Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pátek 18. prosince 2009 ve 21:27® Sander
-
Libor > zítra bude obnova jako kule, což? Bratr jede na naháňku, se má. To zas bude držka v louži…

- Pátek 18. prosince 2009 ve 20:06® petrcech
-
filip111> tak to je drsný!
- Pátek 18. prosince 2009 v 19:32® Jak.novi
-
filip111> ježišikriste
- Pátek 18. prosince 2009 v 19:29® filip111
-
vím, že to nesouvisí s rybařením, ale neudržím se abych to sem nedal: http://n-joy.cz/…oaomrcirvqae
je to plemeno koz, které leknutím ztuhnou.
- Pátek 18. prosince 2009 v 19:10® sus1
-
Tak jdu,máme z práce předvánoční sezení.
Jestli se vrátim včas??,tak........až zejtra radši.

- Pátek 18. prosince 2009 v 19:10® kubas
-
inspo> použil jsem nějaký nemoravský slovo či co

- Pátek 18. prosince 2009 v 19:02® inspo
-
kubas> Já narážel na něco jiného…

- Pátek 18. prosince 2009 v 19:00® kubas
-
inspo> no Moravskýho ještě nezačli dělat

- Pátek 18. prosince 2009 v 18:56® inspo
-
sus1> Částečně souhlasím.
- Pátek 18. prosince 2009 v 18:55® inspo
-
kubas> A já si myslel, že jsi z Moravy.
Tento příspěvek byl editován 18.12.2009 17:55:39 uživatelem inspo.
- Pátek 18. prosince 2009 v 18:53® kubas
-
sus1> no jak kdy, mě vcelku vyhovuje, ale poslední dobou se mi začíná líbit dost Českej Rybář.
- Pátek 18. prosince 2009 v 18:44® sus1
-
kubas> Tak to nevim,já ho neberu, je tam prd,je slabej a drahej než jiný.

- Pátek 18. prosince 2009 v 18:43® kubas
-
sus1> aha tak to jsem nějak nepochytil

- Pátek 18. prosince 2009 v 18:40® kubas
-
sus1> nejhorší na tom je, že dřív to byla jen ta knížka, ale teď je ve skoro každým Kajmanovi, to je to nejhorší, asi začnu odebírat něco jinýho

- Pátek 18. prosince 2009 v 18:39® sus1
-
kubas> Měl jsem na mysli sebe.

- Pátek 18. prosince 2009 v 18:38® kubas
-
sus1> jestli to třeba není tím, že tady není

- Pátek 18. prosince 2009 v 18:25® sus1
-
Uživatel mlčí.

- Pátek 18. prosince 2009 v 18:21® kubas
-
sus1: j tu knížku jsem dostal minulý Vánoce, no co ti budu povídat… celý Vánoce zkažený

- Pátek 18. prosince 2009 v 18:18® sethy
-
sus1> prutos se nacpe vsude, tos nevedel

- Pátek 18. prosince 2009 v 17:21® Robur
-
Cepe, tebe nenapdlo věcí, já se třeba divím, že se Vydra ještě nezeptala, zda náhodou na té levici za tebou něco neleží, jak to není vidět přes nohu
- Pátek 18. prosince 2009 v 16:06® CeP
-
Robur> vidis covece. to mne nenapadlo. i kdyz to cerny je zavlahova hadice..

- Pátek 18. prosince 2009 v 16:03® Shimano911
-
Dobrý den pánové. Potřebuji poradit. Chci si kupovat bivak pro dvě osoby. Tak do 7000 Kč. Mohli by jste mi poradit??
- Pátek 18. prosince 2009 v 15:45® Robur
-
Cepe, a to chytáš na prut nebo elektřinu?
- Pátek 18. prosince 2009 v 15:38® CeP
-
minus 10°C mne nemuze rozhazet. dnes, revir: zimni zahrada DD Kůsov. cilova ryby: nekolik kousku koi rybek.
Tento příspěvek byl editován 18.12.2009 14:38:53 uživatelem CeP.




- Pátek 18. prosince 2009 v 15:21® CeP
-
Jak.novi> Prutos to neni zcela jiste. to bude nejakej houmlesak.
- Pátek 18. prosince 2009 v 15:16® Koudy
-
Jak.novi> Není..toto je Navijakos…Prutos je jeho brácha…
- Pátek 18. prosince 2009 v 15:10® spike
-
sus1>
Tento příspěvek byl editován 18.12.2009 14:13:22 uživatelem spike.
- Pátek 18. prosince 2009 ve 14:45® Jak.novi
-
sus1> není to Prutos ?

- Pátek 18. prosince 2009 ve 14:30® Fugas
-
sus1> taky nevím kdo to je a taky nerozumím tomu proč většina celebrit vytahuje okounům tlamy? Možná to těm okounům nevadí, ale vypadá to divně.
- Pátek 18. prosince 2009 ve 14:18® džigit
-
Georgino> taky jsem se ptal,autor teď není online.Snad nám to sdělí někdo jiný…
