Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Neděle 20. prosince 2009 v 16:38® VODA
-
cormoran> zase jsi mne predbehnul tak doufam ze viš co se slusi a patri
Tento příspěvek byl editován 20.12.2009 16:19:53 administrátorem osprey.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Neděle 20. prosince 2009 v 16:34® osprey
-
Sander> Jo, teď loví, kdo jen může. Přituhlo a začíná být zle. I ta potvora fousatá si radši máchá kožich v –12 než v – 18.
- Neděle 20. prosince 2009 v 16:24® Sander
-
osprey > nade mnou byly v takovém očku bez ledu čtyři labutě, z ničeho nic rána, labutě začaly zdrhat a mezi nimi lovila vydra. Jestli ty labutě nebo fišky netuším
Každopádně pěkný. - Neděle 20. prosince 2009 v 16:21® osprey
-
Sander> Čekal jsem Ok nebo Tl. Tímhle jsi mě docela překvapil.
Každopádně já půjdu, až se oteplí. Zatím i mám co dělat.
- Neděle 20. prosince 2009 v 16:19® Sander
-
olda > byl to opruz, už při prvním stahování se vlasec někde v půlce zasekl a dál to nešlo. Trefit se pak se zamrzlými očky mezi ledovou tříšť se také nedařilo, celkově vzato nechytatelné podmínky.
Dík.
- Neděle 20. prosince 2009 v 16:13® olda
-
Sander> jseš dobrej krásná fiš,já včera jenom zmrzl a dnes jsem nedostal odvahu.
- Neděle 20. prosince 2009 ve 12:20® sus1
-
No já to mam zatim taky tak v plánu,že pojedu.Jestli pojede vagi(asi jo)tak ho naberu v Plzni a jedem.Řikal něco o hození škrpálem večer,tak to asi vypadá na návštěvu bálu.
Počkáme,až jak se
vyjádří.Soused CeP by také mohl dorazit.
- Neděle 20. prosince 2009 ve 12:11® skwor
-
sus1> Já asi pojedu. Prahu mám za rohem a vidina toho, že tam mají mít Dragony je lákavá

- Neděle 20. prosince 2009 ve 12:09® Robur
-
tož když se tak na to dívám, tak asi nepojedu, vždycky jde jen o rybařinu, spíš to rozpůlí republiku a lidi se rozhodnou dle nákladovosti cesty. Neupírám organizátorů snahu, ale když mne osloví 1 půlhodinová beseda za den, tak pro to 400km nepojedu. Vtipy, volba miss a bál mne též nezlomí. Max. to jídlo

- Neděle 20. prosince 2009 v 11:56® sus1
-
Mluvilo se tady o návštěvě na For fishing.Je něco nového??Kdo jedete atpd.

- Neděle 20. prosince 2009 v 11:49® skwor
-
Robur> Nebo http://for-fishing.cz/…cz/sezna.asp
- Neděle 20. prosince 2009 v 11:49® skwor
- Neděle 20. prosince 2009 v 11:41® sus1
-
Letos zatim nejvíc,tet je tady – 14 a fouká vítr.Sice svítí mozol ale kosa teda je.Obdivuju některý,jestli šli k vodě.

- Neděle 20. prosince 2009 v 11:32® Robur
-
nevíte, kde je na for fiscing seznam vystavovatelů? odkaz stačí
- Neděle 20. prosince 2009 v 11:11® cormoran
-
Pepek námořník> Měl jsem ho vyhlídnutýho už od konce listopadu a až včera jsem ho konečně sundal. Některý kousky jsou celkem povedený, třeba takový RH-čko nemělo mezi kudlami konkurenci

Je to FL-ko.
- Neděle 20. prosince 2009 v 11:05® Sander
-
sus1 > u nás necelých osmnáct. Katastrofa. Dneska v lesích asi proběhla probírka slabých kusů zvěře.
- Neděle 20. prosince 2009 v 10:54® osprey
-
sus1> Já neměl odvahu se podívat, ale je jasno, mohlo to být taky dost.
- Neděle 20. prosince 2009 v 10:50® sus1
-
Dneska ráno v 7,15 u nás bylo – 20,4 st.
Tento příspěvek byl editován 20.12.2009 09:51:27 uživatelem sus1. - Neděle 20. prosince 2009 v 10:49® proutnik
-
pipa> super fotka
- Neděle 20. prosince 2009 v 1:07® Pepek námořník
-
cormoran>Ten Ferox,cos našel,je zabiják wob hlavně na Labe(bolen,tloušť),parádní úlovek,dneska už se hodně blbě shánějí,kor v téhle TOP barvě,je to „F“ko?
Tento příspěvek byl editován 20.12.2009 09:48:36 administrátorem osprey.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Sobota 19. prosince 2009 ve 23:44® sus1
-
František Helm> Jak to vypadá na tom zatopeném pískovišti??chytatelno? 421079
Na Lipně je místa.
Tento příspěvek byl editován 19.12.2009 22:49:02 uživatelem sus1.
Na Nové Hrady to nemáš taky daleko. - Sobota 19. prosince 2009 ve 23:42® Sander
-
osprey > votomnic.

Ale jestli je to kouleváleč, asi to tam u něj zrovna extra nepůjde, v tom případě je Orlík jeden z mála… Já si myslel spíš na žehlírnu našeho stylu, on to blíže nespecifikoval.
Tento příspěvek byl editován 19.12.2009 22:43:35 uživatelem Sander. - Sobota 19. prosince 2009 ve 23:37® osprey
-
Sander> Jestli je kolega Krumlovák a neví kudy kam, tak si ten Orlík zaslouží

František Helm> Nic ve zlým

- Sobota 19. prosince 2009 ve 23:36® sus1
-
A Lužnice??
- Sobota 19. prosince 2009 ve 23:34® Sander
-
František Helm > ty, krumlovák, se budeš ptát nás, jihočeských čudlařů od vyžehlených vod kde se dá něco chytit? No to zavání drzostí
Pokud to tam nemáš pod ledem, tak co řešíš? Kdybych mohl,
hned tam k vám jedu… - Sobota 19. prosince 2009 ve 23:33® osprey
-
František Helm> No, Orlík nám ještě nezamrzl…
- Sobota 19. prosince 2009 ve 23:24® pipa
-
Nad touživím,pár let zpět


- Sobota 19. prosince 2009 ve 23:17® František Helm
-
Zdravim všechny rybáře, kteří se chystají ještě letos k vodě… může mi někdo poradit, kam si zajít dobře zachytat mezi svátkama…? nejlepší by bylo místo na jihu čech… díky
- Sobota 19. prosince 2009 ve 23:08® petrcech
-
sus1> taky na něho koukám
- Sobota 19. prosince 2009 ve 21:50® sus1
-
Sander>
