Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pondělí 21. prosince 2009 ve 2:43® pipa
-
Vše nej…

- Pondělí 21. prosince 2009 ve 2:20® Jak.novi
- Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.

- Neděle 20. prosince 2009 ve 23:49® pipa
-
Libor> poslu ti fotku a jem by stačilo na ni hodit PF 2010
- Neděle 20. prosince 2009 ve 23:36® Libor
-
pipa> jasně, napiš osobku co potřebuješ.
- Neděle 20. prosince 2009 ve 23:17® pipa
-
kuci udelal by mě někdo PF ko jen potřebuju asi např toto.. no proste to neumim


- Neděle 20. prosince 2009 ve 22:18® pipa
-
Sander> druhym autem přeskabely je na kopnu,ale chceto silnějši auto a gut kabely. No ale,muže bejt huř.
- Neděle 20. prosince 2009 ve 22:11® Sander
-
pipa > tak je nabij, ono se oteplí.
- Neděle 20. prosince 2009 ve 22:08® pipa
-
Sander> dvě.. no 5let makaly,ale… když mrazi slezou dolu,tak,ešte neco najedu

- Neděle 20. prosince 2009 ve 21:52® Sander
-
pipa > ty tam těch baterek máš víc?
- Neděle 20. prosince 2009 ve 21:51® pipa
-
To zas budou vanoce na pi… baterky v autě,mě odešly!! a dokonce mě včera kamoš zařizl o 1000kč

- Neděle 20. prosince 2009 ve 21:20® filip111
-
cormoran> jsi se na to měl vymočit, to by se rozehřálo hned

- Neděle 20. prosince 2009 ve 21:10® cormoran
-
Sander> To jo, až jsem se divil, jak dlouho jsem byl přilepenej. Funěl jsem na to jak udejchanej pes a ono ne a ne povolit.
filip111> Myslím, že mě nikdo neviděl
Tento příspěvek byl editován 20.12.2009 20:11:34 uživatelem cormoran.
- Neděle 20. prosince 2009 ve 21:08® filip111
-
cormoran> přimrznul jsi k překlapěči? to musel bejt pohled

- Neděle 20. prosince 2009 ve 21:07® Sander
-
cormoran > ty jo, já palcem a ukazovákem ke kličce. Drží to jak sekunďák, svině studená.
- Neděle 20. prosince 2009 ve 21:06® cormoran
-
filip111> Nech bejt, ani bych se tomu v tomhle počasí nedivil. Když jsem dneska „rozdejchával“ hroudu ledu na rolně navijáku, přimrznul jsem rtem k překlápěči. Jestli mě někdo v tu chvíli viděl, nechci vědět, co si myslel

A vůbec, loni taky bylo nad zdymadlama zamrznuto, ale tam bych toho asi moc neposbíral.
- Neděle 20. prosince 2009 ve 21:01® pipa
-
cormoran>

- Neděle 20. prosince 2009 ve 21:00® filip111
-
cormoran> to jsou finty. Počkej až zamrzne Labe

- Neděle 20. prosince 2009 ve 20:53® cormoran
-
VODA> No jasně že vím. 70 % splávků jsem tam nechal, ale jestli jsi nešel dneska, tak už je asi pozdě, už po ledě šmejdí dost lidí…
- Neděle 20. prosince 2009 ve 20:33® hecht
-
Sander> díky za osobku
- Neděle 20. prosince 2009 v 19:44® Zoles
-
adam> to neni mozny aby mnici uz nebrali.Ted kdys se ochladilo.Jak vas znam tak chodite urcite nekam na pisek. Tam jak sme jezdili spolu taky nic? To byl flek!!

- Neděle 20. prosince 2009 v 19:15® Sander
-
adam > ještě nevím, na Štěpána jedu pravděpodobně na přehradu, první svátek nemůžu.
- Neděle 20. prosince 2009 v 19:14® adam
-
tak asi po stedrym dnu pravdepodobne co????asi nepojedem az tam kde je hodne pisku
- Neděle 20. prosince 2009 v 19:12® adam
-

- Neděle 20. prosince 2009 v 19:03® Sander
-
Zoles > a že to dalo kurňa práci.
- Neděle 20. prosince 2009 v 18:37® Zoles
-
Sander> Adam-uz ste me premluvili.
- Neděle 20. prosince 2009 v 18:01® adam
-
Sander> no uvidime jak nam to bude vychzet s brachou,nechci radeji nic slibovat aby to nedopadlo jako minule ale ja bych rad,a vzhledem k tomu ze bracha ma auto tak je sef..ale jestli nas vemes na top flek tak mozna brachu premluvime..prece jen z domazlic to bude asi daleko,uvidime..

- Neděle 20. prosince 2009 v 17:55® Sander
-
adam > zajdem na tresky?
- Neděle 20. prosince 2009 v 17:54® adam
-
sander- tak uz ti neni takova zima koukam…
… jeste ze jsou na nas ty nahore tak hodny, a poslou na nas trochu
tepla..uz se tesim na vanoce do cech a na ryby
- Neděle 20. prosince 2009 v 16:55® Sander
-
Libor > vidíš, toho jsem si nevšiml, spíš se mi zdá, že jich vídám každoročně celkem dost a všude.
- Neděle 20. prosince 2009 v 16:38® Libor
-
osprey> mě to taky vadí, po takových mrazech vždy ubyde ledňáčků, ale příroda je příroda.
