Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:52® vagi
vagi

Sander: tak jsem koukal na počasí a vypadá to, že jsi to ufanďoval, což? :-)

Takhle si asi druhého nezadírkařím :-((

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:51® džigit

Sander> no to až budu doma vyprávět dětem,že jim strejda rybář nepřeje sníh na Vánoce :-))

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:39® kubas
kubas

HaD> viz. http://www.chytej.cz/…ni-fishbonu/

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:39® Jak.novi
Jak.novi

Sander> A jen teplo a sluníčko :-))

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:35® Sander
Sander

Jak.novi > ani sníh, ani led, ani zimu, ani vítr, ani padající lístí.

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:34® Jak.novi
Jak.novi

Sander> Ty asi nemáš moc rád sníh. Co ? :-)

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:31® Sander
Sander

Jak.novi > vím, tuto skvělou zprávu jsem četl.

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:31® Jak.novi
Jak.novi

Sander> A Vánoce maj bejt na blátě.

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:28® Sander
Sander

Jak.novi > hergot, to je ještě doba!

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:27® Jak.novi
Jak.novi

Sander> Prej až zejtra :-((

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:26® Sander
Sander

Tak kde je ta obleva? Tím mysleli těch sedm pod nulou, co je tam teď?

Pondělí 21. prosince 2009 ve 21:24® HaD
HaD

Kazan> břeh…tam co byla loď bylo zamrznuto

kubas> připomeň osobkou

Pondělí 21. prosince 2009 ve 20:39® petrcech
petrcech

Tak šťasný nový rok!

foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29698.jpg
Pondělí 21. prosince 2009 ve 20:25® kubas
kubas

HaD> jak to bude s tím darováním fishbonů?

Pondělí 21. prosince 2009 ve 20:04® Kazan

HaD> Chytali jste na Orlasu z loďky nebo ze břehu?

Pondělí 21. prosince 2009 v 19:45® HaD
HaD

Kazan> :-)) )

Pondělí 21. prosince 2009 v 19:41® Sander
Sander

Scanix > teď jsem marně hledal řeku pod Boršovem, ale nějak jsem ji přes ty kormorány nenašel. Byste tam měli postavit strašáky hele.

:-)
Pondělí 21. prosince 2009 v 19:17® Kazan

HaD> Ne že bych chtěl strašit, ale poptej se Big Mika jak to měl s kominíkem on.

Pondělí 21. prosince 2009 v 18:40® sgt.mooody

Petrův zdar!;)..

foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29697.jpg
Pondělí 21. prosince 2009 v 18:33® HaD
HaD

pořád čekám na kominíka, ale nic nikde nekouří… v tom komíně se topilo odhaduju po 20–50 letech :-) čištěnej nebyl

Pondělí 21. prosince 2009 v 16:45® spike
spike
Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29696.jpg
Pondělí 21. prosince 2009 v 16:32® spike
spike

Tak se taky připojím:)

Tento příspěvek byl editován 21.12.2009 15:32:58 uživatelem spike.
Pondělí 21. prosince 2009 v 16:23® sus1

Sander> Noo, asi budeš mít pravdu s tim blátem..-)

Pondělí 21. prosince 2009 v 15:55® inspo

Libor> No tak ono může být i tak vymalováno…když ti to hasiči prolijou několika hektolitry vody, tak tě malování nemine. :-)

Ale doufejme, že to nebylo nic vážného. Nikomu nic zlého nepřeji. Ale to že chytne sem tam komím se stává, hlavně když se pravidelně nečistí.

Pondělí 21. prosince 2009 v 15:52® Libor
Libor

HaD> Davide, s tím komínem je to síla, to je starej komín bo co? před vánoci mohlo být vymalováno, brr..

Pondělí 21. prosince 2009 v 15:14® Sander
Sander

sus1 > naprosto fajn změna, doufám že budou Vánoce na blátě, a snad by prý i měly…

Pondělí 21. prosince 2009 ve 14:25® sus1

S tim počasím je to fakt na bednu.=-| Včera –20,dneska + 2st.

Pondělí 21. prosince 2009 v 11:55® skwor
skwor

už jsem to dával do fóra PF 2010

foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29687.jpg
Pondělí 21. prosince 2009 v 11:51® BigMike

Tak já taky.))

foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29686.jpg