Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 15. prosince 2009 v 1:37® Jak.novi
-
HaD> Jéé, video už funguje.
Tak ho jdu zkouknout 
- Úterý 15. prosince 2009 v 1:29® Jak.novi
-
kubas> chroch chroch

- Úterý 15. prosince 2009 v 1:27® kubas
-
Jak.novi> to máš chrápat a hlavně u toho nechrochtat

- Úterý 15. prosince 2009 v 1:25® osprey
-
HaD> Dneska jedu ve velkým zápřahu a koukám, že ani vám se tu nechce spát… Což nepochopím
Uáááááhh - Úterý 15. prosince 2009 v 1:22® HaD
-
Jak.novi> tu já vždycky celou prospím
- Úterý 15. prosince 2009 v 1:18® Jak.novi
-
HaD> Já jsem toho taky moc nenaspal. Drží se mě chřipajzna

- Úterý 15. prosince 2009 v 1:17® HaD
-
kubas>

- Úterý 15. prosince 2009 v 1:12® kubas
-
HaD> no já taky, ale tys pracoval, já se flákal, takže to znám
. Nikdo ti nic nevyčítá, takže pohoda klídek tabáček 
- Úterý 15. prosince 2009 v 1:09® HaD
-
kubas> já taky…poslední čtyři dny jsem napsal asi 12 hodin. Teď musím dohnat tohle

- Úterý 15. prosince 2009 v 1:08® kubas
-
HaD> to doufám

- Úterý 15. prosince 2009 v 1:07® HaD
-
bude líp - Úterý 15. prosince 2009 v 1:05® Jak.novi
-
kubas> Já to myslel jako srandu. Tak co ten ošklivej smajlík

- Úterý 15. prosince 2009 v 1:04® kubas
-
Jak.novi> já na něj nejsem zlej
HaD: jasný já to chápu,
všat ti nenadávám, bych si ani nedovolil 
- Úterý 15. prosince 2009 v 0:56® Jak.novi
-
kubas> Nebuď na něj zlej. Cestoval po světě, nátáčel pořad o vaření atd.

- Úterý 15. prosince 2009 v 0:54® Jak.novi
-
osprey> Vidím, že máš smysl pro humor

- Úterý 15. prosince 2009 v 0:54® HaD
-
kubas> mě to taky štve, ale prostě jsem se 4 měsíce nezastavil a jel nonstop a přesto to nestihl

- Úterý 15. prosince 2009 v 0:51® Jak.novi
-
osprey>

- Úterý 15. prosince 2009 v 0:50® osprey
-
HaD: Klidně zítra.
Jak.novi> Já bych radši Velké Divy. Co s malýma?
- Úterý 15. prosince 2009 v 0:49® kubas
-
HaD> j chápu to, ale když byli videa po ± měsíci, tak jsou všici rozmlsaní, že za ten měsíc bude další. A ono najdenou po 3

- Úterý 15. prosince 2009 v 0:42® Jak.novi
-
HaD> Už se těším na Maledivy

- Úterý 15. prosince 2009 v 0:39® HaD
-
kubas> jojo…bohužel je tenhle svět o tom, že si na sebe každej musí vydělat a videa na CHYTEJ nejsou dělaná pro zisk… museli jsme prostě udělat jiné věci
- Úterý 15. prosince 2009 v 0:33® kubas
-
HaD> nic ve zlým, ale už bylo na čase

- Úterý 15. prosince 2009 v 0:30® HaD
-
po delší době se opět hnou videa..právě jedno více než dvacetiminutové uploaduji
doufám, že alespoň trochu nahradí
tu pauzu - Úterý 15. prosince 2009 v 0:29® HaD
-
osprey> ráno, jsem sice zpět, ale úplně vysosanej a sotva koukám
- Úterý 15. prosince 2009 v 0:26® hecht
-
Sander> Konečně ses dočkal, co ??? To dlouhé léto a horký podzim už tě zmáhalo, tohle je počasí pro pořádné chlopy – rozuměj Eskymáky
Mníkačka je asi v pr… což ? - Úterý 15. prosince 2009 v 0:20® hecht
-
osprey> Kua, to si Míro počkáme což ???
- Úterý 15. prosince 2009 v 0:17® osprey
-
hecht> No nevím. Já počkám, až zas začne žhavit ta koule nahoře.
- Úterý 15. prosince 2009 v 0:16® osprey
-
HaD> Osobka – máš-li čas, mrkni.
- Úterý 15. prosince 2009 v 0:12® osprey
-
HaD> Já jsem pro změnu ještě tady.
- Úterý 15. prosince 2009 v 0:12® hecht
-
osprey> C je správně – žhavil Béďa žhavil drát, až byl žhavej akorát …

