Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Středa 16. prosince 2009 v 15:53® Jak.novi
-
Sander> Bingo
- Středa 16. prosince 2009 v 15:53® Sander
-
Jak.novi > tak je to obyčejná prcanice.
- Středa 16. prosince 2009 v 15:52® Jak.novi
-
Celý foto. Rutilus rutilus
Tento příspěvek byl editován 16.12.2009 14:53:05 uživatelem Jak.novi.
- Středa 16. prosince 2009 v 15:51® Jak.novi
-
Sander> nene
- Středa 16. prosince 2009 v 15:46® Sander
-
Jak.novi > Leuciscus cephalus.
- Středa 16. prosince 2009 v 15:38® Jak.novi
-
HaD> nene. Je to jednoduchý.
Tento příspěvek byl editován 16.12.2009 14:39:11 uživatelem Jak.novi.
- Středa 16. prosince 2009 v 15:37® HaD
-
Jak.novi> střevlička východní?
- Středa 16. prosince 2009 v 15:34® Jak.novi
-
HaD> nene
- Středa 16. prosince 2009 v 15:33® HaD
-
Jak.novi> hrouzek?

- Středa 16. prosince 2009 v 15:33® Jak.novi
-
Tipovací soutěž. Poznáte


- Středa 16. prosince 2009 v 15:25® HaD
-
Kazan>

- Středa 16. prosince 2009 v 15:25® HaD
-
Scanix> to netuším …
- Středa 16. prosince 2009 v 15:10® Kazan
-
osprey> teď když jsi to propálil s tím losováním, budeš mít v čepičce pouze jeden lísteček s nápisem ,,osprey,, teď už je zbytečné tam dávat těch zbylých 49

- Středa 16. prosince 2009 v 15:00® Scanix
-
HaD> tak to je mi zahadou, ted to proslo

- Středa 16. prosince 2009 ve 14:59® Scanix
-
HaD> tohle to nechce pobrat, musel jsem to pozmenit s „?“ http://elfyourself.jibjab.com/…b89hHUXofHox
- Středa 16. prosince 2009 ve 14:58® Scanix
-
HaD> kurna, proc to nepobere ten odkaz? Uz nevim, jak to zmenit, aby to pridalo i to posledni „x“

- Středa 16. prosince 2009 ve 14:56® Scanix
-
Tak a abych sem pridal trosku vanocni atmosfery: http://elfyourself.jibjab.com/…b89hHUXofHox?…
trocha elfiho tance
Tento příspěvek byl editován 16.12.2009 13:58:56 uživatelem Scanix.
- Středa 16. prosince 2009 ve 14:51® osprey
-
HaD> Jasně. Dostanu čepičku, v ní bude padesát lístečků s nápisem Osprey a já z nich vylosuju toho podvodního průzkumníka… A až půjdu k prvnímu ponoru, budu si ji moct dát na hlavu.

To víš, my venkovani jsme opatrní a nedůvěřiví

- Středa 16. prosince 2009 ve 14:42® HaD
-
Tak už máme ty zimní čepičky
http://www.chytej.cz/obleceni/Osprey: dostaneš čepičku a bude to v pohoděěě
Tento příspěvek byl editován 16.12.2009 13:46:05 uživatelem HaD.

- Středa 16. prosince 2009 ve 13:48® osprey
-
HaD> Tak to nejedu, poslední dobou jsem zchoulostivěl

- Středa 16. prosince 2009 ve 13:47® HaD
-
kazan: to si piš, někoho vylosujeme

- Středa 16. prosince 2009 ve 12:50® Jak.novi
-
Piranha>

- Středa 16. prosince 2009 ve 12:49® Jak.novi
-
inspo> Ne nemám.
- Středa 16. prosince 2009 ve 12:49® Piranha
-
Jak.novi> je to nepovedena fotomontaz ty ruce mu nepatrej je videt jinej odstin na predlokti a tu pravou ruku by musel mit jako Saxana

- Středa 16. prosince 2009 ve 12:48® inspo
-
Jak.novi> A máš svolení autora fotky?

- Středa 16. prosince 2009 ve 12:44® Jak.novi
-
inspo> Našel jsem to na netu, tak jsem to sem hodil jako zajímavost

- Středa 16. prosince 2009 ve 12:41® inspo
-
Jak.novi> Mi nevyhovuje ani jedna…nějak mě zrovna tyhle ryby neoslovují. A jestli to je nebo není fotomontáž je mi šumák.
- Středa 16. prosince 2009 ve 12:27® Jak.novi
-
Fugas> už jsem to psal. Amur černý a našel jsem to na webu. Ta druhá jako fotomontáž mi nepřipadá.
- Středa 16. prosince 2009 ve 12:24® Fugas
-
Jak.novi> nevim co je to za rybu (asi nějaká JV asie?), ale taky mi to připadá jako fotomontáž. I vegetace v pozadí mi k té rybě nějak nesedí.
- Středa 16. prosince 2009 ve 12:23® Jak.novi
-
inspo> No pravda. Hodím se jinýho amura černýho. To už vám vyhovuje


