Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 14:07® CeP
-
tohle stoji za precteni:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/…olecnost.asp?…
s rybarinou to ma sice pramalo spolecneho, nicmene na odlehceni predvanocniho shonu proc ne?
- Úterý 22. prosince 2009 ve 13:36® džigit
-
kubas> si měl „sojáky“ upozornit na ten masakr,ještě jim praskne cévka :-/ a takový hezký název „Hobby“
Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 12:37:03 uživatelem džigit.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 13:32® Robur
-
Kubas, a jak jde o tu rybu, když je mrtvá? To je jako když ve filmu Skála se ptá Connery Cageho, zda má už jasně mrtvého borca zabít ještě jednou.
Jinak v tom článku co dáváš okdaz mne zaujal termín odplooutvení, škoda že se autor nedržel linie a nepokračuje odhlavením a odocasením…
Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 12:39:55 uživatelem Robur.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 13:30® džigit
-
osprey> ale výdrž,jo holt profík.A na to už Kubas ohled nebral
Bych chtěl vidět,jak by našel „žábro“ 
- Úterý 22. prosince 2009 ve 13:21® kubas
-
osprey> jo tak jsou, já netvrdím, že né, jen jsem si nedávno přečetl tento článek ze zvědavosti a když jsem šel okolo, tak jsem chtěl juknout, jak moc se co děje ve skutečnosti a dopadlo to podle očekávání

- Úterý 22. prosince 2009 ve 13:17® osprey
-
džigit: Jeden kapr, jeden grog.
kubas: Předpisy znám. Jsou horší věci naž to, co jsi popsal a zcela podle předpisů.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 13:06® sus1
-
HaD> Jo, tak to máš.
Tento příspěvek byl editován 22.12.2009 12:09:26 uživatelem sus1.
Já už na to mam jen měsíc a půl.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 12:58® kubas
-
džigit> asi tak
Robur: no ono nejde o chuť.. jako spíš
o tu rybu
osprey: http://hobby.idnes.cz/…by-domov.asp?…
Správně by se měl kapr omráčit ranou tupým předmětem do temene hlavy.
Když už se nehýbe, měl by se zabodnout nůž za žábry, přetnout céva a
kapr by se měl nechat minimálně pět vteřin vykrvácet..... - Úterý 22. prosince 2009 ve 12:55® džigit
-
Robur> a jak to je u sojových kaprů? Včil musíš poradit aj ortodoxním CHaP

- Úterý 22. prosince 2009 ve 12:48® Robur
-
co furt máte s těma žábrama, pokud upižlá hlavu, tak krev má kudy odtékat a v té zimě to s odtokem taky nebude žádná hitparáda. Když mám čas a klid, tak žábra přeříznu, když ne, tak to nedělám, nevidím v chuti masa rozdíl.
- Úterý 22. prosince 2009 ve 12:46® džigit
-
osprey> myslíš groga?!?

- Úterý 22. prosince 2009 ve 12:40® osprey
-
kubas> Kdoví, jak by ses na to díval, když bys v týhle kose pidlil šedesátýho…
- Úterý 22. prosince 2009 ve 12:40® džigit
-
kubas> zřejmě slušnej oddíl

- Úterý 22. prosince 2009 ve 12:36® kubas
-
džigit> wole
Jinak dneska jsem šel ve městě okolo prodeje
kaprů(Rybníkářsvtí Pohořelice) a schválně jsem čekal, jak budou naši
„zabijáci“ zabíjet kapry… Paní si vybrala kapříka cca 3kg. Chlap ho
vzal „tupým“ předmětem( jakýmsi sekáčkem) po hlavě a né aby mu
třeba přeřízl žábra, to ho ani nenapadlo, kapra hnedka vykuchal odřízl
mu hlavu a vůbec mu nevadilo, že mu kapr málem utekl o ulici dál.
Schválně jsem se podíval, jestli na to jen nezapoměl a druhýho „zabil“
pesně tak. Měl silně popito grogu, do kterýho mu kapala voda z kapra při
přenášení, sem tam mu tam něco spadlo. To musela být fakt mňamka
. Tak si říkám, že u tohodle stánku bych si kapra nekoupil, to už bych
možná radši skousl pangase 
- Úterý 22. prosince 2009 ve 12:29® osprey
-
HaD> Bude osobka.
- Úterý 22. prosince 2009 v 11:59® HaD
-
džigit>

- Úterý 22. prosince 2009 v 11:59® HaD
-
sus1> jooo hochu…ještě pět let a 3 dny…ještě mám čas

- Úterý 22. prosince 2009 v 11:59® džigit
-
HaD> nebo se spoj s dotyčným starším otcem,ať Ti dá nějaký přebytečný cajk pro potřebné/viz fishbony/ a natři mladého.Von už si otec pak „patřičný“ dárek vybere
A ještě potěšíš
Kubase 
- Úterý 22. prosince 2009 v 11:58® 1Mara
-
sus1> Ahoj kamaráde ty taky ještě žiješ ?
jujkni na Ústí na odkaz hříbek 
- Úterý 22. prosince 2009 v 11:34® sus1
-
HaD> A ty si koukej jěště něco nakoupit,než to dotáhneš na tu 40tku.
, pak budeš starej. - Úterý 22. prosince 2009 v 11:31® sus1
-
Nooo,Jelikož je to starší člověk,tak.....

CePe,tak to ty už nedostaneš nikdy nic.
dle roků. - Úterý 22. prosince 2009 v 11:08® HaD
-
CeP> a vyhnat na mráz
) - Úterý 22. prosince 2009 v 11:03® CeP
-
sus1> nebohy otec.. a tomu mladochovi bych dal vyplachnout hubu vlaznou mejdlovou vodou.
- Úterý 22. prosince 2009 v 10:27® sus1
-
Dlouho jsem se nezasmál,ale tohle jsem viděl vedle.
Otázka ve foru: ,,Sice je to až v březnu,ale už teď začínám
přemýšlet co pořídím tátovi ke 40 nározeninám. Jelikož je to starší
člověk tak hodně věcí má.Chtěl bych něco čím mu udělám velkou
radost…" - Úterý 22. prosince 2009 v 10:01® kubas
-
HaD> no máš toho hold moc, nic se nestalo

- Pondělí 21. prosince 2009 ve 22:32® HaD
-
kubas> nějak mi to uniklo…už jsem odpovídal
- Pondělí 21. prosince 2009 ve 22:20® Sander
-
džigit > to já na Ježíška zasejc ne.
Spíš jim nasypu něco zobání.
- Pondělí 21. prosince 2009 ve 22:14® džigit
-
Sander> nepochopil
já se taky těším,že smočím 
- Pondělí 21. prosince 2009 ve 22:03® Sander
-
vagi > ti dám Sanybój…holt máš smolíka

- Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:59® Sander
-
džigit > dneska je v módě slavit Vánoce na horách. Tak toho využijte a budou spokojeny obě strany

