Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 21:48® osprey
-
džigit> Tam je to daleko a chachaři by ho vypiskali

- Úterý 22. prosince 2009 ve 21:45® džigit
-
osprey> zlatej člověk
jo a v „Ostravě“ nebyl 
- Úterý 22. prosince 2009 ve 21:41® osprey
-
džigit> Klid – už je po všem.
Prosíme naše pravidelné návštěvníky, aby se neznepokojovali, dali si klidně
a dál nerušeně sledovali poklidně plynoucí dění na těchto
stránkách
- Úterý 22. prosince 2009 ve 21:33® džigit
-
Sem si chtěl dát konzervu mušlí a teď se bojím,že na mně to pako jukne.Si jdu dát panáka… Můžu si vůbec otevřít něco z Ostravy,nebo ho tam taky potkám??? Po 12 hodinách na úřadě a ještě toto..........:-/
Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 20:36:49 uživatelem džigit. - Úterý 22. prosince 2009 ve 21:31® Robur
-
jste nějací nervní o svátcích klidu a míru
, zas úplné chujoviny nepíše, málo kdo má Nobelovku baj okov
15 letech - Úterý 22. prosince 2009 ve 21:29® Beer.Beda
-
Jdu spát.Na tohle nemám nerva.Tak to tady dejte do pořádku.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 21:25® džigit
-
kubas> no a včil Babo raď,co s takovým dementem?!? Žlutá,červená a výmaz? Tady asi osobka moc nepomůže…
Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 20:26:28 uživatelem džigit. - Úterý 22. prosince 2009 ve 21:02® kubas
-
Beer.Beda> přesně, taky jsem mu poslal pěknou zprávu :-/
- Úterý 22. prosince 2009 ve 20:59® Beer.Beda
-
kubas> To mi povídej, jak kdybych byl na jiném serveru
- Úterý 22. prosince 2009 ve 20:58® kubas
-
Beer.Beda> jsem jak z Jiříkova vidění, říkám se podívám na fórum co je novýho, nějakej vtípek, pfko… Tohle není normalní, ten borec si dělá pi.u nebo co :-/. Mě máloco nasere, ale tohle pos.al

- Úterý 22. prosince 2009 ve 20:23® Beer.Beda
-
Zastavte ho!!!!!!!!tom_f neni normální.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 20:18® Beer.Beda
-
Koukam že to tady tom_f pořádně rozhodil.Asi je pln zkušeností.

- Úterý 22. prosince 2009 v 17:36® Sander
-
Libor > hamba mi, doufám že se na to přes svátky zapomene.
- Úterý 22. prosince 2009 v 17:34® kubas
-
inspo> aby ses nepo…
, kdo na to má furt myslet 
- Úterý 22. prosince 2009 v 17:33® Libor
-
Sander> vochmelko..
- Úterý 22. prosince 2009 v 17:28® inspo
-
kubas> K…a. Už zase?
- Úterý 22. prosince 2009 v 17:25® Sander
-
No je mi strašně špatně, kor po té přetvářce když jsem rádoby střízluvej procházel bránou… mi píše kamarád že celkem ostuda…
- Úterý 22. prosince 2009 v 17:22® kubas
-
Sander> proběhl tekutej kapřík?

- Úterý 22. prosince 2009 v 17:21® inspo
-
Sander> Nekecej.

- Úterý 22. prosince 2009 v 17:20® Sander
-
Ty vago, rozloučení v práci bylo náročnějěí než jsem čekal…
- Úterý 22. prosince 2009 v 17:18® CeP
-
Robur> uz jsem ready. trochu se mne to protahlo
- Úterý 22. prosince 2009 v 16:46® kubas
-
Alov: jn, to mě taky pobavilo, aby měl o 3 koruny víc, to by se mu muselo fakt vyplatit

- Úterý 22. prosince 2009 v 15:18® džigit
-
Robur>E Trex legend- to mám.Docela baští baterie,při větší oblačnosti a v lese s hustým porostem obzvlášť a po nějakém roce se mi vytratila data z dodaného DVD.
Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 14:19:37 uživatelem džigit. - Úterý 22. prosince 2009 v 15:02® Robur
-
tuším něco jako trex, dle mého to dával mounfield na kola, Garmin?
- Úterý 22. prosince 2009 ve 14:45® džigit
-
Já Vám na odlehčenou přidal vtip-sem si vzpomněl,jak se tu řešil „starý čtyřicátník“

- Úterý 22. prosince 2009 ve 14:35® CeP
-
tak jsem si rekl, ze je treba odlehcit naladu v obecne vypjatem vanocnim shonu, vytahl jsem svou nejoblibenejsi kucharku, oprasil scaner a tu davam neco k dobru i s malou ochutnavkou
http://hdu.ic.cz/jak_zabit_kapra
Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 13:38:01 uživatelem CeP.


- Úterý 22. prosince 2009 ve 14:31® Alov
-
kubas> No ten článek je teda dobrá břečka. Ještě ted se válím smíchy při představě prodejce čekajícího na nádech kapra

- Úterý 22. prosince 2009 ve 14:27® CeP
-
Robur> jaky presne je to typ navigace? odkazy mas tady:
na gc.cz, hned na uvodni strane mas odkazy ke vsemu co potrebujes nastudovat, pak se na gc.com zaregistrujes a muzes zacit hledat. poslu ti pak jeste par uzitecnych skriptu do firefoxe.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 14:22® Robur
-
Cepe, dostanu navigaci,ale nemluvící a takovou tu turistickou bo psík musí na vycházky a já musím mít cíl, tj. ty kešky. Hoď mi na to pls, nějaké odkazy, ať nemusím pročítat plky, stačí dva zásadní.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 14:17® kubas
-
Robur> tak to je, jak když místo smrtící injekce člověkovi začneš uřezávat ruce, nohy a postupně všecko až umře
. Tak Mrtvej bude tak jak tak, ale…
