Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:42® jájá
-
osprey> Já původně taky myslel, že je okolo nás hejno (stádo) delfínů, ale těm by tu bylo moc zima. bylo to za polárním kruhem.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:41® jájá
-
Sander> O kousek vedle a jsi v černým. Ploutev už máš, jen urči čí je.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:40® osprey
-
jájá> Kytovec. Jenom je otázka, zda se pod tou ploutvičkou skrývá metráková sviňucha nebo jiný zástupce delfínů, nebo je tam pár tun v podobě plejtváka malého.
Sázím na delfína.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:40® Prutos
-
Sander> Kéž by denně
Kéž by aspoň každej týden… - Sobota 12. prosince 2009 ve 22:38® Sander
-
jájá > potapěč s maketou hřbetní ploutve žraloka.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:37® jájá
-
byl jsem v 2008 v Norsku a cvaknul jsem tohle. Co to je?

- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:34® osprey
-
Ano, je to candát. Tohle už je extrémní zkreslení. Když je ta ryba blíž k hladině, je to někdy pěkné.
Prutos: Ahoj. Tenhle byl hodně lehký, neměl ani kilo

- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:29® Sander
-
Prutos > moc lehký pro Tebe, kerej je vídá denně

- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:28® jájá
-
osprey> Teď mi to snad cvaklo. Je to candát.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:26® Prutos
-
osprey> moc lehký

- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:23® osprey
-
Ještě chvilku. Ta voda je lepší než nějaký grafický filtr

Sander> Odešlo to. Jdi se pokochat.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:19® jájá
-
osprey> Ježdík, nebo trumen
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:12® Sander
-
Robur > raci neježí ostnaté hřbetní ploutve.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:12® osprey
-
Robur> Ne, je to ryba. Deformovaná vlněním hladiny.
Sander: Dostaneš za chvíli mail se zajímavou přílohou.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:07® Robur
-
rak?
- Sobota 12. prosince 2009 ve 22:04® osprey
-
Dám vám sem hádanku. Prohraboval jsem fotky a našel toto:

- Sobota 12. prosince 2009 ve 20:38® Sander
-
osprey > právě v tom střídání teplot byla doposud ta nevyzpytatelnost. Kdyby teď v prosinci napadl sníh a vydržel až do března, bylo by to až moc přímočaré, fádní, pro globální oteplování tak netipické.

- Sobota 12. prosince 2009 ve 20:12® osprey
-
Sander> Třeba proto, že současné rozbordelené počasí je pořád nevyzpytatelnější.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 20:05® Sander
-
BigMike > uvidíme jak dlouho to ochlazení vydrží, poslední zimy byly spíše ve znamení střídání mrazů s přijatelnými teplotami, nevím proč by měla být tato zima něčím jiná.
- Sobota 12. prosince 2009 v 19:56® osprey
-
Robur: Radši obnovit. Z toho mála, co tu máme, se snad ani mazat nedá.
- Sobota 12. prosince 2009 v 19:56® BigMike
-
Asi se všichní někde baví a nebo v koutku postí na svátky aby jim více chutnalo!:)) Já večer střízlivý a nepřežraný usnul před 23. vstával ve 2, do 14:00 se vozil na vlaku, přesto ještě zaběhl okouknout vodu (Luž.jde nahoru:(),teď tady sedím, motá se to se mnou, ale usnout nemohu, pořádné ryby tady také nikdo nenafotil, vidím to na pozvolný konec sezóny! Možná ještě zítra s vlascem, pletenka už asi nedostane v mrazu šanci.
- Sobota 12. prosince 2009 v 19:55® petrcech
-
Ahoj
- Sobota 12. prosince 2009 v 19:51® Jak.novi
-
Zdar lidi

- Sobota 12. prosince 2009 v 19:46® Robur
-
nebo obnovím?
- Sobota 12. prosince 2009 v 19:46® Robur
-
tak já něco smažu, ne?

- Sobota 12. prosince 2009 v 19:43® spike
-
Sander> no právě to mě zaráží:)
- Sobota 12. prosince 2009 v 19:38® Sander
-
Faktem je, že tři příspěvky za den nejsou zrovna terno.
Tento příspěvek byl editován 12.12.2009 18:42:39 uživatelem Sander. - Sobota 12. prosince 2009 v 19:19® spike
-
Venku kosa a na chytej je prázdno
- Sobota 12. prosince 2009 v 16:53® spike
-
BlueShark>

- Sobota 12. prosince 2009 v 16:06® BlueShark
-
To já včera vydloubl asi 7 piv na večírku, whisku a vodku (což je podprůměr) a asi 3kg žrádla. Nic moc pocit v práci, radši bych umřel teď, ale co by jste si počali beze mě.
Snad jen to co jsem dotáhl domů když to končilo prý berte, až se to nevyhodí. V krabičkách kus prasate, krevety, pstruzi, kuřata a kus humra
Alespoň něco, nepočítám kolik jsem tam toho sežral
Takže ryby jsem deset dní nechytal, ale i tak si je vychutnal, pstruha
jsem snad nikdy neměl, vlastně jednou jako malej, ale ňamka 
