Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 18:59® sus1
-
Sander> Za to může pilsner urqelll.

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 18:58® Sander
-
sus1 > jak říkám, jsi psychicky nezpůsobilý.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 18:55® sus1
-
Sander> Tak to se tě ani nemůžu zeptat,jak má velký prsa Pamela,když to vidíš takhle malinký.
Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 17:57:07 uživatelem sus1.
a už vůbec ne, s čim chodíš na
záchod, bo si sedáš??
) - Čtvrtek 17. prosince 2009 v 18:49® Sander
-
osprey > ještě jedno desetinné místo přidej.
Co ta objednávka? Už?
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 18:23® petrcech
-
Sander> Už jsem myslel že to myslíš v centimetrech!
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 18:11® osprey
-
Sander> S ohledem na tuto skutečnost chytáš docela slušné ryby.
Takový tloušť 532 143 mikrometrů už je slušná ryba

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 18:07® Sander
-
sus1 > milimetry jsou pro zedníky, já dělám ještě v menších jednotkách.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 17:44® sus1
-
Sander> Ty si strojař?? takhle mluví(počítají) strojaři.

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 17:28® Sander
-
Jo jinak těch 20 čísel je myšleno v milimetrech, no jak říkám, hotová kalamita!
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 17:01® sus1
-
Sander> No právě.

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 16:58® Sander
-
sus1 > no to jsi tady občas tak jako tak…
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 16:47® sus1
-
A nic by se nestalo.

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 16:43® sus1
-
Sander> …že nejsi psychicky způsobilý vykonávat funkci …
To řikal kdo??????
Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 15:44:51 uživatelem sus1.
Bych tady taky třeba byl na nějakej
stránce sám.
) - Čtvrtek 17. prosince 2009 v 16:41® sus1
-
Sander> A jo vlastně, já nejsem admin.:-:-:-

Jooo,padá pořád.
Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 15:42:02 uživatelem sus1.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 16:28® Sander
-
Do prkna, no podivej se toho sněhu!!
Už je tu tak 20 čísel. Hotová kalamita.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 16:27® Sander
-
sus1 > leda howno, vidím ho tu pořád.
Navíc si myslím, že nejsi psychicky způsobilý vykonávat funkci administrátora, tak nefixluj

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 16:20® sus1
-
Sander> Tento přízpěvěk přesunul administrátor sus1 do Diskuze s adminy.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 16:04® Sander
-
Někdo mi vlevo nahoře čórnul logo Chytej. Asi virtuální zloděj, zřejmě je to teď v módě

- Čtvrtek 17. prosince 2009 ve 13:36® džigit
-
sethy> Krasavec,gratuluji
Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 16:51:41 administrátorem osprey.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Čtvrtek 17. prosince 2009 v 8:19® Fugas
-
Sander> ještě že tam kde lezu žádné zábradlí není

- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 1:41® Jak.novi
-
HaD> Á, další dítě noci
Tento příspěvek byl editován 17.12.2009 00:41:33 uživatelem Jak.novi.
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 1:40® HaD
-
skoro
- Čtvrtek 17. prosince 2009 v 1:37® Jak.novi
-
To už všichni spíte

- Středa 16. prosince 2009 ve 23:25® Libor
-
sethy> pěknej Vokoun, zimou mu slezly pruhy
, gratuluju. - Středa 16. prosince 2009 ve 22:02® Sander
-
Fugas > počkej až tě budou hasiči odtrhávat od zmrzlého zábradlí a ptát se: „Pane Fugas, vy jste
se zase kochal, co?“ - Středa 16. prosince 2009 ve 21:53® cormaxx
-
sethy> Suprová ryba! Moc gratuluji.
Tohle jsem potřeboval jako impuls na pátek.Chci vyrazit zavláčet a proužky jsou hlavním cílem.Měsíc jsem neviděl okouna.Když už jsem byl vláčet,tak jsem tahal jen štičky
- Středa 16. prosince 2009 ve 21:34® Fugas
-
HaD> v to doufám
Tento příspěvek byl editován 16.12.2009 20:36:24 uživatelem Fugas.
. V nejhoršim se budu u vody jen
kochat, mám to zimní ticho a klid rád. (doufám že mě odpůrci zimy
neukamenujou :- - Středa 16. prosince 2009 ve 21:14® HaD
-
Fugas> to se zahojí, taky sem seknul až na kost, ale za pár dní to bylo OK
- Středa 16. prosince 2009 ve 21:10® Fugas
-
HaD> mám zprávy že Orlík je na tom dobře, dokonce bych řekl že velice dobře! A ledu se neboj, tolik vody jen tak nezamrzne
Kdybych si si minulej víkend nerozpáral prst sekerou jel bych taky, teď se
můžu jen kochat sešitou a zafačovanou hnátou…
. Letos se fakt nedaří, tak jsem se na konec roku těšil. Ach jo! - Středa 16. prosince 2009 ve 20:43® spike
-
Jak.novi> jj už se těším. V nedělu jedu okusit brusle:)
