki
-
…
Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 15:33:16 uživatelem frenki. - Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:31® frenki
-
Zdravím: všem přeji krásné prožití svátků, a také velké úlovky v novém roce!!!!
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:25® spike
-
HaD> pěkný vzhled stránek, idu se kouknout do atlasu
Tento příspěvek byl editován 24.12.2009 15:25:26 uživatelem spike. - Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:23® HaD
-
HEZKÉ VÁNOCE!!!
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:23® HaD
-
a je to
lehký facelif designu a to hlavní – ATLAS
RYB – http://www.chytej.cz/atlas_ryb/NALEZNETE HO V ENCYKLOPEDIÍCH!
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:07® HaD
-
VY JSTE MILOUČCÍ…TEĎ DRŽTE PALCE, AŤ SE NÁM TO PODAŘÍ BEZ PROBLÉMŮ NAHODIT. CHUDÁK MÍRA SE HODNĚ NADŘEL ALE MĚLO BY TO BÝT TO NEJLEPŠÍ, CO SE DÁ NA ČESKOSLOVENSKÉM INTERNETU NAJÍT
- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:06® Beer.Beda
-
skwor> Pozorný to chlapec

- Čtvrtek 24. prosince 2009 v 16:06® skwor
-
HaD> Tak to mají na FB rozbitý
aspoň jsem první kdo Ti
přeje 
