Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Středa 23. prosince 2009 v 19:37® zlomiljsemprut
-
Robur> Přidat ještě dva fíky a udržet Sešívané daleko od Trvaje.
Tento příspěvek byl editován 23.12.2009 18:38:09 uživatelem zlomiljsemprut.
A je to! A na Kladno už jenom osm bodů… 
- Středa 23. prosince 2009 v 19:33® Robur
-
Kometa x Sl 2:1
- Středa 23. prosince 2009 v 19:27® Dejwík2504
- Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.

- Středa 23. prosince 2009 v 18:46® zlomiljsemprut
-
Hmmm, jak tak koukám, všichni Brňáci jsou na hokeji…
Dneska proti Praze. 
- Středa 23. prosince 2009 v 18:04® džigit
-
HaD> to bude hustý! Chtěl bych vidět,kolik nás dojde včas k večeři

- Středa 23. prosince 2009 v 18:00® Jak.novi
-
sus1> Sumec jak vyšitej

- Středa 23. prosince 2009 v 18:00® Jak.novi
-
džigit> Zdraví potřebuješ. Protože v našich končinách dříve narazíš na nemocný prasátka než na ledovec

- Středa 23. prosince 2009 v 17:59® sus1
- Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.

- Středa 23. prosince 2009 v 17:56® HaD
-
tak dáreček bude zítra v 15:00

- Středa 23. prosince 2009 v 17:55® džigit
-
Jak.novi> přeje se hlavně štěstí,si vzpomeň na Titanic.Skoro všichni tam byli zdraví…
Tento příspěvek byl editován 23.12.2009 16:56:37 uživatelem džigit.
Ale pěkně si včera ponocoval 
- Středa 23. prosince 2009 v 17:54® Jak.novi
-
Všem klukům i holkám chytejáckým přeji šťastný a veselý Vánoce.
Tento příspěvek byl editován 23.12.2009 16:54:10 uživatelem Jak.novi. - Středa 23. prosince 2009 v 17:51® sus1
-
Sander> To je fakt,a ještě mě krmit klobáskama???

- Středa 23. prosince 2009 v 17:26® Sander
-
sus1 > proč by ji nevzal, dostat prašule za to že mě zavřou do kadibudky téměř po celou dobu natáčení by mi taky nevadilo

- Středa 23. prosince 2009 v 17:24® sus1
-
HaD> Se divim,že na to kejv a roli vzal.
- Středa 23. prosince 2009 v 17:22® HaD
-
džigit> vyřídím!!! večer mu zavolám.
- Středa 23. prosince 2009 v 17:21® HaD
-
sus1> jo, to kravina byla. Sám Ruda mi to říkal hned jak to šlo do kin

- Středa 23. prosince 2009 v 16:52® sus1
-
Sander> Jo, je.
Já to taky viděl v pc.
- Středa 23. prosince 2009 v 16:46® Sander
-
sus1 > už pomalu nevím jak se zapíná televize, když už někde trávím nudu, tak na netu. Asi jsem to neviděl, a co se Ulice týče, viděl jsem s Peškem půl dílu jak psal Miriam dopis, kterej nenašla. Tak nevím jestli ji nakonec vobtáh nebo ne…

Jo počkej, to asi myslíš to jak Čtvrtníček vegetuje u rybníka v tom baru, kterej pak vyhoří. To jsem viděl myslím loni v zimě, pokud je to ono.
- Středa 23. prosince 2009 v 16:41® sus1
-
Sander> Copak Miriam,ale viděl si ten film Poslední plavky??jak tam Rudla tahá sumce a on s ním surfuje v rybníce???!!

Jinak film kravina na entou.
- Středa 23. prosince 2009 v 16:38® džigit
-
Sander> šak by mu za nás popřál sílu v prutu a pružnost v blanku…
Tento příspěvek byl editován 23.12.2009 15:40:14 uživatelem džigit.
- Středa 23. prosince 2009 v 16:32® petrcech
-
HaD> Už se na ten dárek nemůžu dočkat.
- Středa 23. prosince 2009 v 15:50® Joko
-
Sander>

- Středa 23. prosince 2009 v 15:18® Sander
-
džigit > Ruda má teď jiné starosti. Neví jak by vobtáh Miriam, a ty na něj s nějakýma přáníčkama…
- Středa 23. prosince 2009 ve 14:54® džigit
-
HaD> A co kdyby si za nás všechny z Chytej vyřídil hezké Vánoce a štěstí do Nového roku pro Rudlu Hrušínského a samozřejmě Vám,kteří se o nás staráte.

- Středa 23. prosince 2009 ve 13:56® sus1
-
CeP> Dobrá,píšu si tě jako zájemce.Tet je zrovna mají.

- Středa 23. prosince 2009 ve 13:56® Jak.novi
-
Sander>

- Středa 23. prosince 2009 ve 13:56® Sander
-
Jak.novi > to známe, Kelišová…
- Středa 23. prosince 2009 ve 13:55® Jak.novi
-
HaD> Krásný PFko.
- Středa 23. prosince 2009 ve 13:55® Jak.novi
-
Sander> Nebuj, já budu mlčet jako hrob.
- Středa 23. prosince 2009 ve 13:45® CeP
-
sus1> ja bych vedel co se stenatama. takova psíčková, nebo štěkanátky.. mlask.. a co teprva hafburgr.. slint…
