Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 22. prosince 2009 ve 21:48® osprey
osprey

džigit> Tam je to daleko a chachaři by ho vypiskali:-)

Úterý 22. prosince 2009 ve 21:45® džigit

osprey> zlatej člověk:-) jo a v „Ostravě“ nebyl :-))

Úterý 22. prosince 2009 ve 21:41® osprey
osprey

džigit> Klid – už je po všem.

Prosíme naše pravidelné návštěvníky, aby se neznepokojovali, dali si klidněpivo a dál nerušeně sledovali poklidně plynoucí dění na těchto stránkách:-)

Úterý 22. prosince 2009 ve 21:33® džigit

Sem si chtěl dát konzervu mušlí a teď se bojím,že na mně to pako jukne.Si jdu dát panáka… Můžu si vůbec otevřít něco z Ostravy,nebo ho tam taky potkám??? Po 12 hodinách na úřadě a ještě toto..........:-/

Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 20:36:49 uživatelem džigit.
Úterý 22. prosince 2009 ve 21:31® Robur
Robur

jste nějací nervní o svátcích klidu a míru:-D , zas úplné chujoviny nepíše, málo kdo má Nobelovku baj okov 15 letech

Úterý 22. prosince 2009 ve 21:29® Beer.Beda
Beer.Beda

Jdu spát.Na tohle nemám nerva.Tak to tady dejte do pořádku.

Úterý 22. prosince 2009 ve 21:25® džigit

kubas> no a včil Babo raď,co s takovým dementem?!? Žlutá,červená a výmaz? Tady asi osobka moc nepomůže…

Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 20:26:28 uživatelem džigit.
Úterý 22. prosince 2009 ve 21:02® kubas
kubas

Beer.Beda> přesně, taky jsem mu poslal pěknou zprávu :-/

Úterý 22. prosince 2009 ve 20:59® Beer.Beda
Beer.Beda

kubas> To mi povídej, jak kdybych byl na jiném serveru

Úterý 22. prosince 2009 ve 20:58® kubas
kubas

Beer.Beda> jsem jak z Jiříkova vidění, říkám se podívám na fórum co je novýho, nějakej vtípek, pfko… Tohle není normalní, ten borec si dělá pi.u nebo co :-/. Mě máloco nasere, ale tohle pos.al :-((

Úterý 22. prosince 2009 ve 20:23® Beer.Beda
Beer.Beda

Zastavte ho!!!!!!!!tom_f neni normální.

Úterý 22. prosince 2009 ve 20:18® Beer.Beda
Beer.Beda

Koukam že to tady tom_f pořádně rozhodil.Asi je pln zkušeností.:-))

Úterý 22. prosince 2009 v 17:36® Sander
Sander

Libor > hamba mi, doufám že se na to přes svátky zapomene.

Úterý 22. prosince 2009 v 17:34® kubas
kubas

inspo> aby ses nepo… :-) , kdo na to má furt myslet :-P

Úterý 22. prosince 2009 v 17:33® Libor
Libor

Sander> vochmelko..

Úterý 22. prosince 2009 v 17:28® inspo

kubas> K…a. Už zase?

Úterý 22. prosince 2009 v 17:25® Sander
Sander

No je mi strašně špatně, kor po té přetvářce když jsem rádoby střízluvej procházel bránou… mi píše kamarád že celkem ostuda…

Úterý 22. prosince 2009 v 17:22® kubas
kubas

Sander> proběhl tekutej kapřík? :-)

Úterý 22. prosince 2009 v 17:21® inspo

Sander> Nekecej. :-)

Úterý 22. prosince 2009 v 17:20® Sander
Sander

Ty vago, rozloučení v práci bylo náročnějěí než jsem čekal…

Úterý 22. prosince 2009 v 17:18® CeP
CeP

Robur> uz jsem ready. trochu se mne to protahlo

Úterý 22. prosince 2009 v 16:46® kubas
kubas

Alov: jn, to mě taky pobavilo, aby měl o 3 koruny víc, to by se mu muselo fakt vyplatit :-)

Úterý 22. prosince 2009 v 15:18® džigit

Robur>E Trex legend- to mám.Docela baští baterie,při větší oblačnosti a v lese s hustým porostem obzvlášť a po nějakém roce se mi vytratila data z dodaného DVD.

Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 14:19:37 uživatelem džigit.
Úterý 22. prosince 2009 v 15:02® Robur
Robur

tuším něco jako trex, dle mého to dával mounfield na kola, Garmin?

Úterý 22. prosince 2009 ve 14:45® džigit

Já Vám na odlehčenou přidal vtip-sem si vzpomněl,jak se tu řešil „starý čtyřicátník“ :-))

Úterý 22. prosince 2009 ve 14:35® CeP
CeP

tak jsem si rekl, ze je treba odlehcit naladu v obecne vypjatem vanocnim shonu, vytahl jsem svou nejoblibenejsi kucharku, oprasil scaner a tu davam neco k dobru i s malou ochutnavkou

http://hdu.ic.cz/jak_zabit_kapra

Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 13:38:01 uživatelem CeP.
foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29710.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29711.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29712.jpg
Úterý 22. prosince 2009 ve 14:31® Alov
Alov

kubas> No ten článek je teda dobrá břečka. Ještě ted se válím smíchy při představě prodejce čekajícího na nádech kapra :-D :-D :-D

Úterý 22. prosince 2009 ve 14:27® CeP
CeP

Robur> jaky presne je to typ navigace? odkazy mas tady:

http://www.geocaching.cz

http://www.geocaching.com

na gc.cz, hned na uvodni strane mas odkazy ke vsemu co potrebujes nastudovat, pak se na gc.com zaregistrujes a muzes zacit hledat. poslu ti pak jeste par uzitecnych skriptu do firefoxe.

Úterý 22. prosince 2009 ve 14:22® Robur
Robur

Cepe, dostanu navigaci,ale nemluvící a takovou tu turistickou bo psík musí na vycházky a já musím mít cíl, tj. ty kešky. Hoď mi na to pls, nějaké odkazy, ať nemusím pročítat plky, stačí dva zásadní.

Úterý 22. prosince 2009 ve 14:17® kubas
kubas

Robur> tak to je, jak když místo smrtící injekce člověkovi začneš uřezávat ruce, nohy a postupně všecko až umře :-) . Tak Mrtvej bude tak jak tak, ale…