Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 15. prosince 2009 v 0:06® HaD
-
snake is back
maratón skončil a jsem zpět 
- Úterý 15. prosince 2009 v 0:05® osprey
-
hecht> Přiváže k ní cihlu?
Vyvrtá u břehu otvor a pomocí bowdenu ji zasune do patřičné vzdálenosti pod led?
Použije velkou marmyšku na ocelovém lanku a obojí před nahozením rozžhaví do ruda?
Jestli je kreativní, tak to zvládne. Já to zvládl taky – šel jsem v neděli

- Pondělí 14. prosince 2009 ve 23:55® hecht
-
spike> Hlavně uveď i způsob, jak jsi ji dostal pod led

- Pondělí 14. prosince 2009 ve 22:40® spike
-
Jak.novi> jo zkusím to když berou okouni v také kose viz z lovu tak zkusím i novou marmyšku.
- Pondělí 14. prosince 2009 ve 22:28® osprey
-
vondras> Tyto věci jdou mimo mě. Ale musím říct, že v řadách lidí, kteří mi podobné shity nabízeli, jsem si stačil nadělat dost nepřátel

- Pondělí 14. prosince 2009 ve 21:56® vondras
-
ještě něco našli jste ve vánoční nabídce opravdovou BOMBU pro rybáře !!!???
- Pondělí 14. prosince 2009 ve 21:50® vondras
-
jak se díváte na doplnkové dárky k nákupům např, neřezající nože,nesvítící baterky, no name woblery a jiné vychytávky !!???
- Pondělí 14. prosince 2009 v 18:52® Zoles
-
adam> Tak trochu?

- Pondělí 14. prosince 2009 v 18:49® Sander
-
Za vločkou vločka z oblohy padá,
chvilinku počká a potom taje,
na staré sesli sedí pan Lada,
obrázky kreslí zimního kraje.
To mokré, bílé svinstvo padá mi za límec. Už čtvrtý měsíc v jednom kuse furt prosinec. Večer to odhážu, namažu záda, ráno se vzbudim a zas kurva padá. Děcka majú zmrzlé kosti, sáňkujú už jenom z povinnosti, mrzne jak sviňa, třicet pod nulů, auto ani neškytne, hrudky se dělají v Mogulu…
- Pondělí 14. prosince 2009 v 18:48® Robur
-
inspo> ta byla přístupná až od 28 let
- Pondělí 14. prosince 2009 v 18:12® spike
-
BlueShark> zajímavý název

- Pondělí 14. prosince 2009 v 15:55® inspo
-
Co to tu včera smazal Robur za fotku?
Člověk aby tady seděl celý
den pokud nechce aby mu něco uteklo. - Pondělí 14. prosince 2009 ve 14:07® Jak.novi
-
Taky vložím jednoho obeňáka.


- Pondělí 14. prosince 2009 ve 14:06® Jak.novi
-
BlueShark>

- Pondělí 14. prosince 2009 ve 13:57® BlueShark
-
Spike: To je druh hrouzka, latinksy (jenječybo kezuorh) český pozpátku

- Pondělí 14. prosince 2009 v 8:52® Piranha
-
Hadankova se tady vcera docela dobre drzela dlouho, docela mne to bavilo

- Neděle 13. prosince 2009 ve 22:14® Sander
-
adam > nezapomněl jsi toho jednoho mníka přes týden v báglu?

Paráda. Znám jedno místo, kde to nezamrzá a v šestapadesátém se tam jeden mník vyžehlil. Když budu mít fakt touhu, sjedu tam udělat podobné foto
Tento příspěvek byl editován 13.12.2009 21:14:50 uživatelem Sander.
. - Neděle 13. prosince 2009 ve 22:01® spike
-
osprey> až chytím dalšího pořídím foto fotákem a ne mobilem
- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:57® osprey
-
spike> Tak to jsi člověk nadaný mimořádnými schopnostmi.
Sice se mi ta ryba opravdu jeví jako hrouzek běloploutvý, ale není tam nic, na základě čeho by se o tom dalo naprosto stoprocentně rozhodnout.
A nevím, co si přibližuješ – tu osmisetbodovou fotku tady na chytej, kde ryba sama měří maximálně 400 obrazových bodů?
Nebudu to dál komentovat.
- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:50® spike
-
osprey> když si to přiblížím a zaěřím se na to tak i celkem ano
- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:44® osprey
-
spike> A to to tam jako vidíš? Děláš si legraci? Tam není pořádně vidět ani to hrdlo!
- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:27® spike
-
osprey> mám tedy chycený další rybí druh,který jsem objevil náhodou po 3 měsících. Ale když se mi povedl tento rok chytím ho i další:)
- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:26® spike
-
osprey> dál to jak jsi psal že nemá šupiny na hrdle
- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:24® osprey
-
spike> Nehádám se, asi je běloploutvý, ale které dva znaky máš na mysli? S velkou dávkou představivosti můžeme připustit, že vousek je delší než u obecného. A dál?
- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:21® spike
-
osprey> to je v plném rozlišení. To jsem byl s kámošem na feederu a je to foceno mobilem. Když si tu fotku stáhneš do pc a přiblížíš si ju tak ten vousek uvidíš. 2ze 3 znaků mě přesvědčuje o tom že to on bude. Odedneška budu fotit i hrouzky:)
- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:12® osprey
-
spike> Podezření mít můžeš a je to asi i pravda. Ale jistotu ti tahle fotka nedá.
Zkus mi ji poslat v plném rozlišení.
Tento příspěvek byl editován 13.12.2009 20:12:39 uživatelem osprey. - Neděle 13. prosince 2009 ve 21:05® spike
-
osprey> já mám velké podezření na běloploutvého. Vousek při přiblížení vidíš tak bych řekl že to bude on.
Je to staré 3 měsíce takže je to skoro stejné jak s tebou:)
- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:03® osprey
-
spike> Docela dobře to může být hrouzek běloploutvý (Ronamogobio albipinatus – tuším). Dosáhne mu vousek na zadní okraj oka a má hrdlo bez šupin? A co kresba na ocasní ploutvi, která je na té fotce schlíplá?
Rozlišit některé druhy je docela problém a když není odpovídající foto, nezbývá než tipovat.
Je to jako poznat ze stínu ženské, jestli to je či není blondýna.
- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:02® Prutos
-
kubas> Evidentně chodíme v noci ve stejná místa. Neznalý by se tam možná i po.ral strachy

- Neděle 13. prosince 2009 ve 21:01® Prutos
-
osprey> Jinak to aby sis do příští návštěvy pořídil pořádný sklo
Kvakoši a podobná havět blízko nelítají…
