Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Středa 23. prosince 2009 ve 12:06® Sander
-
Prutos > rád ty dírky oželím, počkám až se to venku vyblbne a pak ty fišky zkusím. Rozhodně mi je tahle varianta milejší, než to co bylo minulý týden.
- Středa 23. prosince 2009 ve 12:04® spike
-
Sander>
u nás už po sněhu není ani vidu ani slechu
jenže led stále drží a tak okouny prubnout stále nemůžu - Středa 23. prosince 2009 ve 12:02® Prutos
-
Sander> Poslední dobou mě to počasí pěkně sere. Kosa jak na sibiři…tak už jsem se těšil, jak si mezi svátkama zadírkařím. Včera se oteplilo a navíc v noci začalo pršet. Sníh i vidina lovu na dírkách jsou pryč. A ven na fišku se zas nedá

- Středa 23. prosince 2009 v 11:54® Sander
-
spike > jedině dobře, jen ať prší. Tímhle tempem by mohl být ten sníh zítra v pánu. Ještě kdyby se zvedla voda, odfrčely ty tlustý zasněžený ledy a konečně začla fajn sezona.
- Středa 23. prosince 2009 v 11:52® tom_f
-
no no potom co sem zde způsobyl bych se ani nedivil
Tento příspěvek byl editován 23.12.2009 10:52:44 uživatelem tom_f.
- Středa 23. prosince 2009 v 11:50® sus1
-
Sander>

- Středa 23. prosince 2009 v 11:47® Sander
-
sus1 > šak já to pochopil správně

- Středa 23. prosince 2009 v 11:45® sus1
-
Sander> Myslel jsem ale do mínusu.
Tento příspěvek byl editován 23.12.2009 10:46:32 uživatelem sus1.
měli tam bejt uvozovky. - Středa 23. prosince 2009 v 11:45® spike
-
Sander> u nás vydatně do teď pršelo:)
- Středa 23. prosince 2009 v 11:45® Sander
-
tom_f > já nevím, zeptej se susa.
- Středa 23. prosince 2009 v 11:44® tom_f
-
sus1> To sem teď tak oblíbený??????
Tento příspěvek byl editován 23.12.2009 10:45:09 uživatelem tom_f. - Středa 23. prosince 2009 v 11:43® Sander
-
sus1 > zase si tak nefandi.

- Středa 23. prosince 2009 v 11:24® sus1
-
Že by mě v oblíbenosti tom-f předehnal??!!

- Středa 23. prosince 2009 v 10:56® Alov
-
No nic. Jedu kupovat dárky. Nejvyšší čas
Zatím zdar všem 
- Středa 23. prosince 2009 v 10:55® Alov
-
Sander> Njn. Jiný kraj, …
Tento příspěvek byl editován 23.12.2009 09:55:16 uživatelem Alov.
Ještě pujdu na vánočního
kapra asi 
- Středa 23. prosince 2009 v 10:53® Sander
-
Alov > tady jeden.
- Středa 23. prosince 2009 v 10:52® Alov
-
U nás je +8C , tak nesejčkujte

- Středa 23. prosince 2009 v 10:50® Sander
-
Ty dneska bude asi bouraček, nechci vidět večerní zprávy.
Jedu po vsi, blinkr doprava, stočím rejd a tu odbočku jsem stejně asi o 20m přejel. Čistej led.
- Středa 23. prosince 2009 v 10:49® skwor
-
tom_f> Aspoň se tu něco dělo

- Středa 23. prosince 2009 v 10:27® Libor
-
tom_f> no zas tak moc se nestalo, vítej na chytej.cz.
- Středa 23. prosince 2009 v 10:13® tom_f
-
VŠEM!!!!!! Chci se vám všem omluvit za to jak jsem včera působyl na chytej. Zkoušel jsem server sem nový a nevím jak to tu chodí, nechtěl bych tu dělat nějaký rozruh tak se omlouvám.
- Středa 23. prosince 2009 v 9:25® Sander
-
hecht > však jsem říkal že to byl jeden z nejnáročnějších pracovních dní v roce
V osm jsem padnul jak nemluvně.No jo, musím pro kapry.
Pájo a díky.
- Středa 23. prosince 2009 v 1:59® hecht
-
Sander nelhal, bohužel jsem tu mátohu co se tak jmenuje dnes večer zahlídnul.Řeknu vám, že z něj šel strach.Odhaduji to na večer tématicky zaměřený na dílo Arama Chačaturiana

- Úterý 22. prosince 2009 ve 23:33® osprey
-
Libor> Toto je v zásadě náplní devítiletého vzdělávacího procesu

- Úterý 22. prosince 2009 ve 23:05® Libor
-
osprey> naučit delší věty, kapku slušnosti, naklonovat a máš vystaráno

- Úterý 22. prosince 2009 ve 22:45® kubas
-
džigit> koukám, že ty nechceš zůstat pozadu co?

- Úterý 22. prosince 2009 ve 22:25® Robur
-
Libor, souhlasím s tebou, navíc si velmi vkusně na oživení vybral i moje fórum. Normálně je to diskuse Ostrava, fórum Ostrava…
- Úterý 22. prosince 2009 ve 22:19® Jak.novi
-
osprey> Něco mi uniklo ?

- Úterý 22. prosince 2009 ve 22:16® osprey
-
Libor> No, tady je to šok.
Já taky mladíka nevyhodil, jen jsem mu vysvětlil, že bych od něj očekával místo výkřiků že tmy souvislý projev.
Fakt je, že pro velkou část dnešní mládeže je to totéž, jako kdybych ho vyhodil.

- Úterý 22. prosince 2009 ve 22:06® Libor
-
Tady to začíná žít a hned se bouříte..

