Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:36® sus1
-
Jak.novi> Plzen sever(bydliště) – můžeš přiblížit??
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:34® spike
-
Jsem zvedavý kdo uhádne co na té mojé fotce je za rybu
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:34® Jak.novi
-
spike> Odpověď zveřejním, až někdo si tipne řeku. Susík by ji mohl znát.
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:34® sus1
-
Jak.novi> Já píšu upřímné odpovědi.

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:33® Jak.novi
-
sus1> woe

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:32® spike
-
Jak.novi> budou tAM parmy to je jisté
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:32® sus1
-
Jak.novi> Neni,jenom na ni se......

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:32® Jak.novi
-
spike> Tak hádej

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:31® sus1
-
Prutos>

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:31® spike
-
Tak a ted jsem zvedavý kdo to uhádne co v té vodě plave…ryba tam je je třeba se dobře dívat
Tento příspěvek byl editován 13.12.2009 13:32:25 uživatelem spike.
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:29® spike
-
to je ona
Tento příspěvek byl editován 13.12.2009 13:30:25 uživatelem spike.
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:26® Jak.novi
-
Vidím, že moje otázka je zatím nejtěžší

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:25® Jak.novi
-
Nikdo neví název řeky

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:24® Prutos
-
sus1> já jich za hubu držel…

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:23® spike
-
Jak.novi> plotica NAJDU FOTO pro upřesnění
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:22® Jak.novi
-
Moje hádanka. Co v tej vodě asi plave
Tento příspěvek byl editován 13.12.2009 13:24:32 uživatelem Jak.novi.
A co to je za řeku.
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:22® sus1
-
Jak.novi> Si na posledním místě,tak to pochop,no??!

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:21® sus1
-
BlueShark> Víš proč to nešlo uhádnout??protože má na kosočtverec vyfocený??!!!

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:20® Jak.novi
-
spike> Tak co to je ?
Tento příspěvek byl editován 13.12.2009 13:21:04 uživatelem Jak.novi. - Neděle 13. prosince 2009 ve 14:20® Jak.novi
-
sus1> To byla odpověď na spikovo otázku

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:20® sus1
-
Prutos> To je ten ,jak si ho rval za tu hubu???

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:19® Prutos
-
sus1> okounky krmím rád

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:18® BlueShark
-
Prutos: Já se ukázal až teď, ale dle ploutve bych řekl Bolen
parma možná 
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:18® sus1
-
Jak.novi> Ve 13.12 odpověděl tloušt,za chvilku zase jinak..

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:17® sus1
-
Jak.novi> To máš za to ,že vyplazuješ jazyk.

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:17® Jak.novi
-
sus1> Tvůj první tip byl tloušť a ne okoun

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:16® Jak.novi
-
Prutos> Sakra, tak mit o nevyšlo

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:16® sus1
-
Prutos> Muj první tip byl teda správnej.
Tento příspěvek byl editován 13.12.2009 13:16:51 uživatelem sus1.
Ty si krmič.
- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:15® Prutos
-
Tak, byl to pruhatej.

- Neděle 13. prosince 2009 ve 14:15® spike
-
Prutos> to je odpoved na tvoji hádanku nebo na moji?
