Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Středa 23. prosince 2009 ve 21:52® Sander
-
Beer.Beda > krásný, škoda z nich pít. Mám podobné v práci na čaj, s candátem.
- Středa 23. prosince 2009 ve 21:50® Sander
-
Adam a Zoles > oběma vám také přeji krásné prožití Vánoc, kdyby jsme se už neviděli, hodně zdraví a štěstí do nadcházejícího roku.
- Středa 23. prosince 2009 ve 21:50® Libor
-
skwor> souhlasim, a jsou tam?
- Středa 23. prosince 2009 ve 21:48® Sander
-
Zoles > ahoj, dneska jsem se byl kouknout na řeku a zatím to není možné, led je všude. Pokud se nezvedne voda, obávám se že to bude tát tak pomalu, že to možná do konce roku nestihnem. A pak už je vymalováno.
Horší je, že 3°C nad nulou jsou strašně málo, sněhu tu byly asi tři centimetry, takže pokud nezaprší, voda se nezvedne, nemá z čeho.
Jinak platí to, že nejdříve bych mohl 27.12., zdržíš se v Čechách?
- Středa 23. prosince 2009 ve 21:43® skwor
-
cormaxx> Pokud počasí dovolí, tak jo.
Libor> Musíme si dát předcevzetí do nového roku – hned jak sleze led se sejít na Záplavách a poškádlit místní líny

- Středa 23. prosince 2009 ve 21:42® Zoles
-
Sander> cau tady adam, tak jak s tema treskama, kdy by se ti to hodilo,mozna bychoms brachou prijeli,kdyztak napis na brachu..teda na zolesa,uzjsem v domazlicich,a hlavne aby tam nebyl led kdyz uzprijedeme.
stastne a vesele - Středa 23. prosince 2009 ve 21:01® cormaxx
-
Jdete zítra někdo na fišle? (No možná spíš jen k vodě
) - Středa 23. prosince 2009 ve 20:49® Beer.Beda
-
Tak hoši.U potencionální tchýně už se nadělovalo.Potěší takovéhle maličkosti.Je to moc pěkný a vejde se tam spouta grogu.

- Středa 23. prosince 2009 ve 20:49® Sander
-
Počítadlo příchodu Ježíška je dobrá věc, ale k nám Ježíšek chodí až v šest, ne ve tři.
- Středa 23. prosince 2009 ve 20:37® Sander
-
Libor > Ty jo, ani nevím jak si vlastně vedem. Teď je ale blbá doba, navrhuji zakopat válečnou sekeru do příštího roku.
- Středa 23. prosince 2009 ve 20:36® Libor
-
Sander> Petře, uznávám (až na tu chybu), vždyť víš že já s Tebou bojuju za větší náhledy zejména v rubrice „Z lovu“..
Tento příspěvek byl editován 23.12.2009 19:37:42 uživatelem Libor. - Středa 23. prosince 2009 ve 20:31® Sander
-
Libore uznej sám, že takhle je to hezčí, nezávisle na mém včerejším rozpoložení.
- Středa 23. prosince 2009 ve 20:28® Libor
-
Sander> rozkaz, od tý doby co si začal pít jsi nějakej puntičkář..


- Středa 23. prosince 2009 ve 20:23® Sander
-
Hm, budu muset přiznat barvu, že jsem s těma gumama v tom sklepě pospíchal. Tady by úpravy nepomohly ani kdybych tím výtahem jezdil do rána.
No co, stejně už chtěla koupit novej…
Tento příspěvek byl editován 23.12.2009 19:25:04 uživatelem Sander. - Středa 23. prosince 2009 ve 20:21® sus1
-
Libor> Kdepak,lidem se nezavděčíš, i kdybys je na …

Máš to pěkný.
- Středa 23. prosince 2009 ve 20:19® Beer.Beda
-
ještě jedna věc, on nenosí stromeček Ježíšek.Já myslel, že jo.
- Středa 23. prosince 2009 ve 20:18® Beer.Beda
-
Sander> To máš uměláka jo??Nebo pod gumama skladuješ jedinečné zrzavé torzo, připomínající stromek?
- Středa 23. prosince 2009 ve 20:14® zlomiljsemprut
-
Sander> Tak to musela být příjemná hodinka.
Dneska jelo všech 25 pokladen a asi jsem čekal 20 – 30 minut. K tomu
jak nějaký havíř dával na ten pás věci rychlostí pendolína v zimě,
tak nervy mi tekly uplně ze všeho! Už se těším na příští rok… - Středa 23. prosince 2009 ve 20:13® Sander
-
Libor > ano, šupa, ale obrázek by se zde vyjímal lépe než odkaz

- Středa 23. prosince 2009 ve 20:09® Sander
-
zlomiljsemprut > v pondělí. Fronta asi 5 minut, takže cajk. Prý to bylo utrpení v neděli, říkali na Kissu, že u kas až hodina čekání.
- Středa 23. prosince 2009 ve 20:09® Prutos
-
Sander> Však ono tam dlouho nevydrží…
- Středa 23. prosince 2009 ve 20:08® zlomiljsemprut
-
Libor> Šupa!

- Středa 23. prosince 2009 ve 20:07® zlomiljsemprut
-
Sander> Chápu!
V tom čuprmarketu jsi byl dneska?
Já dneska navštívil Tesco a málem jsem se nervově zhroutil. Všude tuna
lidí. Musel jsem se pokaždé schovat v oddělení kojeneckých potřeb, kde
nikdo nebyl a tak jsem si mohl oddechnout. Prostě miluji tyhle předvánoční
akce! Fakt naprostý bígus! - Středa 23. prosince 2009 ve 20:06® HaD
-
džigit> noooo, pokud budeš detailista, odlož to o den

- Středa 23. prosince 2009 ve 20:04® Libor
- Středa 23. prosince 2009 ve 20:02® Sander
-
zlomiljsemprut > v Globusu měli kýbl čipsů za páďo, jsem ho u Mušketýrů skoro vyjel, asi u toho nebudu koštovat nic.
- Středa 23. prosince 2009 ve 20:01® Sander
-
Prutos > a já myslel že cukroví se jí…

No nemysli si, mám to s tím stromkem náhodou dost náročný, musím pro něj do sklepa, a momentálně je na něm naházenejch 8 gum na Megána a navrch disky, ani nevím jestli bude použitelnej – už jen proto jsem se nabídl, že tam pro něj dojdu sám. Ještě ho ve výtahu trošku upravím

- Středa 23. prosince 2009 v 19:58® zlomiljsemprut
-
Sander> Tuto metodu zdobení jsem praktikoval dneska odpoledne. Jen jsem u toho ještě koštoval letošní cukroví… A teď jdu na salát.
- Středa 23. prosince 2009 v 19:57® Prutos
-
Sander> Vidim že to máme podobný
I když, já věšim
cukroví. - Středa 23. prosince 2009 v 19:54® Sander
-
Tak, musím jít zdobit stromek.
Respektive mamča bude zdobit, já budu z gauče vleže říkat, jak to má pěkný. Jako loni.
