Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:28® kubas
kubas

Libor> mě čeká nejspíš kuchání a škubání bažanta, nikdy jsem to nedělal, to bude sranda. Je lepší ho oškubat nebo stáhnout? Už mě visí 2 dni na balkóně a nějak se mě do toho nechce :-)

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:27® spike
spike

jinak bylo to tady zveřejněno pod titulem feeder 3:-D

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:21® Sander
Sander

Libor > svíčková se sedmi, měkoučkým plátkem masa, brusinky. Víš co nám s tou jitrnicí můžeš :-D

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:20® Libor
Libor

Nejlepší jídlo jsou jitrnice, mám právě dvě v žaludku zalité staropramenem a u svého oblíbeného serveru sedím naprosto spokojen. Předhoní mě někdo?

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:17® spike
spike
nedávno se zde na chytej objevila sestříhaná verze videa.. tohle je delší a je v něm více materiálu. Kdo neviděl prostě musí shlédnout:-D
Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:09® skwor
skwor

petrcech> Mám, dokonce ho v příštím roce asi koupím místo red arca. Fajn mašinka.

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:06® petrcech
petrcech

skwor-Ahoj, nemáš zkušenosti s navijákem Daiwa Capricorn?

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:43® Sander
Sander

Fugas > ten mi dá, jen počkej až bude onlejno :-D

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:43® Fugas

Sander> čau, tak u těch řídítek jsem se zasmál, to se ti povedlo. Úplně ho vidím s tou bagáží na D1:-D

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:43® Fugas

Sander> čau, tak u těch řídítek jsem se zasmál, to se ti povedlo. Úplně ho vidím s tou bagáží na D1:-D

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:23® sus1

Sander> A jo vlastně – auto .:-)

Ale jak píše o sobě,je schopnej všeho.:-))

Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 19:24:13 uživatelem sus1.
Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:21® Sander
Sander

sus1 > asi jo, lepí si ji na řídítka myslím.

:-D
Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:19® sus1

Sander> A nemá ji??když cestuje jako redaktor?

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:16® Sander
Sander

Prutos > to zní dost lákavě, asi udělám Mírovi nemravný návrh a seženu dálniční známku :-D

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:12® Prutos
Prutos

Sander> To je tím, že nejezdíš na moravu. To kdybys takhle třeba na jaro vyvez Míru… zařídil bych ti audienci ve sklípku.

Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 19:16:55 uživatelem Prutos.
Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:09® sus1

Sander> No konečně normální řeč,takhle si tě pamatuju ze dřív.:-)

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:08® Sander
Sander

Prutos > ano, zásoba je u nás špatná, a vždycky byla, protože tu víno nikdo nežere. Takže co si nekoupím nebo nedostanu, nemám.

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:05® sus1

Prutos> PPLka přiveze i soudek.:-)

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:03® Prutos
Prutos

sus1> Kdepak, posílat pár desítek lahvinek poštou by se pekelně prodražilo…navíc, beztak by to pošťáci vypili. Známe českou poštu .-)

Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:00® sus1

Prutos> Lehce tě naznačil tip na vánoční dárek pro něj.:-)

Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:57® Prutos
Prutos

Sander> U nás žehlí ženské prádlo…ale jako výraz pro rybolov si to taky občas najde skulinku. Onehdá jsme byli žehlit duháky. Edit: Jak došlo? Víno nemože jen tak dojít. Seš zle zásoben…

Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 18:58:42 uživatelem Prutos.
Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:56® sus1

Prutos> V celej republice se ryby chytají,v jč se žehlí,furt něco extra,jako tetko s těma povolenkama.Sou tam divný.:-))

Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:50® Sander
Sander

Prutos > vím prd jak to tam děláte, já ho prostě ucucávám. Vlastně už ne, došlo.

To máš jako s rybama, u vás se chytaj, u nás žehlí. Takže ani s tím vínem to není tak jednoznačné ;-)

Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:45® Prutos
Prutos

Sander> hej ogare,vínečko sa popijá…cucají cucáci :-)

Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:12® sus1

Sander> Nepiju,jdu večer do rachoty.:-)

Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:11® Sander
Sander

sus1 > no sláva! :-)

Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:05® sus1

Sander> Neboj,vim jak se víno pije.:-) Jsem o nějak pátek tady dřív,tak už jsem se něco o víně jiném pití dozvěděl.

Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 18:06:51 uživatelem sus1.
Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:04® Sander
Sander

sus1 > nedávno 24. A za cucání vína se nestydím. Nemám potřebu ho do sebe házet. Možná také pochopíš…

Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:03® sus1

Sander> Cucají děti,to bys měl vědět.:-) Kolik že tě je ?? 28??

Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:02® Sander
Sander

sus1 > máš vědět kdy přestat. Já si tu ucucávám Rulandské modré, pozdní sběr (z Prutosova kraje) a je mi fajn.