Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:28® kubas
-
Libor> mě čeká nejspíš kuchání a škubání bažanta, nikdy jsem to nedělal, to bude sranda. Je lepší ho oškubat nebo stáhnout? Už mě visí 2 dni na balkóně a nějak se mě do toho nechce

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:27® spike
-
jinak bylo to tady zveřejněno pod titulem feeder 3

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:21® Sander
-
Libor > svíčková se sedmi, měkoučkým plátkem masa, brusinky. Víš co nám s tou jitrnicí můžeš

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:20® Libor
-
Nejlepší jídlo jsou jitrnice, mám právě dvě v žaludku zalité staropramenem a u svého oblíbeného serveru sedím naprosto spokojen. Předhoní mě někdo?
- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:17® spike
- nedávno se zde na chytej objevila sestříhaná verze videa.. tohle je delší
a je v něm více materiálu. Kdo neviděl prostě musí shlédnout
- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:09® skwor
-
petrcech> Mám, dokonce ho v příštím roce asi koupím místo red arca. Fajn mašinka.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 21:06® petrcech
-
skwor-Ahoj, nemáš zkušenosti s navijákem Daiwa Capricorn?
- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:43® Sander
-
Fugas > ten mi dá, jen počkej až bude onlejno

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:43® Fugas
-
Sander> čau, tak u těch řídítek jsem se zasmál, to se ti povedlo. Úplně ho vidím s tou bagáží na D1

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:43® Fugas
-
Sander> čau, tak u těch řídítek jsem se zasmál, to se ti povedlo. Úplně ho vidím s tou bagáží na D1

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:23® sus1
-
Sander> A jo vlastně – auto .

Ale jak píše o sobě,je schopnej všeho.
Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 19:24:13 uživatelem sus1.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:21® Sander
-
sus1 > asi jo, lepí si ji na řídítka myslím.

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:19® sus1
-
Sander> A nemá ji??když cestuje jako redaktor?
- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:16® Sander
-
Prutos > to zní dost lákavě, asi udělám Mírovi nemravný návrh a seženu dálniční známku

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:12® Prutos
-
Sander> To je tím, že nejezdíš na moravu. To kdybys takhle třeba na jaro vyvez Míru… zařídil bych ti audienci ve sklípku.
Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 19:16:55 uživatelem Prutos. - Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:09® sus1
-
Sander> No konečně normální řeč,takhle si tě pamatuju ze dřív.

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:08® Sander
-
Prutos > ano, zásoba je u nás špatná, a vždycky byla, protože tu víno nikdo nežere. Takže co si nekoupím nebo nedostanu, nemám.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:05® sus1
-
Prutos> PPLka přiveze i soudek.

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:03® Prutos
-
sus1> Kdepak, posílat pár desítek lahvinek poštou by se pekelně prodražilo…navíc, beztak by to pošťáci vypili. Známe českou poštu .-)
- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 20:00® sus1
-
Prutos> Lehce tě naznačil tip na vánoční dárek pro něj.

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:57® Prutos
-
Sander> U nás žehlí ženské prádlo…ale jako výraz pro rybolov si to taky občas najde skulinku. Onehdá jsme byli žehlit duháky. Edit: Jak došlo? Víno nemože jen tak dojít. Seš zle zásoben…
Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 18:58:42 uživatelem Prutos. - Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:56® sus1
-
Prutos> V celej republice se ryby chytají,v jč se žehlí,furt něco extra,jako tetko s těma povolenkama.Sou tam divný.

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:50® Sander
-
Prutos > vím prd jak to tam děláte, já ho prostě ucucávám. Vlastně už ne, došlo.
To máš jako s rybama, u vás se chytaj, u nás žehlí. Takže ani s tím vínem to není tak jednoznačné

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:45® Prutos
-
Sander> hej ogare,vínečko sa popijá…cucají cucáci

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:12® sus1
-
Sander> Nepiju,jdu večer do rachoty.

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:11® Sander
-
sus1 > no sláva!

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:05® sus1
-
Sander> Neboj,vim jak se víno pije.
Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 18:06:51 uživatelem sus1.
Jsem o nějak pátek tady
dřív,tak už jsem se něco o víně jiném pití dozvěděl. - Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:04® Sander
-
sus1 > nedávno 24. A za cucání vína se nestydím. Nemám potřebu ho do sebe házet. Možná také pochopíš…
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:03® sus1
-
Sander> Cucají děti,to bys měl vědět.
Kolik že tě je ?? 28?? - Čtvrtek 17. prosince 2009 v 19:02® Sander
-
sus1 > máš vědět kdy přestat. Já si tu ucucávám Rulandské modré, pozdní sběr (z Prutosova kraje) a je mi fajn.
